3697 відвідувачів онлайн

Трамп після підвищення тарифів для Китаю до 125%: Сі Цзіньпін мій друг, я б зустрівся з ним

Трамп хоче зустрітися із Сі Цзіньпіном на тлі тарифної війни

Президент США Дональд Трамп готовий зустрітися із лідером Китаю Сі Цзіньпіном після підвищення тарифів для КНР до 125%.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це він заявив у Білому домі.

"О, звісно, він мій друг. Він мені подобається. Авжеж, я би зустрівся з ним", - сказав він, відповідаючи на питання, чи розглядає він можливість розмови або зустрічі з Сі Цзіньпіном.

Заява лідера США пролунала на тлі взаємних кроків США й Китаю, які впродовж кількох останніх днів оголошували про введення нових тарифів у відповідь на дії один одного.

Напередодні США запровадили 90-денну паузу з митом у 10% для держав, які не відповіли на підвищення митних тарифів. Водночас для Китаю тариф збільшено до 125%.

Трамп запровадив тарифи

Нагадаємо, Трамп підписав указ про введення мінімального 10-відсоткового тарифу на майже всі товари, що надходять до США. Для деяких країн тарифи вищі. Зокрема, Китай - 34%, Євросоюз - 20%.

Згодом стало відомо, що Трамп оголосив надзвичайний стан в економіці країни.

Американські тарифи також торкнулися України — на її товари США введуть 10-відсоткові мита.

Китай оголосив, що запровадить 34-відсоткові мита на всі американські товари у відповідь.

Водночас у Міністерстві економіки України вважають, що є шанси домовитись зі США про інші умови торгівлі. Крім того, міністерка економіки Юлія Свириденко запевнила, що мито від США не вплине на курс валют чи ціни на продукти в Україні.

Топ коментарі
+27
Очередной дебильный высер рыжего идиота. Вчера ему полмира, по его словам, пятую точку целовала, а сегодня вот оно как - Китай послал Трамбона и уже друг. Скоро, с таким ************, об Штаты не будут вытирать только ленивые и ссыкливые
показати весь коментар
10.04.2025 08:43 Відповісти
+22
Цинічний олігофрен.
показати весь коментар
10.04.2025 09:13 Відповісти
+20
Як рашисти нам брати, так китайці друзі.
показати весь коментар
10.04.2025 08:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як рашисти нам брати, так китайці друзі.
показати весь коментар
10.04.2025 08:40 Відповісти
Рижий цинік, чи олігофрен?
показати весь коментар
10.04.2025 09:02 Відповісти
Цинічний олігофрен.
показати весь коментар
10.04.2025 09:13 Відповісти
...просто зустрівся б
показати весь коментар
10.04.2025 08:41 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2025 08:41 Відповісти
А такий самий дружній жест на адресу русні, в частині нафтогазу, - нє?
показати весь коментар
10.04.2025 08:42 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2025 08:42 Відповісти
Сі мабуть в **** від такоі дружби
показати весь коментар
10.04.2025 08:42 Відповісти
Та він просто сміється, і задоволено потирає руки... Колись писали, що Путін змушений був напасти на Україну, поки при владі "зелений придурок" - бо іншої нагоди може не випасти. Лише при такому ДЛБЙБі у нього будуть шанси на успіх...
Те ж саме і у китайців з Трампом... Підняттям м итних тарифів Трамп заблокував європейський сегмент у торгівельних стосунках з Європою та Китаєм. Але у бізнесі "святе місце пустим не буває...". Місце США займе Китай. І потім чорта лисого з Європи, потім, Китай витісниш...
показати весь коментар
10.04.2025 09:55 Відповісти
абсолютно хвора особистість... чи їх там декілька одночасно...
показати весь коментар
10.04.2025 08:42 Відповісти
Очередной дебильный высер рыжего идиота. Вчера ему полмира, по его словам, пятую точку целовала, а сегодня вот оно как - Китай послал Трамбона и уже друг. Скоро, с таким ************, об Штаты не будут вытирать только ленивые и ссыкливые
показати весь коментар
10.04.2025 08:43 Відповісти
А ******, йому друг, теж?? Жодних тарифів, кураторам з московії ???
показати весь коментар
10.04.2025 08:44 Відповісти
Він його брат.
показати весь коментар
10.04.2025 09:03 Відповісти
Друг познается в биде )
показати весь коментар
10.04.2025 08:44 Відповісти
Щось кетайський комуняка притих зі своїми хокку про безмежне море💩
показати весь коментар
10.04.2025 08:46 Відповісти
Хокку (яп. 発句, літ. "вступний вірш") - вступна строфа японської традиційної спільно створюваної звʼязної поеми.

ти плюнув у мужнє непохитне лице всім самураям планети.
йди на кухню, та зроби сепуку, ножем для хліба!
змий свою ганьбу, гідно!
показати весь коментар
10.04.2025 08:53 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2025 09:51 Відповісти
Подобен лучу самурайский клинок-
И тот затупился
Проклятая килька в томате!!
показати весь коментар
10.04.2025 09:55 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2025 09:58 Відповісти
А Трампа на адекватність взагалі перевіряли?
показати весь коментар
10.04.2025 08:47 Відповісти
здав аналізи в клініці Пальчевського як наш в 2019-у
показати весь коментар
10.04.2025 08:53 Відповісти
на жаль, вірогідніше не доживу до 80 річчя.
але, робив би саме так!
бо, задовбали своєю толєрастією та жадібністю.
показати весь коментар
10.04.2025 08:56 Відповісти
Ви думаєте, що всему світу офіційно скажуть, що в США дебіл при владі?
показати весь коментар
10.04.2025 08:56 Відповісти
Так це по ідеї раніше треба було робити.
показати весь коментар
10.04.2025 09:14 Відповісти
Американці, та дайте вже своєму чубатому презу сельодки чи запроторіть його до психлікарні
показати весь коментар
10.04.2025 08:47 Відповісти
доні!
не зупиняйся!
підставляй всім сраку!
ви ж бачите, до чого докерувались лєвакі толєрасти пацифісти популісти? що навіть такий відвертий фрік заходить на, ура.
тому що, пряма протилежність тренсгендерним миротворцям по квотам обамам.
показати весь коментар
10.04.2025 08:48 Відповісти
Звичайний шарлатан
показати весь коментар
10.04.2025 08:51 Відповісти
Та підвищив б уже відразу на тищу %, чого його вигадувати?)
показати весь коментар
10.04.2025 08:55 Відповісти
Підвищення тарифів на 50% вже припиняє всяку торгівлю.
показати весь коментар
10.04.2025 09:30 Відповісти
Альцгеймер твій останній і єдиний друг...
показати весь коментар
10.04.2025 08:57 Відповісти
Два друга...
показати весь коментар
10.04.2025 08:58 Відповісти
Щоб поцілувати один одного в сраку
показати весь коментар
10.04.2025 09:00 Відповісти
Пааатрясающий парень! ))) Ему бы в стендапах выступать, тогда бы это было весело а так не знаешь плакать или смеяться от очередного его перла...
показати весь коментар
10.04.2025 09:02 Відповісти
от ми вже шостий рік того що в стендапах виступав і сміємося і плачемо, мабудь плачемо вже значно більше
показати весь коментар
10.04.2025 10:38 Відповісти
Как там: "Скажи мне кто твой друг, и я скажу, кто ты"
показати весь коментар
10.04.2025 09:04 Відповісти
Весь світ готовий цілувати мене в п'яту точку, але здається треба їхати та цілувати цю точку у китайців
показати весь коментар
10.04.2025 09:04 Відповісти
план Трампа простий..так як сам він не може (чи не хоче ) закінчити війну,то тепер буде китайців напрягати,повпливати на пуйла,в обмін на зниження тарифів.
показати весь коментар
10.04.2025 09:07 Відповісти
Схоже що і тамбовський вовк йому товариш.
показати весь коментар
10.04.2025 09:12 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2025 09:12 Відповісти
Чувак тупо живе у вигаданому світі.
показати весь коментар
10.04.2025 09:19 Відповісти
... я б зустрівся з ним
щоби поцілувати у дупу
показати весь коментар
10.04.2025 09:20 Відповісти
ДУРЕНЬ ФЕНОМЕНАЛЬНИЙ!!!
показати весь коментар
10.04.2025 09:26 Відповісти
В Білий дурдом вернулись санітари, дали старому пирдуну Донні заспокійливий укол, поставили відрову клізму і рудий дурко трохи заспокоївся, на три місяці.
показати весь коментар
10.04.2025 09:30 Відповісти
и все таки трам ипанутый
показати весь коментар
10.04.2025 09:40 Відповісти
Краснов, "не обольщайся когда тебе жо#пу лижут! То скорее всего смазка!" - как сказал бывший украинец Жванецкий.
показати весь коментар
10.04.2025 09:52 Відповісти
своїми діями трумп зближує Європу з Китаєм
показати весь коментар
10.04.2025 10:00 Відповісти
....ляяяяя , какое ОНО неадекватное !!!!))
показати весь коментар
10.04.2025 10:15 Відповісти
Скажи хто твої друзі і я скажу хто ти!!!!!! Довбойоб!!!
показати весь коментар
10.04.2025 10:23 Відповісти
Якщо Трамп обвалить китайську економіку, то це буде добре для України.
Китай → це основний союзник і постачальник кацапстана.
показати весь коментар
10.04.2025 10:25 Відповісти
Фраер стал назад?
показати весь коментар
10.04.2025 10:29 Відповісти
Доні ,криголам який працює на створення нового світового порядку, доречі як і майже всі правителі.Створення керованного хаосу, війни ,штучно створені епідемії, злам старої фінансової системи, голод . Люди зай.......бані цим всим самі приведуть до влади (рятівника) з жорсткими повноваженями, він може бути не особистістю а глобальною системою правління , ну як по писанням короче.
показати весь коментар
10.04.2025 10:33 Відповісти
Молодець. Нафта падає, на зелю та його банду майже запровадили санкції, а глобальна криза тільки на руку українцям, може у них від зубожіння накінець повідкриваються оченята.
Давай Діду, вали всіх.
показати весь коментар
10.04.2025 10:56 Відповісти
Скажи мені, хто твій друг і я скажу, хто ти.
показати весь коментар
10.04.2025 10:56 Відповісти
***********.