9470 відвідувачів онлайн

Зеленський намагається вийти з угоди щодо рідкісноземельних металів, і якщо він це зробить, у нього будуть великі, великі проблеми, - Трамп

Трамп пригрозив "великими проблемами" Зеленському,

Президент США Дональд Трамп заявив, що президент України Володимир Зеленський хоче відмовитися від угоди щодо корисних копалин

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Reuters.

Трамп зазначив, що у такому випадку український лідер зіткнеться з великими проблемами

"Він (Зеленський - ред.) намагається відмовитися від угоди щодо рідкісноземельних копалин , і якщо він це зробить, у нього будуть проблеми, великі, великі проблеми", - сказав Трамп журналістам.

Також Трамп вчергове наголосив, що Україну ніколи не приймуть в НАТО попри бажання Зеленського.

"Він хоче бути членом НАТО, але він ніколи не стане членом НАТО. Він це розуміє", - зазначив він.

Нагадаємо, нинішня версія угоди про копалини є невигідною для України, тому Київ проситиме США про внесення змін.

Топ коментарі
+76
Зброї не дає,гарантій безпеки не дає. Тільки гроші вимагає Цікаво якими проблемами погрожує цей мудак та мародер? Обстрілювати Україну напару з ******?
показати весь коментар
31.03.2025 06:57 Відповісти
+51
Похоже на шантаж. Если есть что доставай, показывай. Уже тошнит от американской демокатии
показати весь коментар
31.03.2025 06:46 Відповісти
+40
Трумп, вочевидь, з дитинства палко мріяв на старість перетворитися у дурілку картонную.
показати весь коментар
31.03.2025 06:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
https://ru.m.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A2%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BF-%D1%82%D0%B0%D1%83%D1%8D%D1%80_%D0%9C%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B2%D0%B0&wprov=rarw1. Сьогодні почув таке. ,Почитав. https://ru.m.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A2%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BF-%D1%82%D0%B0%D1%83%D1%8D%D1%80_%D0%9C%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B2%D0%B0&wprov=rarw1. https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BF-%D1%82%D0%B0%D1%83%D1%8D%D1%80
показати весь коментар
31.03.2025 12:34 Відповісти
Ще башні трампа на5авеню
показати весь коментар
31.03.2025 12:37 Відповісти
Прямі наслідки його тупої поведінки в Овальному. Бо тоді умови договору були прийнятні для обох сторін. Розумний оцінив би провокацію правильно. А так Лоха розвели, нагнули, і тепер пропонують такі умови, що для нас і ЄС закрито буде.
показати весь коментар
31.03.2025 12:37 Відповісти
лендліз рашці незабудь дати, за попередній до речі вони не заплатили
показати весь коментар
31.03.2025 12:45 Відповісти
всі ж бачили що ці мага довбні в Signal понаписували про європу і це те що на справді вони думають про своїх союзників з якими у них підписана УГОДА!! уявіть шо вони думають про Україну
показати весь коментар
31.03.2025 13:55 Відповісти
Руда потвора хоче і на пуй сісти і взамін нічого не дати. Україна буде в НАТО, не зараз, але буде!!!!
показати весь коментар
31.03.2025 14:14 Відповісти
Хутинская болонка сорвалась с повадка.
показати весь коментар
31.03.2025 14:42 Відповісти
Ну тут 3 варіанти. Або копалини підуть на яхти і бентлі тим що біля корита. Або вони будуть гарантами безпеки від Росії адже будуть мати спільну власність України, США і ЕС який треба теж включити в договір про копалини(це таких хитрий план вступу в НАТО, щоб ***** подавилося). Ну або рашка у нас їх відіжме силою. По крайній мірі з 2-им варіантом більше шансів відбитись від руснявої гопоти, якби й не нато яке загрожує рашкі, але і власність країн НАТО. А те що захід це не совок і не влаштує українцям голодомор, то це точно. Вони бомжам платять соціалку більшу ніж у нас середній клас отримує))
показати весь коментар
31.03.2025 15:09 Відповісти
Не будуть вони ніякими гарантіями нічого.
І так, нагадаю, що з бюджету України фінансуються перш за все Збройні Сили України. Тобто - Трамп хоче відняти у України гроші на захист, а довбодятли тут щось про яхти брешуть.
показати весь коментар
31.03.2025 19:50 Відповісти
тебе будапештський меморандум нічого не навчив?

мудрі люди не роблять помилок, звичайні вчаться на свої помилках, а дурні - не вчаться навіть на своїх
показати весь коментар
31.03.2025 22:53 Відповісти
Цей Ржавий тільки Україні може зробить проблему, але не *****, ай да герой.....
показати весь коментар
31.03.2025 15:22 Відповісти
Взагалі-то над угодою повинні працювати професіонали а не потужні лохи!
У договір треба вписати, що ми керуємо всією енергетикою США, а якщо не підпишуть то хтось з американців лох
І писати треба свої умови в першу чергу, а не перелякано кланятись чужим
показати весь коментар
31.03.2025 16:19 Відповісти
Треба заплатити циганам щоб зняти з Трампа порчу.
показати весь коментар
31.03.2025 16:35 Відповісти
Подейкують, що то діє той портрет, котрий Трампу подарував пуйло. Кажуть, що над тим портретом "попрацювали" сибірські шамани. Трампону треба терміново зливати на віск.
показати весь коментар
31.03.2025 17:31 Відповісти
Сейчас в мире кроме Украины ни кто на Трампа и его администрации не обращает внимание. Ни чего он не сделает. Не дай бог президент подставит Украину по американцев , будут доить и руководить Украиной указывать поколениями . Так мы точно в НАТО ни конда не войдем. Ни какие договоры
показати весь коментар
31.03.2025 17:38 Відповісти
Це і є основа договорняка з Х.....- ніяких гарантій,заберу в Бубона більше, ніж в тебе арештували. Інакше не дам зброї і хер буде в НАТО. А таблицю Мендєлєєва будемо розробляти разом, тільки у двох.
Додік вважає себе рятівником США, і вже вважає себе гідним 3 раз заступити на вахту. А чого так розбушувався ? В якомусь заповіднику республіканців, козирні програли вибори, ніколи там демократи навіть не балотувались. А програла друга особа цього округу. Друзяки Трампа в печалі. Додік навіть свою діваху-конгресменшу в ООН не пустив, береже кожен голос. Трьох раніше відпустив, і переживає.
показати весь коментар
31.03.2025 18:01 Відповісти
Незалежно буде підписано чи ні - Трамп проти вступу України до НАТО, теж саме стосується і нових пакетів зброї (зараз нам передають те, що проголосували за часів Байдена). Для України в нього тільки кнут, пряники для росії.
показати весь коментар
31.03.2025 18:19 Відповісти
Зеленский рассказал, что предлагал Трампу приоритетный доступ к природным ресурсам Украины еще в прошлом году

По словам Зеленского, он обсудил этот вопрос с Трампом в сентябре 2024 года

По словам Зеленского, он обсудил этот вопрос с президентом США Дональдом Трампом в сентябре 2024 года во время официальной встречи в Нью-Йорке.

Зеленский рассказал, что представил предложение о приоритетном доступе США к полезным ископаемым в Украине Дональду Трампу

еще в сентябре 2024 года, когда был там с официальным визитом

https://financy.24tv.ua/ru/tramp-ukraina-zelenskij-rasskazal-kogda-predlozhil-trampu-redkie-metally-ukrainy-finansy-24_n2750760
показати весь коментар
31.03.2025 18:41 Відповісти
ЗЄ сделал предложение Тампу втихаря от украинского народа
и попал в ловушку.


От его дурости и некомпетентности теперь пострадает вся Украина

Ну а компроматов на ЗЄлю и Ко воз и маленькая тележка
показати весь коментар
31.03.2025 18:43 Відповісти
нема ніякої угоди, старий довбойоп
показати весь коментар
31.03.2025 19:00 Відповісти
бенин Оманский Нарик !!! бери уроки дипломатии у президента Финляндии, раз Порох для тебя Дебила табу....
показати весь коментар
31.03.2025 19:12 Відповісти
"нема ніякої угоди" А что ж вы так рьяно ее обсуждаете?
Угоду предложил ЗЄ Трампу, а не Трамп ЗЄле?
Хоть это вы понимаете?

Предложил сдуру, ни к чему не приготовившись.Что не делает дурак, все он делает не так

И кто ж лоха не поимеет?
Но сам ЗЭ не пострадает.
Пострадает "гениальний" нарід от тупых деяний ЗЄ, который умеет пос...ться со всеми подряд.
показати весь коментар
31.03.2025 19:16 Відповісти
надеюсь зеленский ничего не подписывал!
показати весь коментар
31.03.2025 19:44 Відповісти
Трампа потрібно як кацапа посилати ***** відкритим текстом. Інакше не розуміє і продовжує нахабніти висуваючи абсолютно неприйнятні вимоги. Геноцид може бути, як бачимо не тільки через фізичне знищення як це робить *****, а й екомчний, як це хоче зробити Трамп. Таке враження що ці два фашисти є спільниками в знищення України як європейської держави.
показати весь коментар
31.03.2025 21:26 Відповісти
Слуга першим запропонував амерам угоду про рідкоземельні у віртуальному ПЛАНІ ПЕРЕМОГИ,п.4.
При тому,недеталізував.Це вже амери склали проект угоди для підписання.Свій проект,зелений Кабмін з того часу,міг же написати...
показати весь коментар
31.03.2025 21:41 Відповісти
Треба провести вибори,тільки оголосити їх виборами Штатів,та переобрати цього рижого довбоТрампа,раз абсурд-так абсурд!Зможе тоді приїхати ярмак до трампона і повідомити що ми вважаєм його не легитимним,бо ми проголосували.
Також паралельний референдум з питань НАТО,та куди послати трампона
показати весь коментар
31.03.2025 22:54 Відповісти
Пішов він *****, ніякої угоди підписувати не потрібно, Україан і сама може видобувати корисні копалини і заробляти на цбьму трильйони доларів!
показати весь коментар
31.03.2025 22:55 Відповісти
Ви багато маєте в своїй кишені від видобутку на сьогодні? Так ото ж!
показати весь коментар
31.03.2025 23:27 Відповісти
Ніхто з охлосу не бачив ці угоди а крику на всю іванівську