Польща завершила будівництво електронного загородження на державному кордоні з Білоруссю

Польща повідомила про завершення будівництва електронного загородження на державному кордоні з Білоруссю.
Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ Польщі у соцмережі фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.
"На ділянці східного кордону протяжністю 206 кілометрів встановлено додаткову лінію камер для моніторингу зовнішньої сторони огорожі, а для освітлення технічної дороги встановлено світлодіодні лампи. Також створені додаткові точки відеоспостереження для захисту водопропускних об’єктів", - йдеться у повідомленні.
Окрім цього, у відомстві розповіли, що було впроваджено механізм, який використовує штучний інтелект для класифікації сигналів тривоги із волоконно-оптичних кабелів виявлення.
Вартість робіт склала понад 125 мільйонів злотих (близько 32,5 мільйона доларів).
Раніше повідомлялося, що Польща планує розмістити протипіхотні міни на кордоні з Росією та Білоруссю в межах програми "Східний щит".
Також Литва заявляла, що планує замінувати кордон з Росією та Білоруссю.
- а точно паркан заввишки 10 метрів по всьому периметру?
- так.
- а точно усі українці покинули росію?
- так.
- тоді під верх паркану усе бетоном.