8195 відвідувачів онлайн

Прямі ядерні переговори зі США "були б безглуздими", - глава МЗС Ірану Аракчі

Іран вважає безглуздими прямі ядерні переговори зі США

В Ірані відкидають можливість проведення прямих переговорів про ядерну угоду зі США, наголошуючи, що вони "були б безглуздими".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це заявив міністр закордонних справ Ірану Аббас Аракчі.

Як зазначається, слова Аракчі пролунали на тлі того, що президент США Дональд Трамп висловив переконання, що Іран готовий до прямих переговорів щодо своєї ядерної програми.

Глава МЗС Ірану наголосив, що "прямі переговори були б безглуздими зі стороною, яка постійно погрожує застосувати силу в порушення Статуту ООН і яка висловлює суперечливі позиції з боку різних своїх офіційних осіб".

"Ми залишаємося відданими дипломатії і готові спробувати шлях непрямих переговорів", – додав Аракчі.

За його словами, Іран "зберігає готовність до всіх можливих або ймовірних подій, і так само він серйозно ставиться до дипломатії і переговорів".

"Він також буде рішучим і серйозним у захисті своїх національних інтересів і суверенітету", – додав міністр.

США хочуть досягти ядерної угоди з Іраном

Раніше повідомлялося, що президент Дональд Трамп заявив, що хоче домовитися із Іраном про ядерну угоду. Він надіслав листа з пропозицією таких переговорів лідеру Ірану.

Видання Bloomberg повідомляло, що Трамп просив диктатора РФ Путіна допомогти у ядерних переговорах з Іраном.

Очільник іранського МЗС Аббас Арагчі заявив, що переговори зі США вестимуть, лише якщо США ставитимуться до Тегерану шанобливо.

Президент Ірану Масуд Пезешкіян заявив, що не буде вести переговори зі США, коли йому погрожують.

Топ коментарі
+17
Угоди зі США варті навіть менше ніж угоди з русньою. А ті гівна варті...
показати весь коментар
06.04.2025 16:03 Відповісти
+13
Лучше одна водородная бомба, чем десять будапештских меморандумов. Ким Чен Ын.
показати весь коментар
06.04.2025 16:02 Відповісти
+13
В переводе с дипломатического языка - "Вы банда рекетиров - недоумков , на данный момент с вами говорить нет желания. А там дальше посмотрим.."
показати весь коментар
06.04.2025 16:12 Відповісти

Завантаження...