9595 відвідувачів онлайн

Росіяни заявили про збиття 107 безпілотників над 4 регіонами

Дрони атакували 4 регіони РФ

У ніч проти 4 квітня у низці російських регіонах працювали сили ППО. Вибухи лунали у Курській, Орловській, Липецькій, Калузькій Ростовській та над акваторією Чорного моря.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили в міноборони РФ.

Зокрема зазначається,  34 безпілотники були збиті в Курській області, 30 БпЛА було перехоплено над Орловською, 18 - над Липецькою, сім - над Калузькою. Також чотири українські дрони було збито над акваторією Азовського моря і Ростовською областю,

У Брянській області внаслідок української атаки загинула людина, заявив губернатор регіону Олександр Богомаз. За його словами, удари дронів припали на селище Біла Берізка Трубчевського району.

"Унаслідок скидання вибухових пристроїв у багатоквартирному будинку є пошкодження вікон і балкона. Постраждалих доправили в районну лікарню", - додав Богомаз, не уточнивши їхню кількість.

За словами мера Москви Сергія Собяніна, російська ППО "відбила атаку безпілотника", що летів на столицю РФ. За даними Міноборони, над Московською областю минулої ночі було перехоплено три БПЛА.

У російському Липецьку вночі прогриміла серія вибухів. Місцеві мешканці чули від 15 до 20 потужних вибухів. Губернатор повідомив про загрозу застосування ударних дронів та запевнив, що працюють сили ППО над містом. За попередньою інформацією, постраждалих та руйнувань немає.

Російські пабліки зазначили, що дрони летіли курсом на Новолипецький металургійний комбінат, що виробляє сталь із полімерним покриттям. Як відомо, він є найбільшим у Росії та розміщений у російському місті Липецьк за 508 км від Москви.

Топ коментарі
+2
Полякали собак
Поправочка: свинособак.
У Брянській області внаслідок української атаки загинула людина
показати весь коментар
04.04.2025 09:20 Відповісти
+2
Кажуть клин клином вишибають.Москолота застосовує тактику:масовість і точковість.Якщо кажуть 107 збили то туди 500 і по цілі яка має для них стратегічне значення.До Уралу все повинно в них вигоріти.Ми не б'ємо по цивільній інфраструктурі по решті-все підлягає знищенню.
показати весь коментар
04.04.2025 09:28 Відповісти
+2
не людина, а кацап ...
показати весь коментар
04.04.2025 09:58 Відповісти

Завантаження...