9392 відвідувача онлайн

Киянин ошукав на 300 тис. грн військову, обіцяючи встановити пам’ятник її загиблому на війні чоловіку, - поліція

Киянин ошукав на 300 тисяч гривень військову, обіцяючи встановити пам’ятник її загиблому на війні чоловіку

Столичні правоохоронці затримали та повідомили про підозру місцевому мешканцю, який скориставшись довірою та емоційним станом жінки після втрати чоловіка на війні, виманив у неї понад триста тисяч гривень.

Про це повідомив Відділ комунікації поліції Києва, інформує Цензор.НЕТ.

До Голосіївського управління поліції звернулась 29-річна військова, яка повідомила, що її ошукав знайомий, з яким товаришував її покійний чоловік. 

Спочатку зловмисник попросив у жінки майже 100 тисяч гривень для нібито розвитку бізнесу, обіцяючи відсотки, та 80 тисяч гривень для придбання іноземної валюти за вигіднішим курсом. Пізніше, під виглядом допомоги у придбанні пам’ятника чоловіку та акумуляторної батареї для автомобіля, шахрай заволодів ще майже 120 тисячами гривень потерпілої. Не отримавши ні грошей, ні послуг, потерпіла повідомила у поліцію.

Правоохоронці затримали шахрая, яким виявився 40-річний місцевий мешканець. Крім того, він весь час представлявся потерпілій під вигаданим ім’ям.

Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу – шахрайство, що завдало значної шкоди потерпілому. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу підозрюваному. За скоєне йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Топ коментарі
+10
Отдать этого ган@она побратимам погибшего. Они найдут ему достойное его применение.
показати весь коментар
10.04.2025 16:56 Відповісти
+5
Ніхто не ошукав так військових, як зермаківська-×уйловська влада.
показати весь коментар
10.04.2025 17:05 Відповісти
+3
скориставшись емоційним станом потерпілої... звідки такі потвори беруться
показати весь коментар
10.04.2025 17:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Отдать этого ган@она побратимам погибшего. Они найдут ему достойное его применение.
показати весь коментар
10.04.2025 16:56 Відповісти
Дивилась відео про одну маму, яка захотіла познайомитися з побратимами свого сина, що загинув . Немає їх . Всі загинули за деякий час. Від бустфікаціі до пропав безвісти- три місяці максимум. На жаль …
показати весь коментар
10.04.2025 17:58 Відповісти
Ти там акуратніше із дівчатами в Бельгії. Не встигнеш повернутися, вже бусіфікатора немає.
Шо робити будеш?
показати весь коментар
10.04.2025 23:44 Відповісти
Ша єта бьілв ? Перепила водачкі , Наташка ?
показати весь коментар
11.04.2025 10:40 Відповісти
Ніхто не ошукав так військових, як зермаківська-×уйловська влада.
показати весь коментар
10.04.2025 17:05 Відповісти
скориставшись емоційним станом потерпілої... звідки такі потвори беруться
показати весь коментар
10.04.2025 17:09 Відповісти
звідкі такі потвори береться не дивуюсь,люди які 6-7к зелені за пам"ятник готові заплатити більш дивують.
показати весь коментар
10.04.2025 17:36 Відповісти
Клоун.
показати весь коментар
10.04.2025 18:00 Відповісти
А тебе не дивує, що у вас на фермерській касі кажуть тимчасово, замісць рублів, Мівіною почали зарплатню видавати?
показати весь коментар
10.04.2025 23:46 Відповісти
ти шо сказать то хотіла?
показати весь коментар
10.04.2025 23:51 Відповісти
Не " сказать ", а сказати,пиши із перекладачем, на власні здібності не покладайся
показати весь коментар
10.04.2025 23:58 Відповісти
Та да, вас, ординців, дійсно від каструль не відірвеш.
показати весь коментар
11.04.2025 01:07 Відповісти
Це наше населення. Наши сусіди, колеги, родичи, знайомі дитинства.
Вони усюди!
Мудрий працьовитий всеосяжний Нарід
показати весь коментар
10.04.2025 19:28 Відповісти
Правильно роблять по мусульманських законах, вкрав - лапу відрубали, а у нас демократія, тому і бардак
показати весь коментар
10.04.2025 17:33 Відповісти
А у мусульман порядок? жги ще
показати весь коментар
10.04.2025 18:06 Відповісти
Ну и посмотрите как в общей массе живут эти самые слишком религиозные мусульмане и сделайте сравнение.
показати весь коментар
10.04.2025 19:43 Відповісти
А віфйськова що зовсім без мозгів?
показати весь коментар
10.04.2025 18:41 Відповісти
Може від горя, може він її "втішав " дуже . Чи собутильник.
показати весь коментар
10.04.2025 19:32 Відповісти
Одні дійсно від горя втрачають пильність і уважність...
А є й такі що грошима Оленя розкидаються поки той по посадках бігає...
300 тищ це не жарт..
показати весь коментар
10.04.2025 19:26 Відповісти
За ноги и об угол!
показати весь коментар
10.04.2025 19:57 Відповісти
300 шук, однако. Бронзовый бюст обещал поставить?
показати весь коментар
10.04.2025 20:46 Відповісти