6465 відвідувачів онлайн

Для контролю і репресій: Росіяни вже створили майже 30 "казачих" формувань на окупованих територіях, - ЦНС

Казачі товариства росіян на ТОТ

Окупанти створюють на окупованих територіях України "казачі" формування - ще один інструмент для контролю і репресій.

Про це повідомили в Центрі національного спротиву (ЦНС), передає Цензор.НЕТ.

"Під соусом "відновлення культурної спадщини" росія створює на ТОТ нову систему тиску - "казачі товариства"", - йдеться в повідомленні.

Так, зазначається, що у Луганській області вже зареєстровано 10 таких формувань, по 8 - у Донецькій та Херсонській, ще 3 - на Запоріжжі.

"Формально - "традиція", а по факту - допоміжні загони для патрулів, облав та їх залучення до "виховання" дітей у дусі покори та ненависті до України. "Казаки" діють разом із поліцією, полюють на незгодних, заходять у школи й нав’язують дітям образ "православного воїна росії"", - наголосили в ЦНС.

Топ коментарі
+12
В нас? Це в Британії чи на болотах?
показати весь коментар
09.04.2025 16:24 Відповісти
+12
Ти де живеш ?чи тебе війна обходить кожен Українець чоловічої статі повинен сам без повісток з,явитися до військкомата а не бігать як курка з відруьаною головою іждать поки кацапи пошлють або проти інших воювать або кізяком незгобних дітей лупить одне кацапи невчитали що українці не кац апи терпіти не будуть майдан приклад
показати весь коментар
09.04.2025 16:33 Відповісти
+8
правильніше кізячки
показати весь коментар
09.04.2025 17:14 Відповісти

Завантаження...