10288 відвідувачів онлайн

Іран відмовився від прямих переговорів з США у відповідь на лист Трампа щодо ядерної угоди

Іран відмовив США у прямих переговорах

Президент Ірану Масуд Пезешкіан заявив, що Тегеран відмовився від прямих переговорів зі Сполученими Штатами у відповідь на лист американського президента Дональда Трампа щодо ядерної програми.

Його заяву цитують іранські державні ЗМІ, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що відповідь до США надіслали через Оман, який виступив посередником.

"Хоча у відповіді виключається можливість прямих переговорів між двома сторонами, у ній сказано, що шлях для непрямих переговорів залишається відкритим", - сказав іранський президент.

Також Пезешкіан заявив, що продовження переговорного процесу "буде залежати від поведінки американської сторони".

Наразі лишається незрозумілим, чи погодиться Трамп на непрямі перемовини з Іраном.

Раніше повідомлялося, що президент Дональд Трамп заявив, що хоче домовитися із Іраном про ядерну угоду. У четвер він надіслав листа з пропозицією таких переговорів лідеру Ірану.

Видання Bloomberg повідомляло, що Трамп просив диктатора РФ Путіна допомогти у ядерних переговорах з Іраном.

Очільник іранського МЗС Аббас Арагчі заявив, що переговори зі США вестимуть, лише якщо США ставитимуться до Тегерану шанобливо.

Президент Ірану Масуд Пезешкіян заявив, що не буде вести переговори зі США, коли йому погрожують.

Топ коментарі
+11
висновок-маэш ядерну зброю,або займаэшся розробкою такоi,то з тобою рахуються!
показати весь коментар
30.03.2025 17:11 Відповісти
+9
Взагалі-то, Гренландія є частиною Данії.
показати весь коментар
30.03.2025 17:45 Відповісти
+8
окрім волтца з трампоном
вже ніхто в світі
на одній грядці срать не сяде
не те щоби угоди підписувати
показати весь коментар
30.03.2025 17:19 Відповісти

Завантаження...