6192 відвідувача онлайн

Конституційний суд Румунії розгляне скаргу ультраправих на закон, який дозволяє країні збивати російські БпЛА

Конституційний суд Румунії розгляне закон про дрони

Конституційний суд Румунії розглядає 27 березня скарги партій "Альянс за об’єднання румунів", "Партія молоді" і SOS Romania щодо закону, яким спростили процедуру для збиття російських дронів, що залітають на територію країни.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Digi24

Зокрема закон передбачає, що дрони, які незаконно перетинають державний кордон Румунії і здійснюють польоти в національному повітряному просторі без дозволу, можуть бути знищені, нейтралізовані або взяті під контроль. Закон ухвалили після серії випадків, коли російські ударні БПЛА, якими атакували південь української Одещини, залітали на територію Румунії.

Також ультраправі оскаржили закон щодо регулювання військових місій/операцій на національній території у мирний час.

Нагадаємо, колишній головнокомандувач Збройних Сил України, а нині посол України у Великій Британії Валерій Залужний напередодні розповів, що Румунія просила українську сторону не розповідати про падіння російських дронів на її території.

Топ коментарі
+10
Румуни, у вашій країні працює відвертий ворог, навіть не маскується.
Бо хто ще буде заважати збройним силам збивати бойові дрони, що загрожують життю ваших же громадян?
показати весь коментар
27.03.2025 10:17 Відповісти
+8
сюр
показати весь коментар
27.03.2025 10:12 Відповісти
+8
Ультраправі проти збивання російських дронів у власній країні? Таке можливо лише за прямої співпраці з роССією.
показати весь коментар
27.03.2025 10:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Посадить их на нары, пусть там жалуются...
показати весь коментар
27.03.2025 10:10 Відповісти
то взагалі справа для місцевих служб безпеки. діяльність, направлена на нівелювання обороноздатності країни. бо наступними будуть скарги щодо збиття ракет, які летять на Бухарест...
показати весь коментар
27.03.2025 10:14 Відповісти
Наступною буде вимога вийти з НАТО, бо це провокує друга *****.
показати весь коментар
27.03.2025 10:19 Відповісти
І на останок буде "путєн , ввєді"
показати весь коментар
27.03.2025 11:13 Відповісти
Ультраправые выходят за агрессию оккупацию своей страны!? От же немытые цыгане..поцы любое , что залетает в пространство страны сбивать обязано ПВО нафиг они придурки закон отдельный принимали румунеску...дали повод ультраправым агентам Москвы ***** мозг
показати весь коментар
27.03.2025 10:44 Відповісти
Поки Румунія не РСРС, привід є.
показати весь коментар
27.03.2025 11:31 Відповісти
сюр
показати весь коментар
27.03.2025 10:12 Відповісти
рюс
показати весь коментар
27.03.2025 10:14 Відповісти
Сюр - французское название реки Зауэр в Люксембурге.
Сюр - сленговое название сюрреализма. Сюр (одежда)
показати весь коментар
27.03.2025 10:16 Відповісти
Сюрстрьомінг. Смердючі прокацапські консерви.

показати весь коментар
27.03.2025 10:30 Відповісти
Консерви...
показати весь коментар
27.03.2025 10:12 Відповісти
А-ха-х.
"Ультраправі"...
показати весь коментар
27.03.2025 10:14 Відповісти
Румуни, у вашій країні працює відвертий ворог, навіть не маскується.
Бо хто ще буде заважати збройним силам збивати бойові дрони, що загрожують життю ваших же громадян?
показати весь коментар
27.03.2025 10:17 Відповісти
больные на голову, а если дроны с вирусом залетят и всех потравят?
показати весь коментар
27.03.2025 10:18 Відповісти
Ультраправі проти збивання російських дронів у власній країні? Таке можливо лише за прямої співпраці з роССією.
показати весь коментар
27.03.2025 10:28 Відповісти
Ультраправі проти закону, котрий так і не спрацював жодного разу
показати весь коментар
27.03.2025 10:56 Відповісти
Так можна і сили ППО розформувати, бо вони жодного разу не стріляли.
показати весь коментар
27.03.2025 11:12 Відповісти
Шо?