10361 відвідувач онлайн

Пролунало понад 20 вибухів: дрони СБУ уразили в РФ завод "Промсинтез", який виробляє вибухівку. ВIДЕО

Уночі ударні дрони СБУ атакували підприємство "Промсинтез" в Чапаєвську Самарської області. Цей завод є одним з провідних у РФ та СНД виробників промислових вибухових речовин (аммонал, амоніт, грануліт).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на джерела в СБУ.

"Вночі ударні дрони СБУ атакували підприємство "Промсинтез" в Чапаєвську Самарської області. Цей завод є одним з провідних у РФ та СНД виробників промислових вибухових речовин (аммонал, амоніт, грануліт)", - ідеться в повідомленні.

На підприємстві зафіксовано щонайменше 20 вибухів та декілька осередків загорання. Як наслідок - керівництво заводу зупинило технологічні процеси.

"СБУ продовжує точково відпрацьовувати по російських підприємствах, які є частиною ВПК та виготовляють зброю для війни проти України. Такі об‘єкти є абсолютно законними військовими цілями", - наголосило поінформоване джерело в СБУ.

Нагадаємо, у ніч проти 4 квітня українські безпілотники атакували промислові об'єкти у Чапаєвську Самарської області та Саранську у Республіці Мордовія.

Топ коментарі
+28
Спорядження БПЛА дальнього радіусу дії "Лютий" перед операцією із завданням удару по цілі в глибині території рашистської пітьми:

https://pbs.twimg.com/media/GnwvILTWgAATbr-?format=jpg&name=900x900 https://pbs.twimg.com/media/GnwvILTWgAATbr-?format=jpg&name=900x900 https://pbs.twimg.com/media/GnwvILTWgAATbr-?format=jpg&name=900x900
показати весь коментар
05.04.2025 16:59 Відповісти
+18
Коли москву будем бомбити? Де довгий Нептун, Паляниця, Пекло? Найвеличніший вже півроку як анонсував.
показати весь коментар
05.04.2025 17:00 Відповісти
+16
Бить по Ху*лобаду непрестанно и беспощадно, бить пока все твари ватные не будут уничтожены!!
показати весь коментар
05.04.2025 16:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
+
показати весь коментар
05.04.2025 16:56 Відповісти
показати весь коментар
05.04.2025 17:00 Відповісти
Там ще й "Трембіта" була!
показати весь коментар
05.04.2025 17:28 Відповісти
Не дадут партнеры бить по Москве. Низзя эскалировать.
показати весь коментар
05.04.2025 21:50 Відповісти
Своим оружием партнеры никогда не запрещали бить куда угодно! Ты може попробуй лучше борщи варить, экспердка?
показати весь коментар
06.04.2025 00:36 Відповісти
Дискриманация по половому признаку, не?! Когда мы Москву потопли своими Нептунами ору было выше крыши от "союзников". Так что не все так просто как ваш детский ум рисует!
показати весь коментар
06.04.2025 03:44 Відповісти
Як там, у спуського поета?
Гори гори, самарськая ..... да.
...да рускага счатья!
показати весь коментар
05.04.2025 17:06 Відповісти
"А Самара городок..."
.
показати весь коментар
05.04.2025 19:58 Відповісти
У Саранську під удар БпЛА потрапив єдиний в Росії завод з виробництва оптичного волокна "Оптоволоконні системи". Місцеві жителі повідомляють про близько 10 вибухів після 2:20 за місцевим часом. Завод виготовляє оптоволоконні кабелі, які використовують для управління БпЛА, це перше і єдине підприємство такого типу в Росії.
показати весь коментар
05.04.2025 18:54 Відповісти

показати весь коментар
05.04.2025 19:04 Відповісти
Було б добре бити не вночі, а вдень, коли орки працюють.
показати весь коментар
05.04.2025 19:07 Відповісти
вдень у дронів долетіти до Саранська шансів на порядок менше. Якби ми мали трохи ширший функціонал "нептунів", то звісно краще щоб у той сарай прилетіло пів-десятка КР.
показати весь коментар
05.04.2025 19:24 Відповісти
Ясно. Дякую.
показати весь коментар
05.04.2025 20:16 Відповісти
Та вони там в три зміни працюють, як Арахни.
показати весь коментар
05.04.2025 19:41 Відповісти
Це добра справа, але 80% оптоволокна русня закуповує в Китаї.
показати весь коментар
05.04.2025 19:15 Відповісти
дані естонської розвідки?
показати весь коментар
05.04.2025 19:20 Відповісти
факт

.
показати весь коментар
05.04.2025 20:00 Відповісти
якщо можно - буду вдячний за будь-які посилання.
показати весь коментар
05.04.2025 20:28 Відповісти
)) дякую. Гуглив, але ніякої інформації не знайшов. І на наведений вами текст з Цензора, на жаль, теж ніяких посилань нема. Якщо щось знайдете, то буду вдячний.
показати весь коментар
05.04.2025 20:45 Відповісти
https://www.comnews.ru/content/238276/2025-03-17/2025-w12/1008/amerikanskoe-optovolokno-rossii-importozamestil-kitay Тиць. (Потрібен VPN)
показати весь коментар
05.04.2025 20:58 Відповісти
дякую. Чомусь з Нідерландів не відкривається. Зайшов з Франції.
показати весь коментар
05.04.2025 23:25 Відповісти
На заводах добрив теж роблять суміші для снарядів, тому треба теж заводи добрив знищувати.
показати весь коментар
05.04.2025 19:15 Відповісти
виробництво військової вибухівки - ТНТ, гексогену, октагену для спорядження арилерійських снарядів, а також виробнитво ТЕНу для кумулятивів та детонаторів - це зовсім інші хімічні процеси, і виробництво добрив до цього не дотичне. Постачальниками сировини для військової вибухівки у своїй більший частині є НПЗ, як от наприклад "Сибур-Кстово" є постачальником компонентів для "заводу ім Свєрдлова" у Дзєржинську, єдиного виробника гесогену та октагену на рф. Тому для сповільнення виробництва вибухівки треба крім ураження безпосередньо віробників військової вибухівки, завдавати уражень по виробникам толуолу, уротропіну, пентаеритриту тощо, а також перешкоджати\контролювати постачання цих прекурсорів з інших країн, зокрема з Китаю.
показати весь коментар
05.04.2025 20:26 Відповісти
Складні формули... І де в них уламки запускати?
показати весь коментар
06.04.2025 01:15 Відповісти
для тих, хто на ці формули вчився - вони не складні, і де їх виробляють - все є у відкритому доступі.
показати весь коментар
06.04.2025 01:26 Відповісти
Шо за прапор?)))
Там декілька людей - тєхнолага би вразити... Воно не тільки "формулу" знає...
показати весь коментар
06.04.2025 01:42 Відповісти
зараз у Франції. Зранку буду вже у Києві.
За технологами ганятись - дурне діло. Достатньо одного точного прильоту у виробництво, і безробітний технолог піде до воєнкомату підписувати контракт.
показати весь коментар
06.04.2025 01:52 Відповісти
Романтікь... Парі, Парі Сен-Жермен... Сен-Жермен же, але де-Клу.. Шампань, Бургуньдья... Може від Вашого відрядження й потворам шматочок влетить..
показати весь коментар
06.04.2025 02:34 Відповісти
Всеж-таки тєхнолага одмінусовати - і безробітного немає, контракт не підписано і лінія стоїть)))
показати весь коментар
06.04.2025 02:53 Відповісти
Удари по заводах глибинки це добре, але прильоти по кварталах та підприємствам москви буде, таки, ефективніше
показати весь коментар
05.04.2025 20:27 Відповісти
Да сто раз печатал, хрен с той мацквой. Вот под рукой 4 областных центра. Равняйте! Белгород, Курск, Воронеж, Ростов. А по Гуково отдельно много и вкусно. За дивизионы Градов-21 что лупили по Донецку в марте 14 г. Видео в сети тогда валом было и осталось. У этой войны нет третьего варианта. Или они нас, или мы их!
показати весь коментар
05.04.2025 20:53 Відповісти
Схоже, там трапилась якась двіжуха. Все, як дід хотів.
показати весь коментар
05.04.2025 21:53 Відповісти
Пара общаг накроет любое производство... Новое... А вот когда со всего города персонал в 8:00 собирается у проходной....
На общагу "упало", по проходной - ударили...