9633 відвідувача онлайн

Рашисти ударили балістикою по Сумах, в.о мера Кобзар каже, що є "багато загиблих". ВIДЕО

Зранку 13 квітня 2025 року війська РФ ударили балістикою по Сумах.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

Спершу Повітряні сили повідомляли про балістику в напрямку Сум. Згодом ЗМІ повідомили про вибухи у Сумах. 

"Внаслідок вибухів у Сумах поранена дитина, повідомляють журналісти Суспільного. Також відомо про пошкодження будівель. Чекаємо на офіційну інформацію від ОВА", - йдеться у повідомленні.

Згодом керівник ОП Андрій Єрмак підтвердив ворожий удар по місту.

"Росіяни вдарили ракетами по місту Суми, вбили цивільних людей", - написав він.

Як своєю чергою повідомив в.о.мера Сум Артем Кобзар, через ворожий удар є багато жертв.

"Сьогодні внаслідок удару ракети є багато загиблих…Ворог знову вдарив по мирному населенню", - йдеться у його повідомленні.

Топ коментарі
+48
Ця кров на руках не тільки ботоксної паскуди,а й на руках однієї старої,рудої курви з Орального кабінету! Миротворець,гнида....
показати весь коментар
13.04.2025 11:04 Відповісти
+33
Кривий Ріг зійшов з рук, як і решта звірячих прильотів. Тепер Суми. А деж наші Нептуни, Паляниці та решта малюнків? Поки не буде адекватної відповіді будуть гинуть наші діти. А тепер НПЗ ми не палим, по містам не стріляєм. Скавчим. Скавчим. І скавчим... Гидко...
показати весь коментар
13.04.2025 11:16 Відповісти
+27
в iранi заявили-що вiдмова Украiною вiд ядерноi зброi при кучмi стала для них надзвичайно повчальною! нiякi оголошенi рудим перемирיя не тiльки не працюють,та й не можуть бути гарантiями в майбутньому! за прикладом iндii,пакистану та iзраiлю,Украiна маэ повернути собi ядерну зброю.
показати весь коментар
13.04.2025 11:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ця кров на руках не тільки ботоксної паскуди,а й на руках однієї старої,рудої курви з Орального кабінету! Миротворець,гнида....
показати весь коментар
13.04.2025 11:04 Відповісти
І не старих курв місцевих
показати весь коментар
13.04.2025 11:05 Відповісти
А місцеві до пу ла яким боком
показати весь коментар
13.04.2025 11:07 Відповісти
а шо там по закупівлям ППО? твій хазяїн недавно заявляв що закуплять. що там чути? закупили?
показати весь коментар
13.04.2025 11:06 Відповісти
ти ї.бонутий! тебе треба лікувати електрикою,великими дозами. йди з Богом,слабенький....
показати весь коментар
13.04.2025 11:14 Відповісти
Тут ніяке ппо та про не допоможе. Занадто близько до кордону, балістика фіксується вже у момент прильоту, ну або плюс-мінус хвилина
показати весь коментар
13.04.2025 11:58 Відповісти
ну тоді не треба купувати ППО, все одно не допоможе. вірно?
показати весь коментар
13.04.2025 11:59 Відповісти
Це ви написали. Я зовсім не те мала на увазі. Тут потрібні інші рішення. Які саме - військовим краще про це знати
показати весь коментар
13.04.2025 15:03 Відповісти
Трамп каже Пасха скоро .... за 24 год.

.
показати весь коментар
13.04.2025 11:35 Відповісти
додати мразоту клоуна забув?
показати весь коментар
13.04.2025 11:41 Відповісти
омерига -я вас ненавижу
показати весь коментар
13.04.2025 11:04 Відповісти
То американці балістикою вдарили? 🤔 А як щодо кчцапів? Ви їх любите?
показати весь коментар
13.04.2025 11:13 Відповісти
фактично вони,я не здивуюся якщо цей мудак Уіткофф запропонує віддати Сумську обл. Путіну. а ти,Славко,чимсь схожий на Трампа,такий же козел...
показати весь коментар
13.04.2025 11:31 Відповісти
Зтось умвло зміщує ненависть українців з кчцапіа на американців. Чому б це? Невже той хтось впевнений, що вкраїнчики таки дурні?
показати весь коментар
13.04.2025 11:39 Відповісти
рашка влила мільйони доларів на те щоб українці вважали сша ворогом а не партнером. це кацапська мрія, щоб сша з поганенького партнера стали ворогами для нас.
показати весь коментар
13.04.2025 12:11 Відповісти
злочинна бездіяльність рудого клоуна

а ще бізнес з рашкою - спитайте у вітькова

.
показати весь коментар
13.04.2025 11:37 Відповісти
Пояснюю на простому прикладі і не лише для Вас: живуть поряд два сусіди. Обидва знають, що буде зима. Один ходить у ліс, важко працює, заготовляє дрова, інший ходить на посиденьки, відпочиває, займається дурницями. І ось зима. Холодно. Морози. Нероба приходить до сусіда і вимагає дров. Окрім того в тому, що сидить в холодній хаті, заинувачує всюди сусіда. Це правильно? Це рудий аферист винен, що ми обирали владу, яка до зими війни не готувалася, знаючи, що вона буде? Будемо і далв звинувачувати у нашій беззбройності чужих президентів?
показати весь коментар
13.04.2025 11:57 Відповісти
Як вас ще земля носить після таких коментів???
Бездіяльність України свого часу знімає провину за злочинну бездіяльність США зараз??
І хватає ж покидьків відкривати свого чорного рота в таке свято! Схаменіться, нешановний! То якісь пости пишете, що лише на порнхабі можна публікувати, а тепер новий перл...
показати весь коментар
13.04.2025 12:07 Відповісти
Ми живемо в прагматичному і цинічному світі, і розраховувати повинні тільки на себе. Згадайте як влада готувалась до війни. Американці відстоюють свої власні інтереси і ми для них лише розмінна монета.
показати весь коментар
13.04.2025 12:23 Відповісти
Ви справді вважаєте, що Трамп, чи Штати зобов'язані воювати за Україну? А можна спитати, чому? Чому не Північна Корея, чи Китай? Чому власне Штати? А наприклад боявся, що Трамп буде допомагати кацапам, бо ніхто не може цього йому заборонити. Тому знімайте рожеві окуляри, що хтось щось вам винен тому, що ви така гарна і добра.
показати весь коментар
13.04.2025 12:30 Відповісти
Воювати? Я десь казала воювати? Проблеми крім моралі, ще з зором і розумінням написаного? Співчуваю.

Ваш допис - еталон цинізму і аморальності. Тупий, недолугий, примітивний приклад про якихось сусідів і хати. Агов, чоловіче! Нас вбивають, розстрілюють, це геноцид, з яким Україна сама не може справитися і потребує допомоги.

Хоча б з ППО, хоча б не запошуючи варварів додому на вечері, хоча б не легітимізуючи зло, хоча б співчуваючи. Хоча б без цинічних аморальних постів, які вивалюються з ваших повторних рук
Не пиши мені більше. Гидую.
показати весь коментар
13.04.2025 12:59 Відповісти
Узнаю паству Зєлєнского, яким всі винні. Ще раз запитую, з якого дива Трамп має щось комусь давати? І з якого дива він має давати Украхні, а не кацапам? Чому ви не кидаєтесь на кім чен ина, чи на Сі Цзінпіня, які допомагають кацапам? Трамп - це той же Зєлєнскій, але більшого масштабу. Його виборці - ті ж зебіли, лише американські. І одні, і другі відчувають наслідки власного вибору. І одних, і інших доять друзяки і оточення їхніх обраниз кумирів. А вони і далі щвинувачують у цьому весь світ, лише не себе. Американці ще вдосталь відчують наслідки обрання Трампа. Тільки мене це не тішить, як не твшать і біди тих, хто голосував за Зєлєнского/Єрмака, бо ми всі в одному човні а біда б'є у човен, а не вибірково у тих, хто її накликав. Якщо ви зрозуміжте, що світ навкодо вас є диким, де кожен сам за себе у боротьбі і у відповідальності за - ви станете дорослою. Можливо, вже і час.
показати весь коментар
13.04.2025 13:37 Відповісти
То рудий клоун замість ракет клав асфальт?
показати весь коментар
13.04.2025 14:23 Відповісти
Царства небесного загиблим співчуття постраждалим це не люди таке роблять а людожери терористи треба давити як тарганів всіх і всюди
показати весь коментар
13.04.2025 11:05 Відповісти
маму трампа могилу обосу
показати весь коментар
13.04.2025 11:05 Відповісти
До чого тут єрмак із СВОїм оп...
показати весь коментар
13.04.2025 11:06 Відповісти
показати весь коментар
13.04.2025 11:08 Відповісти
Пора, ой пора вже застосовувати методи МОСАД! Нелюдам немає місця на Землі.
показати весь коментар
13.04.2025 11:09 Відповісти
Нам пора застосовувати не тільки методи Моссад , а й методи Цахал.
показати весь коментар
13.04.2025 11:12 Відповісти
2 ракеты по центру города...
показати весь коментар
13.04.2025 11:11 Відповісти
в iранi заявили-що вiдмова Украiною вiд ядерноi зброi при кучмi стала для них надзвичайно повчальною! нiякi оголошенi рудим перемирיя не тiльки не працюють,та й не можуть бути гарантiями в майбутньому! за прикладом iндii,пакистану та iзраiлю,Украiна маэ повернути собi ядерну зброю.
показати весь коментар
13.04.2025 11:11 Відповісти
Ты забыл одну очень важную деталь.

Ну то есть ты на полном серьезе считаешь, что если конвенциональное оружие не летит по Москве, потому что кое кто в нашей власти этого не хочет, то почему-то ядерное полетит?
показати весь коментар
13.04.2025 11:45 Відповісти
На Вербну неділю. Коли св'ятять гусята.....
Це власне і є відповідь на те, чи християни кацапи. Хто завгодно, але не християни. Вони - сатаністи.
показати весь коментар
13.04.2025 11:12 Відповісти
Справжні чеченці - мусульмани, які не є сатаністами. Справжні буряти - буддисти, які теж не є сатаністамм.
показати весь коментар
13.04.2025 11:25 Відповісти
Буряти та ічкерійці - то поневолені Московією народи. Серед яких потрібно вести пропаганду стосовно збройного повстання проти московії., а не поливати їх гівном,через деяких злочинців
показати весь коментар
13.04.2025 11:38 Відповісти
Треба негайно робити міністру закордонних справ офіційну заяву про те, що мирний план Трампа фактично є пітримкою путіна в геноциді українців. Нехай Трамп пояснить , чому він працює на путіна. А якщо він промовчить -то це можна вважати доказом його роботи на путіна.
показати весь коментар
13.04.2025 11:12 Відповісти
Вони засц&ть...в них питання " корисних копалин" в пріоритеті...
показати весь коментар
13.04.2025 11:41 Відповісти
Так, прильотів з людськими жертвами після початку так званих переговорів кратно побільшало
показати весь коментар
13.04.2025 12:00 Відповісти
Спеціально вдарили свинособаки по центру де людяно в Вербну неділю коли люди до церкви йдуть.Вмиротворення агресора веде до таких наслідків
показати весь коментар
13.04.2025 11:14 Відповісти
Росія повинна бути знищена. Гарантія миру - це знищення фашистської Росії
показати весь коментар
13.04.2025 11:14 Відповісти
допоки такі як ви будете московію називати "расеєю" та з великої літери писати до того часу під@расія кацапія на крайній варіант московія не розвалиться(((
показати весь коментар
13.04.2025 11:41 Відповісти
расєя це якесь хороше дуже святе слово? расєя хороша, це кацапія погана?
показати весь коментар
13.04.2025 12:20 Відповісти
янек реальний дибіл)))
показати весь коментар
13.04.2025 13:09 Відповісти
А за кого ти голосував у другому турі 2010?
показати весь коментар
13.04.2025 13:31 Відповісти
тикай(те) язика свого у піхву своїй овечці а не незнайомим людям,дегенерете
брись під шконку кацапський брудний виродок
показати весь коментар
13.04.2025 15:34 Відповісти
Так а все ж, за кого ВИ голосувало у другому турі 2010?
показати весь коментар
13.04.2025 17:57 Відповісти
а чому потрібно робити вибір між здлодієм і злодійкою???
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
там два чоботи пара вірно?
показати весь коментар
13.04.2025 19:53 Відповісти
Чому так важко просто відповісти на таке просте питання...?
показати весь коментар
13.04.2025 19:55 Відповісти
Кривий Ріг зійшов з рук, як і решта звірячих прильотів. Тепер Суми. А деж наші Нептуни, Паляниці та решта малюнків? Поки не буде адекватної відповіді будуть гинуть наші діти. А тепер НПЗ ми не палим, по містам не стріляєм. Скавчим. Скавчим. І скавчим... Гидко...
показати весь коментар
13.04.2025 11:16 Відповісти
А ти що, відосіка не бачив?
показати весь коментар
13.04.2025 11:18 Відповісти
😢немає в країні свого Черчіля...лише зграя жадібних менеджерів яким все по&&
показати весь коментар
13.04.2025 11:40 Відповісти
Ермак и Путин по-прежнему не разрешает официально называть россиян фашистами и нацистами. Не работает наша ссыкливая пропаганда. Еврей Витькофф при виде нациста Путина аж кончил прямо в пампесы.
показати весь коментар
13.04.2025 11:30 Відповісти
Называю россиян официально фашистами и нацистами. Как думаешь, хотя бы один россиянин из-за этого помер?

Тогда зачем тебе нужны эти бесполезные действия? Самолюбие потешить? Ну тогда ты такой же как Зеленский, с той разницей что тот неуравновешенный - на троне.
показати весь коментар
13.04.2025 11:42 Відповісти
Надо называть нацистами россиян в наших коммюнике, в дипломатии и всем офицалам. Этого нет. И не для россиян, а для всего гнилого Запада, что жмут российским спортсменам, космонавтам, артистам и Путину вонючие руки на камеру. Каждый Витьккофф, что кончил в труселя при виде Путина, должен знать, что он преклоняется перед нацистом. И он должен это прочитать, а не где-то догадаться.
показати весь коментар
13.04.2025 11:51 Відповісти
Чтобы что?

Чувак, вот просто представь себе Сомали. Которое выходит в СМИ и называет нацистами условно говоря американцев. Поржешь? Конечно поржешь.

Вот и с нас поржут, потому что дипломатия - не в том, чтобы называть РФ нацистами, а в том чтобы подговорить авторитетные страны называть РФ нацистами, и делать это надо не публично, а в сауне с Маском.

Дипломатия - это не про правду, дипломатия это про эффективность.
показати весь коментар
13.04.2025 11:56 Відповісти
Чувак, у нас такая эффективная дипломатия, что CNN даже выпустила материал, а как так получилось, что в окружении Трампа нет ни одного проукраинского чувака. О чем ты, чувачелло, какая сауна, наша элитка и дип корпус давно на это забили.... С нас и так ржут не переставая, мы для них Сомали, какая сауна, у Маска там сидит агентура РФ в буквальном смысле.
показати весь коментар
13.04.2025 12:11 Відповісти
🔞 Попередньо відомо, що російська ракета влучила в тролейбус.

Офіційних даних про кількість загиблих ще немає.

Але місцеві стверджують, що жертв може бути близько двох десятків.
показати весь коментар
13.04.2025 11:30 Відповісти
Да там судя по видео - вся улица устелена.
показати весь коментар
13.04.2025 11:41 Відповісти
біьше 20ти людей
показати весь коментар
13.04.2025 11:47 Відповісти
в тролейбус і легковуху, два прильоти
показати весь коментар
13.04.2025 11:30 Відповісти
Зеленський просто забов'язаний на 9 травня в'їбашити по мацкві
показати весь коментар
13.04.2025 11:34 Відповісти
Він нічіво нікаму не зобовʼязаний. Ще й шашлики поїде жерти в мацкву на 9 травня.
показати весь коментар
13.04.2025 11:38 Відповісти
От вас двоих щами пахнет.
показати весь коментар
13.04.2025 11:57 Відповісти
То навіть не щі і ти не з тої сторони нюхаєш.
показати весь коментар
13.04.2025 12:22 Відповісти
Який цинізм та потворність рассєян..в такий день вдарити саме по цивільних..!!!
Має бути помста..!
Негайно..!! Сьогодні..!!!
показати весь коментар
13.04.2025 11:38 Відповісти
Надеюсь теперь зе-билы поймут, почему Зеленский должен был чуть ли не на коленях перед Трампом ползать, даже ради одной патриотовской ракеты?
показати весь коментар
13.04.2025 11:40 Відповісти
****** русняві підараси!
Прямо на свято. І вони ще хочуть московський патріархат тримати.
Якщо й після цього обстрілу Зєля на заборонить підарів у рясах, то він їхній спільник.
показати весь коментар
13.04.2025 11:41 Відповісти
так і є - він ще й спільник пуйла
показати весь коментар
13.04.2025 11:43 Відповісти
кацапи то чурбани і під@раси
показати весь коментар
13.04.2025 11:42 Відповісти
Кремлівський виродок цілеспрямовано вбиває украінців ,
а наша відповідь у відосиках херпіду !!
Знищив виробництво наших ракет , а сьогодні
знову бреше людям про якісь міфічні ,, паляниці " 😡
показати весь коментар
13.04.2025 11:42 Відповісти
Сьогодні так багато прихожан біля руської церкви в Києві... немає слів. Вбивають мирних людей, а люди ідуть в церкви, які моляться за здоров'я убивць. Де наші ракети? Де наша відповідь по їх містах?
показати весь коментар
13.04.2025 11:45 Відповісти
Так і я годину тому спостерігала - біля кацапської церкви дуже багато машин, людей різного віку - вони суки святкують
показати весь коментар
13.04.2025 12:37 Відповісти
не здивуюся як що колись розкриють записи і стане відомо що америка просила путіна боляче вдарити по Україні щоб населення змусило зеленського піти на капітуляцію.
показати весь коментар
13.04.2025 12:16 Відповісти
Срампону привіт...
показати весь коментар
13.04.2025 12:41 Відповісти
Суми. Вербна неділя. Вихідний. На вулицях було дуже багато людей. Росія - Путін ударила по центру двома балістичними ракетами.

12:00 відомо про понад 20 убитих…

https://www.facebook.com/nykola.n.nagornyak?comment_id=Y29tbWVudDoyOTA4NTc5MTg0MTA2NDY3MV8xMDMzNTg5MTA1MzEwMzY1&__cft__[0]=AZWI3TyRkIKNBfgy9r-jUN787Uny_p0l_JiYgcvOiOhJ9wiKoGLQI1HHudbpFNgZsu8XrQS9kKabAh5ce_VFOtV6cuB1-t8dFUq0vV5NSjPUtVp2ysoNJBRlakALUwHmzWGhxnN8h0Z_EMgc6K5-wfNPpF0P_7zNC344-IeYAIaixaNuQ2nHIpRHVH0pl9UqGsE&__tn__=R]-R

Трамп- "миротворець", напевно, дав Путіну "Добро!" Америка, Америка...

https://www.facebook.com/jurasinkevych/posts/pfbid053h43rAxgheHQzV9AQBBFJMF4auG98ZbHuXaQqkoBaGGHYNY6utUXR7GMbH4zDEzl?comment_id=1033589105310365&__cft__[0]=AZWI3TyRkIKNBfgy9r-jUN787Uny_p0l_JiYgcvOiOhJ9wiKoGLQI1HHudbpFNgZsu8XrQS9kKabAh5ce_VFOtV6cuB1-t8dFUq0vV5NSjPUtVp2ysoNJBRlakALUwHmzWGhxnN8h0Z_EMgc6K5-wfNPpF0P_7zNC344-IeYAIaixaNuQ2nHIpRHVH0pl9UqGsE&__tn__=R]-R

показати весь коментар
13.04.2025 12:45 Відповісти
підАри вони Є підАри....!
показати весь коментар
13.04.2025 16:23 Відповісти