Українці "повинні змиритися" і поступитися Росії територіями, - конгресвумен Спартц

Конгресвумен від Республіканської партії Вікторія Спартц, яка народилася в Україні, заявила, що українці "повинні змиритися" з передачею своїх територій РФ та вимагати відставки президента Володимира Зеленського.
Про це вона сказала в інтерв'ю The Telegraph, передає Цензор.НЕТ.
"Я просто не розумію, як [Україна] може позиціонувати себе так, щоб вимагати зберегти території. Якби вони вигравали війну, це була б зовсім інша справа", - сказала Спартц.
Крім того, конгресвумен підтримує рішення президента США Дональда Трампа вести переговори з російським диктатором Володимиром Путіним, заявивши, що "легких рішень не буває".
"Як я сказала два роки тому, краще вигравати війни настільки швидко, як тільки можете. Затягування зазвичай не дуже добре закінчується для демократії", - сказала вона.
The Telegraph пише, що Спартц з презирством ставиться до колишнього президента США Джо Байдена і його "можна порівняти лише з презирством, з яким вона ставиться до президента України".
Видання нагадує, що після сварки між Зеленським і Трампом в Овальному кабінеті конгресвумен звинуватила президента України в тому, що він нібито надав "ведмежу послугу українському народу" і "образив американського президента".
Також вона закликала український народ проголосувати проти президента України Володимира Зеленського заради "досягнення тривалого миру".
"У них будуть вибори, і якщо вони його оберуть, вони втратять решту країни", - заявила Спартц.
Нагадаємо, торік конгресвумен від Республіканської партії Вікторія Спартц заявила, що не голосуватиме за запропонований Сенатом США пакет допомоги Україні у розмірі 60 мільярдів доларів.
аляску віддай кацапам та втули громадянам сша, що це справделиво та демократично...