9846 відвідувачів онлайн

Волц взяв на себе повну відповідальність за скандал довкола Signal: Я не бачив цього лузера в чаті, номер міг бути під чужим ім’ям

Волц каже, що Україна поділяє бачення Трампа щодо миру

Головний редактор The Atlantic Джеффрі Голдберг випадково потрапив у закритий чат в месенджері Signal, де високопосадовці обговорювали плани ударів по єменських хуситах. Наразі з'ясовується, як сталася така прикра помилка.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.

 "Я беру на себе повну відповідальність. Я створив цю групу. Моя робота полягає в тому, щоб переконатися, що все скоординовано", - сказав радник президента США з питань національної безпеки Майк Волц в інтерв'ю Fox News напередодні ввечері.

Він також різко висловився на адресу головного редактора The Atlantic Джеффрі Голдберга, намагаючись пояснити, як контактна інформація репортера, якого ненавидить президент Дональд Трамп, опинилася в його телефоні.

"Це соромно, так. Ми збираємося докопатися до суті", - сказав він.

Відповідаючи на запитання про те, звідки у нього номер телефону Голдберга, Волц припустив, що номер репортера випадково був вказаний під чужим ім'ям - людини, яку він планував залучити до групи Signal.

"У вас коли-небудь було таке, що в контактах вказано чиєсь ім'я, а потім у вас там чийсь інший номер? Так? У вас є чужий номер на чужому контакті. Тож, звісно, я не бачив цього лузера в групі. Він був схожий на когось іншого", - запевнив Волц.

"Зараз ми намагаємося з'ясувати, чи зробив він це навмисно, чи це сталося якимось іншим технічним способом" - додав Волц, запевнивши, що ніколи не зустрічався з Голдбергом.

Волц не назвав ім'я людини, яку він мав намір внести до чату, але сказав: "Людина, яка, як я думав, була в чаті, ніколи там не була". Він також підтримав міністра оборони Піта Гегсета.

Хоча Волц стверджує, що інформація, якою ділилися в чаті Signal, не була секретною, він сказав, що вважав би за краще, щоб Голдберг не оприлюднював повні тексти повідомлень.

Витік конфіденційної інформації із чату Signal

Нагадаємо, раніше головний редактор видання The Atlantic Джеффрі Голдберг випадково потрапив до закритого чату в Signal, де члени адміністрації президента США обговорювали удари по Ємену.

Трамп також заявив, що йому "нічого не відомо" про репортаж журналіста The Atlantic, якого випадково додали до секретного чату в Signal, де члени його адміністрації обговорювали удари по Ємену.

Згодом міністр оборони США Піт Гегсет заперечив, що військові плани США обговорювали у чаті та звинуватив головного редактора The Atlantic у "поширенні фейків".

Топ коментарі
+58
Обісрався Волц, а лузер журналіст. Притрушені дебіли.
показати весь коментар
26.03.2025 07:17 Відповісти
+37
Третя поспіль новина про ідіотів з Білого дому, причому кожен раз про різного
показати весь коментар
26.03.2025 07:18 Відповісти
+28
Лузер тут Волц.
показати весь коментар
26.03.2025 07:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Обісрався Волц, а лузер журналіст. Притрушені дебіли.
показати весь коментар
26.03.2025 07:17 Відповісти
Дебилы поясняют-- почему они ещё и сказочные придурки...наши Слуги- мы с вами думали--что это и есть то самое ДНО --- но нет--- в США постучались снизу...
показати весь коментар
26.03.2025 07:44 Відповісти
волц додавав учасника чату не за номером телефона, а за ініціалами на аватарці -J.M.G. Такі ж самі інііціали має людина, яку він хотів додати до чату. Тож звичани ділєтантизм невігласів. Реткліфф *****.
Наше верховне шапіто на початках своїх гастролєй (та і на початку широкомасштабного вторгнення) теж широко користувалось тєлєграмом.
показати весь коментар
26.03.2025 10:40 Відповісти
Чем этот Бона-бо в США отличается от Украинскрго?
показати весь коментар
26.03.2025 13:33 Відповісти
нічим, тільки месенджерами. Довбойоби у всіх країнах однакові, це явище інтернаціональне.
показати весь коментар
26.03.2025 13:59 Відповісти
Лузер тут Волц.
показати весь коментар
26.03.2025 07:17 Відповісти
Третя поспіль новина про ідіотів з Білого дому, причому кожен раз про різного
показати весь коментар
26.03.2025 07:18 Відповісти
Основним критерієм для потрапляння в команду Трампа було - бути тупішим ніж він сам
показати весь коментар
26.03.2025 08:05 Відповісти
Это какой-то позор... (с)
показати весь коментар
26.03.2025 07:19 Відповісти
Спецслужби Сомалі та Зімбабве курять в сторонці.
показати весь коментар
26.03.2025 07:20 Відповісти
Як можна "випадково" потрапити до ЗАКРИТОГО чату??? От я, наприклад, хочу потрапити до закритого чату верховної ради і почитати переписку слуг народу. Хтось може мені підказати, як це зробити?
показати весь коментар
26.03.2025 07:22 Відповісти
На наступних виборах обратись до Верховної Ради за їхніми списками.
показати весь коментар
26.03.2025 07:56 Відповісти
Це треба стати " корабєльною сосною" як мінімум...
показати весь коментар
26.03.2025 08:01 Відповісти
Или получить в пользование Sim карту корабельной сосны
показати весь коментар
26.03.2025 08:36 Відповісти
🤣👍
показати весь коментар
26.03.2025 08:50 Відповісти
Неплохая реклама Signal
показати весь коментар
26.03.2025 07:22 Відповісти
Військові давно в ньому сидять
А вкраїнчики і далі юзають кацапський тєлєграм
показати весь коментар
26.03.2025 12:19 Відповісти
І хто в данному випадку лузер?
Цікаво, ви часто додаєте в групи неперевірені контакти?
показати весь коментар
26.03.2025 07:22 Відповісти
Тільки в секретні!
показати весь коментар
26.03.2025 08:44 Відповісти
Я почула дуже слушну і цікаву
пораду - не звертати зараз увагу
на новини з США
Там божевільня
і нема на що сподіватись
викреслити США зі списку
і забути
Бо ще один чинник роздратування
українцям не потрібний.
показати весь коментар
26.03.2025 07:23 Відповісти
Ці люди ж мають можливість тиснути на Україну і примушувати до поступок ворогу
показати весь коментар
26.03.2025 07:57 Відповісти
Ці люди наклали додаткові санкції на парашу і продовжують нам постачати зброю. Чи це у зебілів вже не рахується?
показати весь коментар
26.03.2025 08:27 Відповісти
Які додаткові санкції, ти послідовник Волтца чи просто русня і "наклали зі знаком мінус" (за наше крадене русньою зерно) це для тебе теж "наклали" ?
показати весь коментар
26.03.2025 08:57 Відповісти
зараз постачається та зброя, яка затверджена ще при Байдені. Трамп не затвердив постачання ніякої збройної допомоги. Можливо ми зможем купити якусь зброю у США на загальних засадах. Але це не точно.
показати весь коментар
26.03.2025 10:47 Відповісти
Европейцы по ходу понимают чем может обернуться тесный переговорный контакт с такой администрацией, это как в хлев со свиньями зайти в чистой одежде, 5 минут разговора дальше от вони хер отмоешься!
показати весь коментар
26.03.2025 07:28 Відповісти
США під керівицтвом рижого ідентичне українському під орудою безтолкового ішака. От, тільки свого не бачимо та переключились на рижого, що цілком влаштовує ішака.
показати весь коментар
26.03.2025 07:28 Відповісти
Все зрозуміло, як каже їхній шеф-кумір пуйло- " заблудилися". Пам'ятаємо, чули...
показати весь коментар
26.03.2025 07:28 Відповісти
Лузера він може в дзеркалі побачити
показати весь коментар
26.03.2025 07:31 Відповісти
показати весь коментар
26.03.2025 07:32 Відповісти
Чому в чаті не було нікого з командирів йєменських хуситів? Це було погано скоординовано - Волц лузер.🤣
показати весь коментар
26.03.2025 07:32 Відповісти
Там було 18 вищих посадових осіб США і жоден (!) не висловив сумнів щодо використання незахищеної платформи для секретних обговорень.

Журналіст лише випадково викрив цю ганебну некомпетентність, інакше вони би ще 5 років дуркували в незахищених чатах!
показати весь коментар
26.03.2025 07:35 Відповісти
Если ты называешь главного редактора газеты "лузером", то не надейся на симпатию этой газеты к себе.
p.s. Дурдом "трампон", с кем ты поругаешься сегодня?
показати весь коментар
26.03.2025 07:36 Відповісти
Донни своими действиями так креативно и виртуозно трахает себя во все дырки, что добавлять к этому просто нечего.
показати весь коментар
26.03.2025 07:42 Відповісти
Ще раз:
Трамп - це НЕ США. У США може буде інший Президент.
США - це НЕ Трамп. Багато хто не згоден з Трампом.
На обиженных воду возят. Знаешь эту поговорку?
показати весь коментар
26.03.2025 07:50 Відповісти
США не Трамп - согласен. Пока так и есть
А вот Трамп сейчас - это США. Как минимум на 4 года, а то и больше, учитывая что его холуи - не старые люди
показати весь коментар
26.03.2025 08:37 Відповісти
Тампон від цього претяся😃
показати весь коментар
26.03.2025 08:30 Відповісти
Ну а не будет симпатии - можно всю газету посадить
показати весь коментар
26.03.2025 07:44 Відповісти
Можно.
А можно всей редакции снайперские винтовки раздать, и на курсы снайперов отправить. Тоже можно.
показати весь коментар
26.03.2025 07:47 Відповісти
Тем не менее Трамп строит диктатуру аля *******. Так что посадить журналистов "за экстремизм" - святое дело
показати весь коментар
26.03.2025 08:35 Відповісти
Вони повинні його нагородити. Бо якщо він зміг підмінити номер телефону у волса, то китайці аба кацапи це зроблять швидше
показати весь коментар
26.03.2025 07:38 Відповісти
З такими кретинами в Білому Домі це цілком можливо
показати весь коментар
26.03.2025 08:00 Відповісти
Вони б ще Телегі, чи у Вайбері групи конфіденційні створювали.
показати весь коментар
26.03.2025 07:38 Відповісти
Сигнал захищеніший і телеги, і вайбера. Але дивно, чому вони їм користуються, а не якимось Wickr наприклад.
показати весь коментар
26.03.2025 08:14 Відповісти
начебто Wickr давно не працює.
показати весь коментар
26.03.2025 10:52 Відповісти
Волтцу-лузера ти бачиш кожного разу коли дивишся у дзеркало бо саме ото він і є...
показати весь коментар
26.03.2025 07:39 Відповісти
А я давно казав: вони монархісти, в світі відбувається відродження старої доброї монархічної форми правління, від якої колись відмовилися на користь демократії. Локомотив цього процесу - ************. Отже, тепер є дворяни бояре сюзерени феодали - і є лузери, холопи, кріпаки.
показати весь коментар
26.03.2025 07:40 Відповісти
Такої жалюгідної адміністрації в Штатах ще напевно не було.
показати весь коментар
26.03.2025 07:42 Відповісти
треба рятувати Америку !
показати весь коментар
26.03.2025 07:46 Відповісти
Кажуть, США перенесло всі секретні розмови у Вацап. Чи в Аську. Забув.
показати весь коментар
26.03.2025 07:48 Відповісти
У вас коли-небудь було таке, що в контактах вказано чиєсь ім'я, а потім у вас там чийсь інший номер? ….. - божа роса, американська версія….
показати весь коментар
26.03.2025 07:49 Відповісти
Переплутав контакти «Вася журналіст» і «Вася Генеральний штаб»
показати весь коментар
26.03.2025 08:02 Відповісти
Оба контакта были помечены как "пи.дун" вот и произошла досадная ошибка
показати весь коментар
26.03.2025 08:40 Відповісти
Чим більше,Волц,оправдуєшся тим більше ти винуватий.Тебе звільнено!
показати весь коментар
26.03.2025 07:53 Відповісти
На жаргон перейшли. Наш потужний Лідор якось теж баканову дзвонив по поводу этого черта
показати весь коментар
26.03.2025 07:55 Відповісти
так хто тоді лузер? куди світ котиться?
показати весь коментар
26.03.2025 08:00 Відповісти
Номер міг бути під ім"ям путлєр - це мене не насторожило
показати весь коментар
26.03.2025 08:10 Відповісти
***** у них не в чаті про хуситів сидить, а в іншому секретному-про Україну. Під своїм ім'ям. Просто журналісти про це ще дізналися.
показати весь коментар
26.03.2025 08:17 Відповісти
Какістократія (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 англ. kakistocracy від https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 дав.-гр. κάκιστος «найгірший») - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B5_%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%8F система управління, яка перебуває під орудою найгірших - найменш кваліфікованих або найаморальніших членів суспільства. Джерело: Вікіпедія.
показати весь коментар
26.03.2025 08:20 Відповісти
А ЛУЗЕРОМ виявився ти...
показати весь коментар
26.03.2025 08:22 Відповісти
Реальний лузер з команди ще одного "рудого лузера" намагається перекласти відповідальність за своє лузерство на інших...
показати весь коментар
26.03.2025 08:24 Відповісти
Іпать ти клоун... ну точно фанат Волтца. юзер - лузер, какая разніца, ну тупиииє.
показати весь коментар
26.03.2025 09:04 Відповісти
Заніс номер в телефон щоб заблокувати, і потім забув заблокувати. А ще пізніше незнаючи чий це номер заніс в групу. Ось така ситуація. Але для американського вуйка такий логічний ряд напевне заскладний
показати весь коментар
26.03.2025 08:34 Відповісти
Напевне там зіграло роль не ім'я а назва газети. Atlantic. Звучить як командування флоту. Може так і подумав. 🤔
показати весь коментар
26.03.2025 09:07 Відповісти
симпатичний цей волтц... незайманий🤣 бикує ,але я вам скажу, шо так викрити адміністрацію товарища трампа ,може Великій професіонал контррозвідки , шах і мат, і в політичній історії США , є публічний ідіот волтц
показати весь коментар
26.03.2025 08:40 Відповісти
"Have you ever had somebody's contact that shows their name, and then you have - and then you have somebody else's number there? Right? You've got somebody else's number on someone else's contact. So, of course, I didn't see this loser in the group. It looked like someone else," Waltz said. CNN
показати весь коментар
26.03.2025 08:40 Відповісти
Цікаво, що сама ідея обговорівати планування військових операцій у чатах комеруійних месенджервв у цього дяді норм.
Він так і не второпав у чому зальот.

Хоча, після зливу "вагнерівців" прямо з кабінету ОП не нам про це говорити.

Доречі, хтось в ОП взяв на себе за це відповвдальність?
показати весь коментар
26.03.2025 08:42 Відповісти
Не нагадуйте. ОПа абсолютно переконана, що вже всі про це забули!
показати весь коментар
26.03.2025 08:52 Відповісти
🤣
показати весь коментар
26.03.2025 08:58 Відповісти
Я от одного не розумію, там витрачаються сотні міліардів на оборонку, держдеп не може за 50-100 млн, замовити розробку власного захищеного месенджера, де допуск можуть отримувати тільки провірені користувачі...
показати весь коментар
26.03.2025 08:45 Відповісти
Коли "у вас є чужий номер на чужому контакті" і "він був схожий на когось іншого", то захищеність месенджера вже не має значення
показати весь коментар
26.03.2025 08:54 Відповісти
Та це зрозуміло що фільм тупий і ще тупіший, але сам Сигнал не супер захищений, є випадки взломів, плюс де гарантія що власники компанії не використають тут інформацію, яку вони отримують як діагностичні дані...

Такий рівень має мати власні розробки, для таємної інформації, вже навіть не кажу, що і телефони повинні використовуватись з іншою OS де буде вичищена, діагностика та маркетингове відслідковування дій користувачів...
показати весь коментар
26.03.2025 09:02 Відповісти
А взагалі діди які виросли на кнопочних телефонах, повинні мати помічників що це все для них організовують, а не власноруч тикати кнопки...
показати весь коментар
26.03.2025 09:04 Відповісти
Цимус в іншому - що додати до секретного чату з первним допуском буде дозволено тільки осіб з таким самим рівнем допуску. А не якусь особу з телефонного контакту.

В мене зараз корпоративний тімс на телефоні не дасть приєднати до чату ліву особу
показати весь коментар
26.03.2025 10:46 Відповісти
вот поэтому все развед сообщество в США в шоке от случившегося. Судя по их заявлениям, такие разговоры (в т.ч. с упоминанием имен агентов), по их протоколам безопасности, вообще должны были вестись в изолированных переговорных...
показати весь коментар
26.03.2025 09:20 Відповісти
Цей ху... ловець навіть не смішний, смішно то що він сам обосрался, а винить журналіста в тому, що той йому в штани напаскудив
показати весь коментар
26.03.2025 08:48 Відповісти
показати весь коментар
26.03.2025 08:53 Відповісти
чувак називає журналіста лузером, але по факту він зараз лузер №2 по країні (бо трамп - лузер-невдаха №1 в сша) .

радник з нацбезпеки не має уявлення про безпеку...

це як швець без чоботів; це як гончар без глини; це як олігарх без грошей
показати весь коментар
26.03.2025 10:09 Відповісти
показати весь коментар
26.03.2025 11:17 Відповісти
Интересная интерпретация ответственности. Прям напоминает одного великого полководца и геостратега. Точнее двух.
показати весь коментар
26.03.2025 11:20 Відповісти