7620 відвідувачів онлайн

Віткофф пропонував Трампу віддати Росії 4 області України для припинення вогню, - Reuters

Віткофф передав Трампу послання Кремля

Спеціальний представник США Стів Віткофф передав Дональду Трампу "чітке послання від Кремля", що найшвидший спосіб досягти припинення вогню у війні в Україні – це передати українські області Луганську, Донецьку, Херсонську та Запорізьку під контроль Кремля.

Про це повідомило Reuters із посиланням на джерела, передає Цензор.НЕТ.

"Менш ніж через 48 годин після обіду з переговірником, направленим президентом Росії Володимиром Путіним до Вашингтона минулого тижня, Стів Віткофф, спеціальний посланник США, який веде переговори з Москвою, зустрівся з президентом Дональдом Трампом у Білому домі й передав чітке послання. 

Найшвидший спосіб домогтися припинення вогню в Україні, за словами Віткоффа, –– це підтримати стратегію, яка надасть Росії право власності на чотири східні області України, які вона намагалася незаконно анексувати у 2022 році", - пише Reuters.

Віткофф раніше вже висловлював таку думку, зокрема публічно, в інтерв'ю журналісту Такеру Карлсону.

Як додає агентство, інший посланець Трампа, Кіт Келлог, також був присутній під час розмови Трампа із Віткоффом. Той виступив проти такого сценарію, заявивши, що Україна, хоча й готова вести переговори, ніколи не погодиться в односторонньому порядку поступитися повною власністю на ці території Росії.

"Зустріч завершилася без ухвалення Трампом рішення про зміну стратегії США", - ідеться в матеріалі.

Розбіжності у Білому домі

Крім того, офіційні особи США, обізнані люди та чотири західні дипломати розповіли Reuters, що в адміністрації Трампа дедалі більше розбіжностей щодо того, як вийти з глухого кута щодо України та Росії. Віткофф та Келлог не згодні щодо оптимального підходу

Віткофф отримав певну підтримку з боку україноскептиків із Республіканської партії, але інші республіканці були обурені його пропозиціями та вважають, що адміністрація Трампа "занадто різко повернулася до Москви", пише Reuters.

"За словами людини, знайомої з ходом розмов, деякі республіканці на Капітолійському пагорбі були настільки занепокоєні явною проросійською позицією Віткоффа в інтерв'ю Карлсону, що кілька людей подзвонили раднику з національної безпеки Майку Волцу і держсекретареві Марко Рубіо, аби висловити своє невдоволення", - додає агентство.

Раніше повідомлялося, що спецпредставник Трампа на Близькому Сході Стів Віткоффвирушив до Росії, де проведе зустріч із диктатором Володимиром Путіним.

Віткофф провів зустріч зі спецпредставником Путіна Кирилом Дмитрієвим у Санкт-Петербурзі.

Топ коментарі
+82
показати весь коментар
11.04.2025 22:19 Відповісти
+75
Про Аляску нічого не казали?
показати весь коментар
11.04.2025 22:17 Відповісти
+63
Класний союзник...віддати пуйлу те за що боролися більше 3 років і ціною неймовірних втрат..?!!!
показати весь коментар
11.04.2025 22:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Вітьков раніше іздохне зі своїм трампоном ніж ***** одержить ті чотири області. Пішов в сраку юдотрампське падло
показати весь коментар
12.04.2025 00:47 Відповісти
хай своей землей торгуют, ган..ны продажные.
показати весь коментар
12.04.2025 01:01 Відповісти
Не пощастило Гітлеру, що президентом США був видатний державний діяч, мудра Людина- Ф.Д.Рузвельт.! А був би мажоронарцисомародероторгаш з підібраною ним такою ж свитою, то промиротворили б для Рейху територію по Уральські гори, а заплатили б їм більше, то і миротворили б аж до Владивостока?! А за надану вже порядними і мудрими політичними діячами допомогу, будуть обдирати до нитки, заженуть в рабство, пустять по Світу голими, босими і простоволосими з латаними торбами, а якщо відмовлять віддавати, то тут як тут з баблом прийдуть бенефіціари ..??!Чи не так??!. Слуги Мамона?
показати весь коментар
13.04.2025 10:23 Відповісти
Томас Даннінг про торгівців рабами в США, а потім це запозичив К.Маркс в своєму Капіталі...!. Нічого ж нового, теж і ті торгівці смертю зараз....?-
"Якщо є достатній прибуток, капітал стає сміливим. Забезпечте 10 відсотків, і капітал згоден на будь-яке застосування, при 20 відсотках він стає жвавим, при 50 відсотках позитивно готовий зламати собі голову, при 100 відсотках він зневажає всі людські закони, при 300 відсотках немає такого злочину, на який він не ризикнув би, хоча б під страхом шибениці"
РФ вимагатиме від Трампа, щоб Україна відмовилась від НАТО та 22% територій, а жертви, загарбані землі , знищені міста і села, економіка, інфраструктура, люди то для Трампа і К напевно нічого святого, тільки підла барижно-мародерська нажива, сдєлка-"дєньгі, дєньгі, делай дєньгі..."?
показати весь коментар
17.04.2025 07:01 Відповісти
Не ведіться на всякі брехливі провокації, Україна доведе цю війну до кінця, звільнивши усі свої території і війна після того буде закінчена!
показати весь коментар
12.04.2025 01:01 Відповісти
Кремлівський ублюдок і його скажені пси ,
ще жодноі області , із 4- ох , не змогли за 11 років окупувати ,
але їм захотілось отримати всі та взяти їх під своє крило ,
а ху ху не хо хо , плешен фюрер із кремля ?👹
показати весь коментар
12.04.2025 01:12 Відповісти
Поки що це не його території щоб їх комусь віддавати але якщо підпишуть економічне рабство з США то тоді п*здець
показати весь коментар
12.04.2025 01:14 Відповісти
Він не Володимир
показати весь коментар
12.04.2025 02:30 Відповісти
Треба мінувати АЕС і відновлювати ЯЗ.Бо з такими дикими свинями як рашка і трампоновські США тільки власна армія і ЯЗ зможуть забезпечити сувернітет і незалежність.
показати весь коментар
12.04.2025 02:35 Відповісти
Чтобы что-то отдавать, нужно сначало владеть этим, реалии по земле. Я надеюсь это 4 области Израиля или США?!?! Логика такая, шо теперь международное право не действует, захватывает любую соседнюю страну, грабишь, убиваешь и насилуешь, а награбленное используешь на наемников, хороший план, Орбан, ты спишь?!
показати весь коментар
12.04.2025 03:15 Відповісти
Любарський ще той «експерт», але якогось https://youtu.be/b0NGJf-dUnw такого виразного аналізу ніхто із економістів діям Трaмпа не дає. https://youtu.be/b0NGJf-dUnw
Трамп намагається створити копію Плаза Аккорд Рейгана 1985 року де він завставив-переконав інші країни зробити долар більш дешевшим до своїх валют для зменшення торгового дисбалансу США.
Але зараз у супротивниках Мар-а-Лаго Аккорд не військовозалежні Японія чи Німеччина, а співставимий Китай і так просто як раніше вимагати в них знецінення юаня не вийде.
Для втілення цього плану видатні американські економісти (Стівен Мірана) написали наукові роботи із економічно-політичних засобів які виконувались до 90-денного призупинення. Навіть було «цілування дупи» (у вигляді «плазування» - "Plaza"!) - для Трампа важко було таку фразу придумати, якщо б ніхто не підказав.
Так що це не просто «вибрики» Трампа, а ціла теорія (хоч і нагла), але елемент хаосу присутній, для маскування справжніх цілей.
Важілем примусу є військова підтримка, а Росія є лякалом для непокірних.
Під відео є посилання на детальні англомовні стaтті.
показати весь коментар
12.04.2025 03:22 Відповісти
Ще https://sofaspecialforces.substack.com/p/20250303?sort=new стаття про Mar-a-Lago Accord російською.
показати весь коментар
13.04.2025 14:02 Відповісти
Ну какбы Пуйло в очередной раз сказал чтоб отдали ему всё .
А этот самый Виткофф, это передал.
Ничего нового.
показати весь коментар
12.04.2025 04:15 Відповісти
Щоб щось віддати, потрібно спочатку цим володіти. У Трампа немає нічого українського. Жодної речі. Тож вони можуть піти...
показати весь коментар
12.04.2025 05:02 Відповісти
Віткофф розповів, що Путін передав Трампу портрет, написаний російським художником, та молився за його здоров'я після замаху.
показати весь коментар
12.04.2025 05:08 Відповісти
Ну якщо так то тоді ок.
показати весь коментар
12.04.2025 09:06 Відповісти
На скотомогильнику .у любій області,козли вінторогі разом з ****** а краще видохніть у своєму болоті, зовсім, як мамонти.
показати весь коментар
12.04.2025 05:12 Відповісти
Саме формулювання«віткофф пропонував трампу...»
Що ці області,трампові?
Влипли ми,як муха в мед...
Два шакали в Україну вчепилися...
показати весь коментар
12.04.2025 05:47 Відповісти
***....на пЄнсія
йому дошки за собою для гроба тягати, а не чужими землями розкидуватися
показати весь коментар
12.04.2025 05:54 Відповісти
****** 😡
показати весь коментар
12.04.2025 06:46 Відповісти
показати весь коментар
12.04.2025 08:18 Відповісти
Знов стара гебешна риторика; давненько їх найух не посилали. Це--відвертий плювок на могили полеглих хлопців...
показати весь коментар
12.04.2025 08:58 Відповісти
походу, Трумп просто "тАщиться" від ролі валютної сУчки у гаремі плюгавого сутенера *****..
ото понаобирали лайна жлоби-приколісти, маг-овці - натепер об "вашу Омерику" світові терористи витирають ноги..
показати весь коментар
12.04.2025 09:04 Відповісти
А я знаю ще швидший варіант.
трамп віддає Каліфорнію кацапам-а кацапи від такого щасття просто тотально здихають від здивування.
показати весь коментар
12.04.2025 09:05 Відповісти
Наступними областями будуть : Сумська, Харківська, Дніпропетровська.
Це така ********** многоходовочка.
показати весь коментар
12.04.2025 09:08 Відповісти
зелька готов отдать весь левый берег, а то и на правом берегу паро областей.
показати весь коментар
12.04.2025 21:11 Відповісти
Хвора на голову людина
показати весь коментар
12.04.2025 09:25 Відповісти
Виткоффффффа - на мылооооооо?
показати весь коментар
12.04.2025 09:42 Відповісти
Аляска, Каліфорнія і ще два штати. Москалі гарантовано виведуть з України всі війська.
показати весь коментар
12.04.2025 09:42 Відповісти
боже! долбойоба посилать на переговори!
показати весь коментар
12.04.2025 09:45 Відповісти
а як ти їх будеш віддавать? вони що твої? аляску віддай?
чи америка вже на фронті стане на сторону росії і буде їй допомагати ці 4 області доокупувати?
показати весь коментар
12.04.2025 09:46 Відповісти
Ну скоріше твій притрушений 80-річний ліДор з деменцією здасть кацапам СуШиа, а кацапи поділять вас з китайцями .🤣🤣🤣
показати весь коментар
12.04.2025 16:26 Відповісти
Україні треба висказати свій протест проти цього віткофа!
і сказати, що такі заяви неприпустимі.
і сказати, що ми проти участі цього віткофа в переговорах!
показати весь коментар
12.04.2025 09:47 Відповісти
ось оце план від омерики, тому про нього ніхто нічого і не знав
показати весь коментар
12.04.2025 09:48 Відповісти
"Спеціальний представник США Стів Віткофф передав Дональду Трампу "чітке послання від Кремля", що найшвидший спосіб досягти припинення вогню у війні в Україні - це передати українські області Луганську, Донецьку, Херсонську та Запорізьку під контроль Кремля. "

Найшвидший спосіб досягти припинення вогню - це передати Україні всі її області!
показати весь коментар
12.04.2025 09:49 Відповісти
Тамп і його оточення це *********** *** їм в Дупи
показати весь коментар
12.04.2025 10:10 Відповісти
трумпу і його оточенню *** у дупи
показати весь коментар
12.04.2025 10:11 Відповісти
Такзвані "контакти" віткофа з пуйлом передбачають отримання хабарів від пуйла в обмін на виконання всіх його хворих фантазій. Бізнес. Нічого особистого. Іншого пояснення поведінки представників Трампа важко знайти.
показати весь коментар
12.04.2025 10:20 Відповісти
То нехай віддає Аляску, Каліфорнію і ще пару областей...
показати весь коментар
12.04.2025 10:24 Відповісти
предлагаю отдать в ответ все земли сша индейцам а этого ****** пристрелить как бешенную собаку!
показати весь коментар
12.04.2025 11:01 Відповісти
Надо кацапам отдать аляску чтобы не было эскалации!
показати весь коментар
12.04.2025 11:14 Відповісти
цю паскуду вітькова потрібно внести в "Миротворець" !!
показати весь коментар
12.04.2025 11:48 Відповісти
курва
показати весь коментар
12.04.2025 12:11 Відповісти
Чому влада України досі не заявила про зраду від трампа та його команди (не США, а іменно заду трампа)? Вже очевидно, що трамп на стороні путіна і повністю злива Україну від імені "волі українців" !
показати весь коментар
12.04.2025 12:47 Відповісти
Шо це піндос роздухарився??!!! А може краще почати з Будапештських гарантій? Віддати аляску і т.д.!!! Чмо!!!!
показати весь коментар
12.04.2025 13:03 Відповісти
Чому б Стєпану Віткову не запропонувати Пуйлові "ісконно русскіє зємлі" Аляску й Північну Каліфорнію, яку в 1812 році московити, разом з містечком Форт-Росс, подарували США? Невже С.Вітков не знає, що Московія ніколи нікому й нічого не дарує навіки. Наприклад, "ісконно русскій" Крим вони подарували совіцькій Україні в 1954, а рівно через 60 років, без відома українців, одтяпали собі назад. Щоправда, з величезною допомогою якихось Обами та Байдена. Навіть "вічний мир" з Польщею уклали в 1683, але вже 1772 насміялись над ним. Тим часом 40 млн. мешканців Каліфорнії щиро бажають пожити під дружньою Московією - чому б США не зважити на це?
показати весь коментар
12.04.2025 13:08 Відповісти
Треба віддати росії віткоффа, цього пропутінського уй...бка.
показати весь коментар
12.04.2025 13:25 Відповісти
Легко распоряжаться чужими территориями. У украинцев забыли спросить.
показати весь коментар
12.04.2025 13:41 Відповісти
Краще нехай віддадуть параші Аляску і заспокоються.Перемовники с@ані...
показати весь коментар
12.04.2025 13:58 Відповісти
А прутня посмоктати вітькофф не пропонував? чи це він робить винятково для х*йла?
показати весь коментар
12.04.2025 13:59 Відповісти
хай с..ть х...й
показати весь коментар
12.04.2025 13:59 Відповісти
Якщо посередник транслює вимоги однієї сторони перемовин, то він не посередник, а представник сторони, вимоги якої він транслює, простим словам США стали представниками Кремля!
показати весь коментар
12.04.2025 14:19 Відповісти
показати весь коментар
12.04.2025 14:43 Відповісти
Знищити всі малі народи гівно-"імперії" у мʼясорубці війни в Україні -- ось і всі фундації геополітики для йхлау.
показати весь коментар
12.04.2025 17:18 Відповісти
А как на счет просто пойти на йух? На все эти хотелки ******** не обращайте внимания. Все равно по нашей конституции все будет решать народ на референдуме. И прежде чем предлагать разную *****, советую этим предлагальщикам заглянуть хоть в конституцию Украины. А то все больше и больше, московиты пытаются сделать что бы у нас в стране было такое безмолвное стадо как на московии. Не выйдет,не на ту нацию вы нарвались. Учите настоящую историю Украины, там все про нас есть.
показати весь коментар
12.04.2025 14:52 Відповісти
Спочатку пииии...ять, потім виправдовуються, і як тільки бовкнув, так, ві мєня не так понялі. Що там вгорі відбувається?!!! Було би цікаво десь почитати. Добродіїї ,а Ви не звернули увагу,що менше інформаціїї стало,, всьо вокруг,да около,,
показати весь коментар
12.04.2025 16:23 Відповісти
Кажуть не правильно зрозуміли, ми і про корисні копалини і про борг та «Будапештський меморандум» не правильно зрозуміли, зовсім дурні вже.
показати весь коментар
12.04.2025 16:58 Відповісти
Цей уїбан,коли побачив *****,мало не всрався від радості!!!
показати весь коментар
12.04.2025 17:00 Відповісти
Якщо б трамп був навіть головнокомандуючим ЗСУ , то й тоді він би не мав такої нагоди щось там "передавати у власність" . Мені зається , що стиль "Ройтерс" хтось перекручує викривляєчи сенс того, що міг казати той же віткофф -- який би він не був "прокремлівський" . Навіть критичний ідіот карлсон який такер й той би такими виразами не висмоктував би дупу ***** . Вони ж янкі й вони по-інакшому виражають свої недолугі "думки" . Требо зрозуміти , що хто як не трамп висміював втечу Байдена з Афгану . Скільки тоді було іронії й сарказму . А тут справа йде не просто сісти на літак и упіздити на три чорти виштовхуючи з колес літака усяких колаборантів ... Тут справа йде про сценарій за яким ЗСУ має відступити на 70 км на підвдні й на 200 км на півнісному сході . Тобто орки вже 2 роки там по 2км на місяць просуваються -- еле не усюди , а тільки на певних ділянках концентрації їх орків . А тут без бою щось здавати ... Це навіть технічно неможливо за визначенням ! Ніхто в ЗСУ такий наказ виконувати не буде , а прийде на Банкову одна штурмова бригада й встановить військову диктатуру ... Фофік не самогубець , що на таке погодитися .
показати весь коментар
12.04.2025 17:18 Відповісти
Старі піндоські підараси
показати весь коментар
12.04.2025 18:24 Відповісти
Витков(ф)?! мог бы трупину и свои не проданные гаражи в Нью Йорке предложить...или свои долги?!А чё разве так нельзя?!Гешефт пусть со своим имуществом проводит,долбаный гендляр.
показати весь коментар
12.04.2025 18:31 Відповісти
ПІДО..И ТРАМПІВСЬКІ..ДИВІТЬСЯ ЩОБ ВАС МЕКСИКА НЕ ПОДІЛИЛА... ДУЖЕ ВИ РЯНО З ХКУЙЛОМ ХОРОВОДИ ВОДИТИ ПОЧАЛИ
показати весь коментар
12.04.2025 19:14 Відповісти
ну не идиоты ? я таких прямых упоротых не видет. отдай Аляску. и Калифорнию.
показати весь коментар
12.04.2025 21:10 Відповісти
Віткофф зголосився на роль передаста.
показати весь коментар
12.04.2025 21:24 Відповісти
Прото пішов на йух цей вітквськи дурачок...
показати весь коментар
12.04.2025 21:39 Відповісти
Модератори, забаньте російського бота.

Тобі боте поясню: Запоріжжя і Херсон росіяни ніколи не візьмуть, їм не перепливти Дніпро і не дійти до Запоріжжя. Так, вони ще будуть відкушувати маленькі села, і літом в них буде наступ на Харківщині і Запоріжжі, але вони обісруться.
показати весь коментар
12.04.2025 22:30 Відповісти
вітькоф - ну потужний переговірник ) просто погодитись на 100% вимог пуйла. Геній як і його щеф.

Тіки питання, а нахіба нам тоді взагалі трамп ? Щоб правою рукою капітулювати (бо 5 областей дарують росіянам плацдарм на правобережжі), а лівою визнати борг на 350 млрд і платити американцям до правнуків (якщо росіяни всіх їх не винищать ) ?
показати весь коментар
12.04.2025 22:25 Відповісти
Забавна фотка, на одній старий пирдун, начальний Білого дурдому Трампон, другий з мордою лиця невиліковного дебіла, якийсь Віткофф..
А по великому рахунку, як кажуть, який піп, такий і приход. У Трампона дах їде судячи по його висерам, і команду він підібрав по собі, збіговисько дебілів.
показати весь коментар
13.04.2025 09:54 Відповісти
А з якого це дуру, Трам буде роздавати наші землі?
показати весь коментар
13.04.2025 10:27 Відповісти
Сторінка 3 з 3