4023 відвідувача онлайн

Бессент звинуватив Зеленського у зриві угоди про надра: Він зруйнував те, що мало бути найлегшою справою у світі

Бессент звинуватив Зеленського у зриві угоди про надра

Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив, що президент України Володимир Зеленський тричі обіцяв підписати угоду про надра, але не зробив цього.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це Бессент сказав в інтерв'ю Такеру Карлсону.

"Він добрався до Овального кабінету і зруйнував те, що мало бути найлегшою справою у світі", - заявив він.

За словами Бессента, Зеленський нібито тричі обіцяв підписати угоду, але не зробив цього.

"Зеленський був у настрої підписати угоду того дня. У нас була жвава дискусія і я сказав йому: "У вас там 50 репортерів. Я тут, щоб показати, що немає жодних розбіжностей між американським народом, російським народом... між, вибачте, українським народом, між американським керівництвом і українським керівництвом. Що ми скажемо цим людям?" І він сказав: "Скажіть, що я підпишу угоду в Мюнхені". Він не підписав її там", - розповів міністр.

Він додав, що для підписання угоди між Україною та США нібито все було підготовлене.

На запитання, чому, на думку Бессента, Зеленський "зухвало поводився з американськими посадовцями", Бессент відповів: "Він був артистом, свого роду водевілістом. І звичайною людиною, кинутою у складний час. Він піднявся на ноги, проявив героїзм і, як мені здається, застряг. Під величезним тиском".

Також він висловився про те, що "дехто з тих, хто його оточує (Зеленського), не ідеальні і дають йому не найкращі поради".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава Мінфіну США Скотт Бессент вважає, що угода щодо корисних копалин, запропонована США Україні, вигідна обом країнам. Він сподівається на її підписання найближчим часом.

Топ коментарі
+83
Звичайно, пограбувати зв'язаного - це найлегша справа у світі.
Продовжуйте, таваріщі, далеко підете.
Тільки не у тому напрямку, який декларуєте, а у зворотному.
показати весь коментар
05.04.2025 13:49 Відповісти
+48
Просто нахабство та жадібність команди Трампа були такі РЕКОРДНІ, що навіть неЛОХ не зміг піти на таке пограбування!
Та й ЇХ вигода та безпека у цій "угоді" ніяк не прописувалась.
показати весь коментар
05.04.2025 13:58 Відповісти
+39
скоріше - мародерити пораненого!
вивертати кармани та знімати з нього черевики.
показати весь коментар
05.04.2025 14:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
показати весь коментар
05.04.2025 17:52 Відповісти
Єврей Кісінджер став відтермінованою причиною теперішнього дисбалансу в зовнішній торгівлі США. Єврей Лутнік в складі команди найбільш "розумово обдарованого" президента США, перезапускає світову торгівлю. Результат передбачуваний. Економіка США підніметься, як піднімається самі знаєте що у майже вісімдесятирічного Трампа. Трампу вже й віагра не допоможе, а для економіки США віагру ще не придумали.
показати весь коментар
07.04.2025 01:23 Відповісти
Тут є нюанс. Суть його полягає в наступному. Америка почала деградувати. Відповідно їхні аналітики не справляються з оцінкою ситуації. США уявляють Україну, як країну третього сорту з якої можна "качати" тільки природні ресурси... Це є стратегічна помилка США. Україна в переважній більшості складається з неосвідченого корумпованого населення, але тут є дещо більше, що США не врахували...
Отже висновок! Український народ переміг супер-гіганську потугу ХХ століття - Третій Рейх. Третій Рейх був значно потужніший від США і мав значні перспективи... Третій Рейх виступав в коаліції з так би мовити Другим Рейхом (Італія). Проте 2/3 війни США не виступали проти Гітлерівської Німеччини...
Одним словом - ганьба Трампу! Ганьба гітлерівським США! Україна переможе!!!
показати весь коментар
05.04.2025 17:53 Відповісти
Український народ переміг супер-гіганську потугу ХХ століття - Третій Рейх.

Лiкуйся.
показати весь коментар
05.04.2025 18:55 Відповісти
"Я тут, щоб показати, що немає жодних розбіжностей між американським народом, російським народом... між, вибачте, українським народом" агаворачка па фрейду аднака 😎
показати весь коментар
05.04.2025 17:58 Відповісти
Пан бессент, по суті, продовжив цькування Президента чужої країни, котре розпочали трампон з ді-джеєм у Білому домі. Паскудна ситуація... Ну, і ця обмовка цього чинуші говорить тільки про те, що у перспективі за цієї влади абсолютно нічого не отримаємо.
показати весь коментар
05.04.2025 18:01 Відповісти
Америка втрачає лідерство. у них буде криза. нехай свої скарби копають
показати весь коментар
05.04.2025 18:05 Відповісти
Зе обіцяв зарплати вчителям по 4000 у.е.,так що амери: лох не мамонт не вимре)))
показати весь коментар
05.04.2025 18:10 Відповісти
У бессента очень милый муж и приёмный ребёнок. Ну это понятно, что два мужика не могут родить.
показати весь коментар
05.04.2025 18:10 Відповісти
📌 БРЕХЛИВА ZE-ПОКАЗУХА І ПІАР
▪️Уся показуха навколо копалин - це навіть не насмішка, а плювок дурненькому народові, який так сильно побивається за надрами, які вже давно роздані олігархам, своїм і чужим. Про що й свідчить розслідування YouControl.

• Право на користування надрами мають 2268 компаній і 78 фізичних осіб.

• Кількість чинних спецдозволів на надра - 3 482.

• Видобуток уже здійснюють 502 компанії, які входять до 255 корпоративних груп.

• 15% усіх компаній (351) - іноземні.

• Половина (45%) іноземних компаній - це ОФШОРИ (137 з Кіпру, 13 зі Сейшельських островів, 10 із Белізу).

• Власниками спецдозволів є громадяни з 51 країни світу.

• 34 компанії - з Нідерландів,
24 зі Швейцарії,
23 з Великобританії,
21 з Німеччини,
16 із Чехії,
14 зі США,
13 із Туреччини,
12 з Австрії.

• 16 із 50 найбільш критичних копалин перебувають в руках 39 компаній.

• З них 10 - державні (це чверть), решта - приватні.

• Германій видобувають 7 державних компаній, найбільша з яких (Демурінський ГЗК) до 2023 року належала підсанкційному росіянину Шелкову (№59 найбагатших росіян).

• Видобуток титану контролює азербайджанець Насіб Хасанов (власник Водафону).

• Графіт, цинк, берилій та цирконій належать групі АТБ Геннадія Буткевича (починав як права рука Лазаренка).

• Нікель, хром і тантал оформлені на батька Якименка - нардепа зі слуг народу, очільника Підкомітету з охорони та оптимального використання надр.

• Титан, ванадій, скандій і цирконій видобуває Фірташ (під санкціями США і РНБО).

• Германій також видобувають 3 фірми Ахмєтова.

• Спецдозволи на германій також має Віталій Кропачов (викупив активи Януковича, а в 2023 хотів інвестувати в медія-холдинг Мураєва).

• Титанієві та цирконієві руди - в руках Андрія Бродського.

• Весь літій належить родині Табалових (батько був депутатом від «Батьківщини»).

• Дозвіл на графіт і ніобій мають турки («Онур»).

• Спецдозвіл на графіт має комбінат, зареєстрований на австралійську та словацьку фірму.

• Марганцеві руди добувають Коломойський та Пінчук.

▪️От і думай тепер: на яких підставах Зеленський у «план перемоги» вносив пункт про розплату цінними надрами - якщо більшість із них уже мають власників?
▪️Відповідно: навіщо тепер накручувати собі рейтинги героїчного захисника копалин, якщо вони вже й так роздані?

©️ Остап Дроздов

Зі сторінки Вікторія Самборська
показати весь коментар
05.04.2025 18:26 Відповісти
во время войны понятие "собственности" и даже "жизни" весьма условно. к тому же все "лицензии" идут туда же потому как война - это форс-мажор. но если вместо использования на оборону бабло\ресурсы выводятся закордон (с попустительства чиновников и ко) то это очевидно мародерство и статья всоставе опг грустно.
показати весь коментар
05.04.2025 20:05 Відповісти
Шашличний не підписував угоду, яку сам запропонував і дозволив підписати представникам уряду. Це нікому не сподобається і не додасть поваги, як до президента, який тримає слово.
показати весь коментар
05.04.2025 18:51 Відповісти
Я бачу, що тут зібралося немало людей які мабуть в темі. Тож поясніть ,якщо всі надра вже розподілені єсть і числа і прізвища, то чому Трамп їх хоче отримати. Як він це зробить? Вони ж - "украдено до нас".
Трамп цього не знає? Він шо, лох? А може там якась інша "многоходовочка". Буду вдячний за пояснення!
показати весь коментар
05.04.2025 19:12 Відповісти
Це штучно створений скандал,щоб створити підстави не надавати нам допомогу,без якої нам буде важче битися з руснею і підштовхнути нас на капітуляцію,точніше,на відмову від окупованих вже руснею окупованих земель.
показати весь коментар
06.04.2025 16:55 Відповісти
США зараз працює проти інтересів України. Трамп вже сказав що він не буде давати Україні гроші та зброю. Зброю, що ми зараз отримуємо, це зброя яку конгрес США та Байден подарили Україні. Тому після того як в серпні ці поставки закінчаться Трампа можно ігнорувати.
показати весь коментар
05.04.2025 19:13 Відповісти
В день трауру за вбитими дітьми, від чого сша зобов'язувалися нас захистити, сша ********** угодою про віддачу їм надр?????! По божевільному цинічний шантаж!!!!! Не люди, а САТАНІСТИ!!!!!
показати весь коментар
05.04.2025 19:24 Відповісти
В Україні скрізь піZдєц,а зєлєнскій маладєц!
показати весь коментар
05.04.2025 19:49 Відповісти
"піZдєц" - у твоїй безтолковці.
показати весь коментар
06.04.2025 10:11 Відповісти
А зєлєнскій маладєц?
показати весь коментар
06.04.2025 14:34 Відповісти
Ти, навіть, не уявляєш, як Зеленський боїться втратити владу.
показати весь коментар
07.04.2025 10:05 Відповісти
А тут і уявляти нічого, й так видно!
показати весь коментар
07.04.2025 17:42 Відповісти
Ну, тоді уяви - як це впливає на якість життя і на його тривалість.
показати весь коментар
08.04.2025 09:58 Відповісти
"Я тут, щоб показати, що немає жодних розбіжностей між американським народом, російським народом ...". Джерело: https://censor.net/ua/n3545235 по Фрейду обмовочка- між мародерами повна злагода.
показати весь коментар
05.04.2025 20:08 Відповісти
Чого дивуватись,зяля брехло,він і мудрому наріду багато чого обіцяв,а зробив велике ніху...я,тому наріду якому по бидломарафону не казали що угоду про корисні копалини зеля сам запропонував США,а мудрий нарід і пише свої висери безмозглі під цією новиною,да зелебобіки?
показати весь коментар
05.04.2025 21:12 Відповісти
З якими словянами?
З кацапами?
1Вони чурки азіатські.
2) І ці азійські чурки бажають щоб українці пішли з ними на Європу тому і ********.
показати весь коментар
05.04.2025 22:51 Відповісти
А кто такие "славяне"? Они есть вообще?
показати весь коментар
05.04.2025 22:58 Відповісти
Это кто славяне с которыми нужно объединяться? Уж не москали ли?
показати весь коментар
06.04.2025 09:42 Відповісти
В Будапеште разоружили, дав гарантии. На гарантии плюнули, а теперь еще и грабят. Так в учебниках по истории и будет записано.
показати весь коментар
05.04.2025 22:46 Відповісти
Та дайте вже йому чи таблетку чи оселедця. Видно ж що мучиться створіннячко.
показати весь коментар
05.04.2025 22:47 Відповісти
И вообще какой толк в этих соглашениях? Рыжий барыга даже не пикнул после удара по Кривому Рогу.
показати весь коментар
05.04.2025 22:57 Відповісти
Бессент: "У вас там 50 репортерів. Я тут, щоб показати, що немає жодних розбіжностей між американським народом, російським народом... між, вибачте, українським народом..." Джерело: https://censor.net/ua/n3545235

Лише обмовка, але "за Фрейдом".
показати весь коментар
05.04.2025 23:27 Відповісти
При всій моїй відразі до Зє, в цьому питанні він поки грає просто віртуозно. Ще пару місяців "обміну текстами домовленості" - і в США уже не буде кому нею займатися, бо чубате опудало просто з неймовірною швидкістю нажило собі силу-силенну ворогів по всьому світу, і найперше - в США, що означає швидкі і дуже болючі неприємності як для нього, так і для його "маладой каманди" кретинів типу Маска, Ді Венса чи оцього Бессента.
Хоч в цьому питанні таланти Зє стали в нагоді... )
показати весь коментар
06.04.2025 00:08 Відповісти
Спочатку поверніть ядерну зброю
показати весь коментар
06.04.2025 00:55 Відповісти
Біллу Клінтону пробачили походеньки в білому домі з Монікою тільки за те, що дожав Україну позбавивши всіх видів стратегічної зброї без жодних гарантій безпеки.
показати весь коментар
06.04.2025 01:52 Відповісти
Ничего он не дожал, да и не мог. Моника его дожала - это факт.
показати весь коментар
06.04.2025 11:12 Відповісти
патентовані мародери.
показати весь коментар
06.04.2025 01:54 Відповісти
Х*йня очкаста
показати весь коментар
06.04.2025 03:24 Відповісти
Какой ********** президент попался! Все уже поняли, шо трамп играет на руку *****, пойди киселеву дай интервью и пожалуйся!!!
показати весь коментар
06.04.2025 05:31 Відповісти
Так як з цією угодою носяться трампісти, значить вона більше потрібна їм, аніж нам! Будете ще довго бігати за цією морквиною, доки не приймете те, що потрібно Україні!
показати весь коментар
06.04.2025 08:39 Відповісти
ЗЕл сам предложил ископаемые.А теперь все вокруг плохие,а ЗЕл весь такой белый и пушистый.
показати весь коментар
06.04.2025 09:01 Відповісти
Ні не сам. Його довго і нудно обробляли американські "партнери".
показати весь коментар
06.04.2025 09:50 Відповісти
металоломом будите забирать, чепушильники?
показати весь коментар
06.04.2025 09:45 Відповісти
Автор вживає слово "угода" там де потрібно вживати українське слово "оборудка".
показати весь коментар
06.04.2025 09:49 Відповісти
Міністр фінансів США повинен розуміти, що такі угоди не підписуються за один день, над угодою такого масштабу потрібна багатомісячна праця.
показати весь коментар
06.04.2025 10:01 Відповісти
Тільки забули, що зараз 21 ст., а Україна не американська колонія!
показати весь коментар
06.04.2025 10:07 Відповісти
Ми з США не воювали. Якого *** ми повинні їм виплачувати репарації?
показати весь коментар
06.04.2025 10:33 Відповісти
Вибачаюсь, Скотт- це ім'я, чи внутрішня риса цієї людини..!?
показати весь коментар
06.04.2025 12:15 Відповісти
Весь світ бачив як Зеленський не підписав угоду під час візиту в білий дім і як по свинячий вели себе очільники США.
Ніколи не думав що буду виправдовувати тупого нахабу який через тупість українців випадково став президентом України.
показати весь коментар
06.04.2025 12:43 Відповісти
https://t.me/sofasignals/7679
Не хочется быть излишне пафосным, но на самом деле помимо взаимных тарифов, Китай вчера совершил историческое действие куда более сильного, сейсмического масштаба, которое, без сомнений, означает фундаментально новый мир в котором мы все будем жить. За потоком новостей я его как-то пропустил, но азиатские финансисты указали на пробел в картине.

Повторяя свою ментальную модель, (https://t.me/sofasignals/7659) тарифы США нацелены на подрыв экономик ориентированных на экспорт, в первую очередь на Китай, чье благосостояние напрямую зависит от объема экспорта и торговли. Китай - страна с огромным surplus в торговле. Что, если совсем упрощать, означает, что внутри она потребляет меньше чем производит. На практике, разрыв еще больше ибо часть того, что китайцы потребляют, в Китае не производится совсем (хоть в последнее время список таких товаров стремительно сокращается), а потому китайская экономика действительно привязана к экспорту. США, как главный покупатель у Китая (13-15%), этим пользуется, давя на них в тарифах. Китай же пытается этот риск уменьшить через decoupling, агрессивное расширение экспорта в страны Африки, LATAM и ЮВА, а также через стимулирование внутреннего потребления.

В 2017, когда США ввели свои первые тарифы, многие запомнили что никакой обещанной инфляции то не было. Мол, визуально, американцы и не ощутили тех тарифов. На этой мифологеме выстроена значительная часть уверенности Трампа, что «все будет как надо». Но на деле, американцы не ощутили последствий не из-за гениальности тарифов, а из-за того, что тогда Китай девальвировал юань для компенсации американским покупателям.

Условно говоря, один доллар означал шесть юаней, и монитор произведенный в Китае за шесть тысяч юаней стоил тысячу долларов в США. С тарифами он должен был бы стоить тысячу двести, что снижало бы спрос и стимулировало бы переносить производство. Но Китай девальвировал валюту. Теперь доллар стоил условные семь юаней. Значит монитор стоил уже 850 долларов, что после тарифов давало приблизительно ту самую тысячу. Это помогло американцам покупать и дальше китайские товары даже после тарифов, но стоило Китаю внутреннего потребления. Падение юаня вызвало инфляцию на импорт уже внутри Китая и обвалило внутренний спрос. Получается, что в 2017 Китай пожертвовал внутренним покупателем ради сохранения устойчивого экспорта и производителей.

Это прямо не называлось сейчас, но в разных анализах мелькало постоянно. Мол, в ответ на тарифы Китай может опять девальвировать валюту и опять компенсировать ущерб. Многие инвесторы и рынки закладывали девальвацию юаня, и ожидали что Китай отреагирует также как в 2016. Но Си, который ставит во главу угла теперь внутреннее потребление ответил вчера:

Not anymore.

Китай объявил, что не станет девальвировать юань в ответ на тарифы. Ибо это означало бы ущерб потребителю. Вместо этого они вводят тарифы и будут стимулировать внутренний спрос дешевыми кредитами и фискальными стимулами. Огромная часть стратегии США провалилась, теперь американцы ощутят на себе всю полноту тарифов в полном объеме уже с середины апреля.

Почему это эпохальное событие? Потому что на наших глазах происходит трансформация Китая в полноценную мировую империю. Из страны, все равно пресмыкающейся, страны которая старалась подыгрывать США и играла в роль «не бейте, мы такие беззащитные» они перешли на модель «стык в стык, теперь мы больше не будем плясать под вашу дудку и ставим во главу угла внутренний спрос, а не экспорт к вам».

Повторюсь, это событие сейсмического характера, Китай меняется, Китай скидывает плащ и выходит на арену готовый идти в жесткое столкновение, с прямым посылом:
«Нам более ничего от вас не надо и трясти перед вами жопой ради экспорта мы не будем. Хотите - давайте договариваться, не хотите? Как хотите».
показати весь коментар
06.04.2025 13:06 Відповісти
Далі Зеленського (а не Путіна) американці звинуватять у підриві всього світового порядку, а ще розслідування покаже що це він вбив Кеннеді.
показати весь коментар
06.04.2025 13:11 Відповісти
Тут деякі називають росіське стадо народом ну ну ........ А ще ототожнюють з українським народом! Росіське стадо можно ототожнювати тільки з тими, хто з 2014 р. кричали "путін памагі".
показати весь коментар
06.04.2025 14:51 Відповісти
Угода... так це тепер зветься
Що конкретно Україна має отримати від такої "співпраці"?
З якого дива, Україна має сплачувати "посереднику" у так званих мирних перемовинах (сьогодні в ночі пу дав ясну відповідь) данину, зі вже працюючих об'єктів?
Звідкіля і скільки прийде інвестицій доя розробки нових родовищ?
Якій притомний інвестор буде вкладиватися під час війни, коли сотні ракет і шахедів літять на цивільни об'єкти?
То що це за угода?
Це репарації ...з жертви.
Як це можна інакше назвати?
Навіщо в загалі медіатор, якій стоїть твердо на стороні агрессора?
Дійсно, капітулювати - це проще простого і медіатор тут не потрібен.
Слава Україні!
Героям Слава!
показати весь коментар
06.04.2025 15:23 Відповісти
Зеленський тричi не обiцяв, а ОБIСЬЦЯВ цю угоду.
А Бессент нехай йде *****.

Слава Україні!
Героям Слава!
показати весь коментар
06.04.2025 15:31 Відповісти
Від того що надра перейдуть у власність США, постраждає тільки офшорний олігарх, а не 99.98% українців, тому зеля і не підписує, бо боїться 0.02% тих самих.
показати весь коментар
06.04.2025 15:50 Відповісти
Скажіть, якщо це не таємниця, ви не дуже заможно ж живете?
показати весь коментар
06.04.2025 16:28 Відповісти
👍
показати весь коментар
06.04.2025 17:56 Відповісти
НАДРА І ЗЕМЛЯ ЦЕ НАРОДУ . а не Зеленського згідно КОНСТИТУЦІІ ТІЛЬКИ НАРОД МОЖЕ ЦЕ РІШИТИ І ВЕРХОВНА РАДА ...
показати весь коментар
06.04.2025 16:14 Відповісти
Конституція на Паузі...
показати весь коментар
06.04.2025 19:28 Відповісти
У него личная обида на Зеленского.
показати весь коментар
06.04.2025 17:30 Відповісти
Украина независимая страна, нам не нужны никакие угоды! Мы сами себе хозяева! Нас должен защитить весь мир от убийцы в лице путлера и фсб!
показати весь коментар
06.04.2025 22:01 Відповісти
Він не збирається нічого підписувати, він там чисто по пріколу
показати весь коментар
07.04.2025 00:08 Відповісти
**..ні ліцемірні брехливі імпотонти.
показати весь коментар
07.04.2025 05:25 Відповісти
Сторінка 3 з 3