4076 відвідувачів онлайн

Рашисти ударили балістикою по Сумах, в.о мера Кобзар каже, що є "багато загиблих". ВIДЕО

Зранку 13 квітня 2025 року війська РФ ударили балістикою по Сумах.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

Спершу Повітряні сили повідомляли про балістику в напрямку Сум. Згодом ЗМІ повідомили про вибухи у Сумах. 

"Внаслідок вибухів у Сумах поранена дитина, повідомляють журналісти Суспільного. Також відомо про пошкодження будівель. Чекаємо на офіційну інформацію від ОВА", - йдеться у повідомленні.

Згодом керівник ОП Андрій Єрмак підтвердив ворожий удар по місту.

"Росіяни вдарили ракетами по місту Суми, вбили цивільних людей", - написав він.

Як своєю чергою повідомив в.о.мера Сум Артем Кобзар, через ворожий удар є багато жертв.

"Сьогодні внаслідок удару ракети є багато загиблих…Ворог знову вдарив по мирному населенню", - йдеться у його повідомленні.

Топ коментарі
+48
Ця кров на руках не тільки ботоксної паскуди,а й на руках однієї старої,рудої курви з Орального кабінету! Миротворець,гнида....
показати весь коментар
13.04.2025 11:04 Відповісти
+33
Кривий Ріг зійшов з рук, як і решта звірячих прильотів. Тепер Суми. А деж наші Нептуни, Паляниці та решта малюнків? Поки не буде адекватної відповіді будуть гинуть наші діти. А тепер НПЗ ми не палим, по містам не стріляєм. Скавчим. Скавчим. І скавчим... Гидко...
показати весь коментар
13.04.2025 11:16 Відповісти
+27
в iранi заявили-що вiдмова Украiною вiд ядерноi зброi при кучмi стала для них надзвичайно повчальною! нiякi оголошенi рудим перемирיя не тiльки не працюють,та й не можуть бути гарантiями в майбутньому! за прикладом iндii,пакистану та iзраiлю,Украiна маэ повернути собi ядерну зброю.
показати весь коментар
13.04.2025 11:11 Відповісти

Завантаження...