9024 відвідувача онлайн

Президент Фінляндії Стубб розповів, що зустрівся з Трампом та обговорив з ним Україну. ФОТО

У суботу, 29 березня, президент Фінляндії Александр Стубб зустрівся з президентом США Дональдом Трампом в його маєтку в Мар-а-Лаго (штат Флорида).

Про це Стубб повідомив у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.

За словами президента Фінляндії, під час зустрічі з главою США йшлося про поточні питання зовнішньої політики, включаючи Україну.

"Я зустрівся з Дональдом Трампом в Мар-а-Лаго, штат Флорида, в суботу, 29 березня. Під час візиту ми обговорили відносини між Фінляндією та США, а також поточні питання зовнішньої політики, включаючи Україну",- написав Стубб.

Стубб зустрівся з Трампом

Він також поділився спільною світлиною з Трампом.

Що про зустріч розповів Трамп?

Водночас у дописі Трампа в соцмережі Х згадки про Україну немає. За словами американського лідера, він разом зі Стуббом "з нетерпінням чекаємо зміцнення партнерства між Сполученими Штатами та Фінляндією".

Окрім цього, Трамп розповів, що зіграв у гольф зі своїм фінським колегою.

"Щойно зіграв партію в гольф з Александром Стуббом, президентом Фінляндії. Він дуже хороший гравець, і ми виграли чоловічий турнір з гольфу для членів і гостей в Міжнародному гольф-клубі Трампа… Президент Стубб і я з нетерпінням чекаємо на зміцнення партнерства між Сполученими Штатами і Фінляндією, що включає в себе закупівлю і розробку великої кількості криголамів, які вкрай необхідні США, забезпечуючи мир і міжнародну безпеку для наших країн і всього світу. Президент Стубб сказав мені, що Сполучені Штати сильні, і що вони знову повернулися. Я ЗГОДЕН", - написав американський лідер.

Топ коментарі
+6
Поиграли в гольф, попили пивка, весело провели время. А где то там война и бомбят, гибнут люди, ну то такое...
показати весь коментар
30.03.2025 01:47 Відповісти
+5
А Трампушко зрозумів,що Фінляндія це самостійна держава а не частина Рашки?
показати весь коментар
30.03.2025 01:53 Відповісти
+5
Те, що розмови з Трампом - "глас вопіющего в пустелі" - не секрет. Трамп (поки що), чує лише себе та лише те, що йому до вподоби. Але говорить з ним треба - щоб він знав, до кого йому можна буде звернуться, коли рівень гімна, у його власних штанях, досягне критичного рівня...
показати весь коментар
30.03.2025 06:06 Відповісти

Завантаження...