Військ РФ на Сумщині немає, але фіксуються спроби прориву, - ОВА

Російських військ на території Сумської області немає, проте окупанти щодня намагаються прорватися на територію регіону.
Про це в ефірі телемарафону заявив глава ОВА Володимир Артюх, передає Цензор.НЕТ.
"Сьогодні ми маємо ситуацію, що ворожих підрозділів і військ на території Сумської області немає. Продовжується захист наших рубежів на Сумському і Курському напрямках. Сьогодні Сумська область має потужні і продовжує нарощувати можливості оборонних рубежів", - розповів він.
Також очільник області прокоментував, що на DeepState "сіра зона" покриває Журавку та Басівку.
"Намагання ворога розширити територію, зайти на територію Сумської області в цих населених пунктах... Штурмові дії ворога відбувається щодня. Це десятки таких дій за останній час. Мужніми та професійними діями Збройних Сил вони знищуються. Намагаються утриматися, але знищуються. Сьогодні ми констатуємо, що ворог продовжує і має намір продовжувати на цих напрямках розширити територію "сірої зони". Ворог несе значні втрати, намагається діями ДРГ створити панічні настрої на території регіону", - додав Артюх.
Раніше видання BBC заявило, що ворожі війська перейшли держкордон у кінці лютого, намагаючись створити буферну зону на Сумщині: у їхніх планах оточення або напівоточення Сум.