Трамп – єдина людина, яка може стати посередником у встановленні миру між Україною і РФ, - Стубб

Президент Фінляндії Александр Стубб вважає, що лідер США Дональд Трамп –– чи не єдина людина у світі, яка може стати посередником у мирних переговорах між Україною та Росією.
Про це він сказав в інтерв'ю ЗМІ, інформує Цензор.НЕТ.
"Бесіди, які я вів із президентом Трампом у Флориді, зводяться в основному до двох дуже простих повідомлень. Перше: він, ймовірно, єдина людина у світі, яка може стати посередником у встановленні миру між Україною і Росією. Чому? Тому що Путін (російський диктатор Володимир Путін - ред.) поважає, а багато в чому і боїться Дональда Трампа", - зазначив Стубб.
Друге повідомлення, за його словами, стосується припинення вогню. Стубб нагадав, що він запропонував встановити "дедлайн" для Росії до 20 квітня.
"Якщо президент Путін, який єдиний не погоджується на припинення вогню, тому що цього хочуть американці, цього хочуть європейці, цього хочуть українці, якщо він не підкориться припиненню вогню, тоді ми маємо піти на колосальний пакет санкцій від Сполучених Штатів і Європи", - додав лідер Фінляндії.
Нагадаємо Стубб також сказав, що терпіння Сполучених Штатів щодо позиції Росії "уривається" і новий пакет санкцій може з'явитись уже найближчим часом.
Раніше повідомлялось, що президент Фінляндії Александр Стубб зустрівся з президентом США Дональдом Трампом в його маєтку в Мар-а-Лаго (штат Флорида).