4577 відвідувачів онлайн

Ми отримуємо $2 млрд на день від нових тарифів. Америка знову стане дуже багатою, - Трамп

трамп

Американський президент Дональд Трамп стверджує, що США щоденно заробляють 2 млрд доларів після запровадження нових митних тарифів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на The Guardian.

Таким чином, він відкинув будь-яку їхню критику.

"Ми отримуємо майже 2 мільярди доларів на день від тарифів... І у нас дуже добре виходить укладати, як я їх називаю, індивідуальні угоди", - заявив Трамп.

Він також додав, що Японія і Південна Корея, а також "інші" - відправляють своїх представників до США, щоб укласти угоду, яка дасть змогу уникнути запроваджених тарифів.

"Америка дуже скоро знову стане дуже багатою", - додав він.

Трамп запровадив тарифи

Нагадаємо, Трамп підписав указ про введення мінімального 10-відсоткового тарифу на майже всі товари, що надходять до США. Для деяких країн тарифи вищі. Зокрема, Китай - 34%, Євросоюз - 20%.

Згодом стало відомо, що Трамп оголосив надзвичайний стан в економіці країни.

Американські тарифи також торкнулися України — на її товари США введуть 10-відсоткові мита.

Китай оголосив, що запровадить 34-відсоткові мита на всі американські товари у відповідь.

Водночас у Міністерстві економіки України вважають, що є шанси домовитись зі США про інші умови торгівлі. Крім того, міністерка економіки Юлія Свириденко запевнила, що мито від США не вплине на курс валют чи ціни на продукти в Україні.

Топ коментарі
+30
Этот дебил забыл добавить, что эти 2 млрд. $ в день оплачивают сами граждане США.
показати весь коментар
09.04.2025 06:54 Відповісти
+21
показати весь коментар
09.04.2025 06:46 Відповісти
+20
Нічого ще не отримують, склади ще повні, а на те що було відвантажено по документам нові митні правила будут діяти з травня!!!!!
Бреше вже як *****!!!!!!
показати весь коментар
09.04.2025 08:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
купівельна спроможність американців знизиться, але вона буде.

а якщо нічого не виробляти - то купівельна спроможність взагалі буде? знову наша країна як приклад, яка купівельна спроможність у нас, де більшість товарів - китайські і нема своїх заводів?
показати весь коментар
09.04.2025 11:54 Відповісти
Дурню! У нас є дешевий, за собівартістю, товар, на який ми можемо обмінять "китайські товари" - ЗЕРНО!!! А що можуть дать, таке ж дешеве, американці? Не ганьбися остаточно!!!
показати весь коментар
09.04.2025 12:42 Відповісти
мамадарагая, скільки в тебе зерна? в мене нема. що я буду обмінювати?
сша експортує більше зерна ніж ми.
показати весь коментар
09.04.2025 12:52 Відповісти
От ти ж, і ідіот! У мене теж немає зерна... Але воно є у фермерів та агрофірм, які займаються його вирощуванням. Скільки ж тобі повторювать одне й те саме слово - "СОБІВАРТІСТЬ"?!!!
Собівартість вирощення зерна в США - вища, ніж в Україні! Так де ж його китайцям вигідніше купувать?
Ти мені "винен, що земля - колгоспу...". Цілу лекцію тобі прочитав - по елементарній політекономії...
показати весь коментар
09.04.2025 13:34 Відповісти
"Собівартість вирощення зерна в США - вища" - ні не вища, прикинь.
не дай Бог по таким лекціям вчитись. хоча тоді все стає зрозуміло, чому у нас жопа в економіці.
показати весь коментар
09.04.2025 14:10 Відповісти
Ляпнув? А тепер доведи, з цифрами в руках, що собівартість вирощування зерна у США нижча, ніж в Україні...
Чекаю, як ти мене "громить почнеш"...
показати весь коментар
09.04.2025 14:29 Відповісти
http://www.agribenchmark.org/home.html якщо зможеш розібратися.

якщо не зможеш то тут прочитай https://ag.purdue.edu/commercialag/home/resource/2024/04/international-benchmarks-for-wheat-production-2024 тут з картинками, розберешся.
показати весь коментар
09.04.2025 15:20 Відповісти
"Псіх"! Ти сам, спочатку, "розберися"... "Найвищі витрати на тонну продемонстрували ферми Канади та США".
показати весь коментар
09.04.2025 16:57 Відповісти
*****. а що там про прибутковість? звісно що аренда землі і з.п. робітникам в сша будуть вище ніж у нас, але у них врожайність більша.
показати весь коментар
09.04.2025 17:14 Відповісти
я тобі знайшов непогану статтю з картинками і висновком. і ти її не осилив.
почитай висновок хоча б.
Conclusions

This paper examined yield, gross revenue, and cost for farms in the agri benchmark network from Argentina, Australia, Canada, Germany, Poland, the Ukraine, and the United States with wheat enterprise data. The German farm had the highest yield. The typical farms in Australia, Germany, Poland, and North Dakota exhibited a positive average economic profit during the 2018 to 2022 period.
показати весь коментар
09.04.2025 17:17 Відповісти
Іди в сраку! Розберися, спочатку, в ній САМ!!!
показати весь коментар
09.04.2025 17:24 Відповісти
Добре
показати весь коментар
09.04.2025 17:55 Відповісти
Ты считаешь, что глобальный рынок труда, товаров и так далее возник на пустом месте? Или может на это были и есть объективные причины?
показати весь коментар
09.04.2025 09:27 Відповісти
я думаю, що все змінюється.
показати весь коментар
09.04.2025 09:50 Відповісти
Это само собой. Вопрос только в каком направлении
показати весь коментар
09.04.2025 10:03 Відповісти
час покаже. поки що все йде до того, що з китаєм не домовляться, з європою домовляться.
показати весь коментар
09.04.2025 10:07 Відповісти
"Конец эпохи бедности" уже и до США добрался ? Популиз как оказалось очень заразное заболевание.
показати весь коментар
09.04.2025 07:54 Відповісти
А те, зо фондові ринки пішли на дно - то дрібниці. 😁
показати весь коментар
09.04.2025 08:08 Відповісти
Золотий вік золотим дощем
показати весь коментар
09.04.2025 08:19 Відповісти
в очі виборців.
показати весь коментар
09.04.2025 17:55 Відповісти
Хай Макрон відправе Трампу тону пігулок "Флебодіа", шоб у рижого дупа не тріснула...
показати весь коментар
09.04.2025 08:23 Відповісти
Ну-ну
Чекаємо реакцію американського наріда коли Волмарт і Костко подвоять ціни на все китайське.

Шмотки і шкари з В'єтнаму, Пакістану і Бангладешу виростуть процентів на 50.

По харчам не ясно, калій на вдобрення переважно канадський, і що буде з маржою у фермерів це велике питання.

Ринки вперто не хочуть вірити в те що Донні шизонувся, але можливо, доведеться.

Нудно точно не буде.
показати весь коментар
09.04.2025 08:33 Відповісти
А міг би отримувати ще більше, якби у нього був гетьманцев !!!
показати весь коментар
09.04.2025 08:36 Відповісти
Сьоме банкротство Трампа
показати весь коментар
09.04.2025 08:47 Відповісти
і останнє
показати весь коментар
09.04.2025 23:26 Відповісти
экономист хренов... из какой ж0пы оно испражняет 2 ярда, если импортную пошлину платит конечный потребитель - народ сша
показати весь коментар
09.04.2025 08:53 Відповісти
"Народ США" ще не відчув на собі оті "2 лярда"... Бо ще продаються китайські товари за старими цінами... Закінчаться вони - і американці побачать і пусті полиці, і високі ціни... І тоді самі себе запитають: "А кого ми вибрали?"
показати весь коментар
09.04.2025 09:13 Відповісти
ну там не только китайские товары... аргентинская говядина, бразильская свинина, мексиканская курятина, канадская пшеница, тайваньские нанотехнологии и т.д. и т.п.
показати весь коментар
09.04.2025 09:48 Відповісти
Я знаю... Але ж не перечислять тут усе?
показати весь коментар
09.04.2025 11:14 Відповісти
Обвалилася біржа, захитався долар, торгові партнери здригнулися і почали роздивлятися навкруги - до кого б перейти...
Переможець...
показати весь коментар
09.04.2025 10:10 Відповісти
Це добре. Ось американці повиганяють мексів та інших нелегалів і все ж таки почнуть працювати на фабриках та заводах, почнуть худнути від фізичної праці і менше заробляти. Негри та індіанці вже геть оборзіли, від неробства сраки розміром більше трампа повідїдали.
Трамп вперед!!
показати весь коментар
09.04.2025 08:54 Відповісти
Vot nikagda nidumal , chto nad Amerikoi mozhna budet stibatisa tri raza v den .....🤣🤦‍♂️
показати весь коментар
09.04.2025 09:10 Відповісти
Явно пуйло навчив в очі ссяти.
показати весь коментар
09.04.2025 09:29 Відповісти
показати весь коментар
09.04.2025 09:46 Відповісти
якщо сусід ставиться до тебе дуже добре настільки що не закриває сарай на замок то ти можеш зайти в його сарай і винести все що знайдеш.
але наступного разу тобі переб'є ногу ведмежий капкан, двері будуть закриті на замок а на шурхіт сусід розрядить в твій бік двостволку і тебе як злодія, вбитого при пограбуванні навіть церква не захоче відспівувати.
показати весь коментар
09.04.2025 10:40 Відповісти
Ці доходи до бюджету США сплачують американські громадяни. Які купують ті "тарифіковані" товари за відповідно збільшеною ціною.
показати весь коментар
09.04.2025 10:46 Відповісти
А в результаті ці тарифи сплачують самі ж американці при купівлі товарів.
показати весь коментар
09.04.2025 11:11 Відповісти
Так навіщо ж було вводить нові тарифи? Для зниження купівельної спроможності американців? Собівартість товару, при виробництві всередині США, може буть знижена наступними шляхами:
1. Різке зниження ціни на сировину. (А це можна зробить шляхом винайдення нових видів тканин, продуктів харчування, інших видів сировини, що мають низьку собівартість виробництва).
2. Різке зниження ціни на енергоносії.
3. Різке зниження ціни станків та агрегатів, що вироблятимуть продукцію.
Ти можеш назвать напрям, де це можна зробить?
США отримує дешеві товари з-за низької ціни праці в Китаї... Але на це Трамп, у США, не піде - бо його "зметуть" ті, хто його привів до влади...
Не ганьби себе... Заткнися... Ти вже доволі непогано себе дурнем виставив...
показати весь коментар
09.04.2025 12:07 Відповісти
А скільки ви втрачаєте підрахуй?
показати весь коментар
09.04.2025 17:54 Відповісти
Дурень думкою богатіє