8920 відвідувачів онлайн

США почали прямі переговори з Іраном щодо ядерної програми, - Трамп

Трамп анонсував прямі ядерні переговори з Іраном

Президент США Дональд Трамп заявив, що США ведуть прямі переговори з Іраном щодо ядерної програми. Наступні перемовини відбудуться "майже на найвищому рівні".

Про це пишуть The New York Times та Sky News, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що анонсовані прямі переговори між США та Іраном означають, що представники обох країн вперше з часів укладення ядерної угоди у 2015 році сядуть за один стіл.

"Оголошуючи про суботні переговори з Іраном, президент Трамп сказав, що вони будуть "прямими", тобто американські та іранські переговірники перебуватимуть в одній кімнаті й розмовлятимуть один з одним", - зазначають журналісти.

"Ми почнемо прямі переговори з Іраном. У суботу відбудеться велика зустріч. Подивимося, як піде. Я віддаю перевагу угоді з Іраном. Якщо угоди не буде, ми зробимо те, що необхідно", - цитують ЗМІ Трампа під час зустрічі з прем'єром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу в Білому домі.

"Сподіваюся, ці переговори будуть успішними, це буде в інтересах Ірану, якщо вони будуть успішними. Ми сподіваємося, що це станеться", - додав він. 

США хочуть досягти ядерної угоди з Іраном

Раніше повідомлялося, що президент Дональд Трамп заявив, що хоче домовитися із Іраном про ядерну угоду. Він надіслав листа з пропозицією таких переговорів лідеру Ірану.

Видання Bloomberg повідомляло, що Трамп просив диктатора РФ Путіна допомогти у ядерних переговорах з Іраном.

Очільник іранського МЗС Аббас Арагчі заявив, що переговори зі США вестимуть, лише якщо США ставитимуться до Тегерану шанобливо.

Президент Ірану Масуд Пезешкіян заявив, що не буде вести переговори зі США, коли йому погрожують.

Топ коментарі
+12
Іран в перший раз чує.
показати весь коментар
07.04.2025 23:10 Відповісти
+8
Іран за зразком ×уйла до скону їптиме мізки трампону, ні на мить не забуваючи про рулон туалетного паперу, зроблений з будапештського меморандуму.
показати весь коментар
07.04.2025 23:11 Відповісти
+6
Передбачу результат - Іран буде і далі збагачувати уран та накопичувати його запаси, паралельно доводячи до розуму свої ракети (шляхом тестування руками хуситів). США, тобто Трамп оголосить про велику, чи навіть ВЕЛИЧЕЗНУ дипломатичну перемогу генія Трампа, в чому конкретно не скажуть, але Нобелівську премію миру вимагатимуть.
І так все протягнеться мінімум 4 роки, аж поки Іран (вже за наступного президента США), не створить разом не одну, а сотню ядерних боєзарядів. І коли все це спалахне, Донні буде в інтернеті репетувати, як при ньому все було ОК, а тепер у керма найгірший президент....
Афганістан, Північна Корея, Іран, параша - все це країни де Трамп уже проявляв своє мистецтво перемовин. Країни, де пішли при Байдену, ці відкладені проблеми вгору. Країни де тепер Трамп розказуючи про поганого попередника, закладає чергові, ще більші проблеми в майбутнє.
показати весь коментар
07.04.2025 23:50 Відповісти

Завантаження...