9263 відвідувача онлайн

Росіяни модифікують свої ракети та дрони і почали більше використовувати балістику, - Повітряні сили

Російська ракета

Окупанти почали більше використовувати балістичних ракет, і зараз їх збивати складніше, оскільки ворог їх модернізує.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це розповів начальник управління комунікацій Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"Тактика застосування може дійсно змінюватися. Ворог дійсно модернізує свою техніку. Ми бачимо, що "Шахед" з початку свого застосування ще з осені 2022 року видозмінився зовнішньо у чорний колір. Він ще й отримав низку модифікацій щодо наведення, супутникової навігації тощо", - зазначив розповів він.

Ігнат зауважив, що окупанти модернізують і балістичні ракети. Так, після отримання систем ППО Patriot Україна змогла знищувати ракети "Кинджал" та балістичні "Іскандери". Проте зараз це робити складніше, оскільки ворог модернізує свої ракети. Україна своєю чергою ділиться цією інформацією із західними партнерами, щоб вони могли покращувати зенітні системи.

"Ворог з початку 2024 року наростив відсоток балістики, якщо брати всі ракети. Крилатих ракет стає відсотково менше, а балістичних стає більше. Бо балістичні ракети, ми розуміємо, збивається Patriot", - додав він.

Топ коментарі
+23
Зеля з бункера соло-відос видасть у відповідь
показати весь коментар
06.04.2025 13:51 Відповісти
+19
Яка несподіванка...
А у нас потужні плани...
показати весь коментар
06.04.2025 13:47 Відповісти
+14
Пам'ятаю як Зеленський хизувався, коли в космос запустили технічно-застарілий супутник січ-2, він тоді казав що Україна тепер космічна держава.. але вже пройшло 5 років, а "космічна держава Зеленського" не спроможна за 6 років зробити елементарну балістичну ракету.
показати весь коментар
06.04.2025 14:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Яка несподіванка...
А у нас потужні плани...
показати весь коментар
06.04.2025 13:47 Відповісти
Ціла торба мирних планів
показати весь коментар
06.04.2025 14:36 Відповісти
До чого це? До чого мирні чи немирні плани до обстрілу орками дітей в Україні?
Чи це у вас предмет для стьобу вже такий?
показати весь коментар
06.04.2025 15:03 Відповісти
"До чого це?"
до того, что враг модернизируется, а у нас только планы
показати весь коментар
06.04.2025 15:25 Відповісти
Дє у " вас", в Німеччині?
показати весь коментар
06.04.2025 15:33 Відповісти
Зеля з бункера соло-відос видасть у відповідь
показати весь коментар
06.04.2025 13:51 Відповісти
Нехай трампутіни й надалі тягнуть волинку, заграючи з кацапом, і існуюча західна ПРО невдовзі безнадійно застаріє та виявиться "пшиком" в разі нападу мосворотих виродків.
показати весь коментар
06.04.2025 13:56 Відповісти
зі всією повагою до зсу і особливо ппо.
але, нафіга мені знати, що саме летить мене вбивати?
мене інше цікавить, як і чим ми відповідаємо кацапам!
але, чую і бачу, що у нас перемир'я і що зе!гундос дуже хоче капітулювати.
показати весь коментар
06.04.2025 13:56 Відповісти
Пам'ятаю як Зеленський хизувався, коли в космос запустили технічно-застарілий супутник січ-2, він тоді казав що Україна тепер космічна держава.. але вже пройшло 5 років, а "космічна держава Зеленського" не спроможна за 6 років зробити елементарну балістичну ракету.
показати весь коментар
06.04.2025 14:02 Відповісти
Ти порохобот, чи шо? У нашого Лідора лазерна зброя є
показати весь коментар
06.04.2025 14:10 Відповісти
Лузерна...
показати весь коментар
06.04.2025 14:12 Відповісти
Лазерна зброя то фігня, у нього мудрий нарід є.
показати весь коментар
06.04.2025 14:13 Відповісти
А це аргумент надійшніший за ядерну бімбу🐑🐑🐑
показати весь коментар
06.04.2025 14:25 Відповісти
Це те ж саме що прапорщікі в совєтской арміі
показати весь коментар
06.04.2025 14:28 Відповісти
лазерна збоя не враховує "кривізну землі"
показати весь коментар
06.04.2025 14:14 Відповісти
У другому реченні, третьому слові помилочка закралась.
показати весь коментар
06.04.2025 14:16 Відповісти
той супутник невідомо чи взагалі працює, адже відразу після запуску не було з ним звязку, а потім зепропаганда якось про нього і забула.
п.с. зате у нас тепер як і у кацапів є комічні війська.
показати весь коментар
06.04.2025 14:14 Відповісти
працює. Просто "неконтральовано кувиркається", а так з ним все добре.
показати весь коментар
06.04.2025 14:18 Відповісти
короче працює тільки отріцательно.
показати весь коментар
06.04.2025 14:20 Відповісти
як всі зелені ефективні менеджери: якісь рухи роблять, суєтяться, шум створюють.. а результату нема.
показати весь коментар
06.04.2025 14:25 Відповісти
Доки зеблани будуть руйнувати державу з середени, пуйлу буде комфортно руйнувати с зовні
показати весь коментар
06.04.2025 14:05 Відповісти
Ліш би нє Порох
показати весь коментар
06.04.2025 14:11 Відповісти
маю надію, що це тільки тезко? 05.04.2025 15:31
показати весь коментар
06.04.2025 14:33 Відповісти
Я за Пороха !
показати весь коментар
06.04.2025 14:44 Відповісти
я це зрозумів, а тому й написав вам як однодумцю.
показати весь коментар
06.04.2025 15:32 Відповісти
Звичайно, що кацапи модернізують свої ракети та безпілотники, їм же ще Європи бомбити та завойовувати. Поки НАТа підсцикує у памперси та домовляється про домовленості, ***** поступово знищує міста та села в Україні та випробовує модернізовану зброю на вбивстві українців.
показати весь коментар
06.04.2025 14:05 Відповісти
«Окупанти почали більше використовувати балістичних ракет «… Це - якої мови перекладено? Це українець писав чи нацмен? Бо українцеві то б вухо у трубочку скрутило. Кого що використовувати?- Балістичні ракети.
показати весь коментар
06.04.2025 14:06 Відповісти
В той час як Україна з усіма коаліціями охочих і неохочих за 3 роки продовжує запускати авіамодельні дрони з 10 кг вибухівки або легкомоторні літаки на автопілоті з причепленою фаб-250
показати весь коментар
06.04.2025 14:08 Відповісти
у той час як фон браун клепав тисячами ракети в розбомбленій німеччині, а хамасівці в тунелях з труб майструють примітивні ракети які летять на 100+км.
країна яка будувала ракети для сссерівскього ядерного щита, сосе бібу та ходить по світу зі словами дайте..
показати весь коментар
06.04.2025 14:18 Відповісти
Це вам би на ординії хотілося б .
Тільки вчора рознесли фабрику оптоволокна.
Половили ведмедчуківських тролів, бенгальскі вогники вставили куди потрібно і полетілі болєзні в Саратофф
показати весь коментар
06.04.2025 15:20 Відповісти
кацапсіна подоляцька то вчора фабрику оптовокна рознесли балістикою чи "длінними" нептунами ?
показати весь коментар
06.04.2025 15:27 Відповісти
Готуйся, тебе, як фабричного, наступним рейсом запускати на " родіну" будуть. Тобі сподобається
показати весь коментар
07.04.2025 01:31 Відповісти
В Україні скрізь піZдєц,зєлєнскій маладєц!
показати весь коментар
06.04.2025 14:11 Відповісти
Ти впевнений ?Псєвдо Олександр Сайко!
показати весь коментар
07.04.2025 09:45 Відповісти
модифіквція складності в Україні.
показати весь коментар
06.04.2025 14:15 Відповісти
А ви, зелупяри ,що зробили за роки війни? Крім того що сирській ставленик зегнид ,за 24 - 25 рік здав 3733 кВ .км України? Де удари нептунами в відповідь за вбитих дітей?
показати весь коментар
06.04.2025 14:32 Відповісти
Щотижня на озброєння ЗСУ приймаються нові зразки озброєння,нє?((
показати весь коментар
06.04.2025 14:35 Відповісти
Почему не убивают пилотов ТУшек?
показати весь коментар
06.04.2025 14:41 Відповісти
Ігнат зауважив, що окупанти модернізують і балістичні ракети. Так, після отримання систем ППО Patriot Україна змогла знищувати ракети "Кинджал" та балістичні "Іскандери". Проте зараз це робити складніше, оскільки ворог модернізує свої ракети. Україна своєю чергою ділиться цією інформацією із західними партнерами, щоб вони могли покращувати зенітні системи.

Ну, окільки трампон нічого більше не дасть, то сподіватися на модерніховані петріоти не доводиться. Єдиний вихід відроджувати проект "Кільчень" і самим все модернізувати. Буде і дешевше, і ефективніше. Або розробляти щось разом з європейцями. Бо ситуація з протидією балістиці у світі дуже сумна. Буквально лічені країни мають такі спроможності, та й ті є обмеженими.
показати весь коментар
06.04.2025 14:51 Відповісти
Балістичні ракети збивати важко. Але сама краща зброя проти балістичних ракет це самі ж балістичні ракети які полетять у відповідь. Війна закінчиться тоді коли Україна буде херачити у відповідь балістикою по рашистам в моцкві. А поки що Україна даже не б'є по рашистських аеропортах і електростанціях чим заохочує рашистів ще більше вбивати українців
показати весь коментар
06.04.2025 15:05 Відповісти
Мені тільки одному здається,що рашистські ракети і дрони так вдосконаляться на нас з вами,що західні засоби ППО,які вони зараз жмуть для нас,виявиться безсилі у майбутній війні?
показати весь коментар
06.04.2025 15:37 Відповісти
Можливо вичерпуються саме ракети "пак-3" для Петріоту. Вони *******, можуть збивати майже усі види балістики, крім МБР як орєшнік.
показати весь коментар
06.04.2025 16:15 Відповісти
Зараз зелена гнида понизить граничний вік для мобілізації , прибере відстрочки і дозволить тцк стріляти по українцям і це буде гідна відповідь гундосого кодла на вдосконалення кацапських ракет.
показати весь коментар
06.04.2025 17:18 Відповісти
Нам потрібно не ППО нарощувати, а ядерку по-тихому робити ВЖЕ. І свою балістику. Якщо пере*башити балістикою всі їх пускові, то не буде від чого захищатись, і Патріоти стануть непотрібні.
показати весь коментар
06.04.2025 17:31 Відповісти
Так ми теж у відповідь лупимо грім2 та його модифікацію спасан на 100500 километрів.
Все згідно з засідань ставки,звіти по котрим лунають в вечірніх зверненнях кожен тиждень зі словами "дав доручення по українській ракетній программі"
показати весь коментар
06.04.2025 17:40 Відповісти
А чим займаються 5 - 6 зє-менеджерів???
https://dl-news.defence-line.org/?p=55523

Мы слышим сказки о том, что часть производственных мощностей тупо простаивает из-за недостатка финансирования, но зелень как залеченная повышает зарплаты себе, чиновникам, вертухаям, инвалидам-прокурорам и прочей публике. На это деньги есть, а на собственную баллистику и ПВО - нет. Ещераз подчеркну, прошло 3 года и 1,5 месяца с момента начала широкомасштабной войны, чего тот же Израиль никогда не переживал. И тем не менее, Израиль обеспечил себя, системами ПВО/ПРО и теперь уже продает из той же Германии и другим странам.

Тем временем, появился отчет ВВС о работе ПВО. Каждый может посмотреть на полную статистику, а мы лишь отметим, что из 6 «Искандеров», сбить удалось только один. Из 9 ракет воздушного базирования типа Х-101 - сбито 6, и из 8 Калибров, морского базирования - 6. Куда конкретно прилетели 10 из тех не сбитых ракет, наверное, узнаем позже и возможно узнаем, куда летела остальная баллистика. А все это к тому, что скоро опять возникнет вопрос о поставках ракет к системам ПВО, для перехвата баллистики, своих же до сих пор - нет. Не знаю, насколько это потужно и незламно, каждый это может решить самостоятельно. Зато, как писал Митець: "Довльні хами, ситі в них є**ла".
показати весь коментар
06.04.2025 18:20 Відповісти