9127 посетителей онлайн

Рашисты ударили баллистикой по Сумам, и.о мэра Кобзар говорит, что есть "много погибших". ВИДЕО

Утром 13 апреля 2025 года войска РФ ударили баллистикой по Сумам.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Суспільне.

Сначала Воздушные силы сообщали о баллистике в направлении Сум. Впоследствии СМИ сообщили о взрывах в Сумах.

"В результате взрывов в Сумах ранен ребенок, сообщают журналисты Суспільного. Также известно о повреждении зданий. Ждем официальную информацию от ОВА", - говорится в сообщении.

Позже руководитель ОП Андрей Ермак подтвердил вражеский удар по городу.

"Россияне ударили ракетами по городу Сумы, убили гражданских людей", - написал он.

Как в свою очередь сообщил и.о.мэра Сум Артем Кобзар, из-за вражеского удара много жертв.

"Сегодня в результате удара ракеты много погибших…Враг снова ударил по мирному населению", - говорится в его сообщении.

Топ комментарии
+48
Ця кров на руках не тільки ботоксної паскуди,а й на руках однієї старої,рудої курви з Орального кабінету! Миротворець,гнида....
показать весь комментарий
13.04.2025 11:04 Ответить
+33
Кривий Ріг зійшов з рук, як і решта звірячих прильотів. Тепер Суми. А деж наші Нептуни, Паляниці та решта малюнків? Поки не буде адекватної відповіді будуть гинуть наші діти. А тепер НПЗ ми не палим, по містам не стріляєм. Скавчим. Скавчим. І скавчим... Гидко...
показать весь комментарий
13.04.2025 11:16 Ответить
+27
в iранi заявили-що вiдмова Украiною вiд ядерноi зброi при кучмi стала для них надзвичайно повчальною! нiякi оголошенi рудим перемирיя не тiльки не працюють,та й не можуть бути гарантiями в майбутньому! за прикладом iндii,пакистану та iзраiлю,Украiна маэ повернути собi ядерну зброю.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ця кров на руках не тільки ботоксної паскуди,а й на руках однієї старої,рудої курви з Орального кабінету! Миротворець,гнида....
показать весь комментарий
13.04.2025 11:04 Ответить
І не старих курв місцевих
показать весь комментарий
13.04.2025 11:05 Ответить
А місцеві до пу ла яким боком
показать весь комментарий
13.04.2025 11:07 Ответить
а шо там по закупівлям ППО? твій хазяїн недавно заявляв що закуплять. що там чути? закупили?
показать весь комментарий
13.04.2025 11:06 Ответить
ти ї.бонутий! тебе треба лікувати електрикою,великими дозами. йди з Богом,слабенький....
показать весь комментарий
13.04.2025 11:14 Ответить
Тут ніяке ппо та про не допоможе. Занадто близько до кордону, балістика фіксується вже у момент прильоту, ну або плюс-мінус хвилина
показать весь комментарий
13.04.2025 11:58 Ответить
ну тоді не треба купувати ППО, все одно не допоможе. вірно?
показать весь комментарий
13.04.2025 11:59 Ответить
Це ви написали. Я зовсім не те мала на увазі. Тут потрібні інші рішення. Які саме - військовим краще про це знати
показать весь комментарий
13.04.2025 15:03 Ответить
Трамп каже Пасха скоро .... за 24 год.

.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:35 Ответить
додати мразоту клоуна забув?
показать весь комментарий
13.04.2025 11:41 Ответить
омерига -я вас ненавижу
показать весь комментарий
13.04.2025 11:04 Ответить
То американці балістикою вдарили? 🤔 А як щодо кчцапів? Ви їх любите?
показать весь комментарий
13.04.2025 11:13 Ответить
фактично вони,я не здивуюся якщо цей мудак Уіткофф запропонує віддати Сумську обл. Путіну. а ти,Славко,чимсь схожий на Трампа,такий же козел...
показать весь комментарий
13.04.2025 11:31 Ответить
Зтось умвло зміщує ненависть українців з кчцапіа на американців. Чому б це? Невже той хтось впевнений, що вкраїнчики таки дурні?
показать весь комментарий
13.04.2025 11:39 Ответить
рашка влила мільйони доларів на те щоб українці вважали сша ворогом а не партнером. це кацапська мрія, щоб сша з поганенького партнера стали ворогами для нас.
показать весь комментарий
13.04.2025 12:11 Ответить
злочинна бездіяльність рудого клоуна

а ще бізнес з рашкою - спитайте у вітькова

.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:37 Ответить
Пояснюю на простому прикладі і не лише для Вас: живуть поряд два сусіди. Обидва знають, що буде зима. Один ходить у ліс, важко працює, заготовляє дрова, інший ходить на посиденьки, відпочиває, займається дурницями. І ось зима. Холодно. Морози. Нероба приходить до сусіда і вимагає дров. Окрім того в тому, що сидить в холодній хаті, заинувачує всюди сусіда. Це правильно? Це рудий аферист винен, що ми обирали владу, яка до зими війни не готувалася, знаючи, що вона буде? Будемо і далв звинувачувати у нашій беззбройності чужих президентів?
показать весь комментарий
13.04.2025 11:57 Ответить
Як вас ще земля носить після таких коментів???
Бездіяльність України свого часу знімає провину за злочинну бездіяльність США зараз??
І хватає ж покидьків відкривати свого чорного рота в таке свято! Схаменіться, нешановний! То якісь пости пишете, що лише на порнхабі можна публікувати, а тепер новий перл...
показать весь комментарий
13.04.2025 12:07 Ответить
Ми живемо в прагматичному і цинічному світі, і розраховувати повинні тільки на себе. Згадайте як влада готувалась до війни. Американці відстоюють свої власні інтереси і ми для них лише розмінна монета.
показать весь комментарий
13.04.2025 12:23 Ответить
Ви справді вважаєте, що Трамп, чи Штати зобов'язані воювати за Україну? А можна спитати, чому? Чому не Північна Корея, чи Китай? Чому власне Штати? А наприклад боявся, що Трамп буде допомагати кацапам, бо ніхто не може цього йому заборонити. Тому знімайте рожеві окуляри, що хтось щось вам винен тому, що ви така гарна і добра.
показать весь комментарий
13.04.2025 12:30 Ответить
Воювати? Я десь казала воювати? Проблеми крім моралі, ще з зором і розумінням написаного? Співчуваю.

Ваш допис - еталон цинізму і аморальності. Тупий, недолугий, примітивний приклад про якихось сусідів і хати. Агов, чоловіче! Нас вбивають, розстрілюють, це геноцид, з яким Україна сама не може справитися і потребує допомоги.

Хоча б з ППО, хоча б не запошуючи варварів додому на вечері, хоча б не легітимізуючи зло, хоча б співчуваючи. Хоча б без цинічних аморальних постів, які вивалюються з ваших повторних рук
Не пиши мені більше. Гидую.
показать весь комментарий
13.04.2025 12:59 Ответить
Узнаю паству Зєлєнского, яким всі винні. Ще раз запитую, з якого дива Трамп має щось комусь давати? І з якого дива він має давати Украхні, а не кацапам? Чому ви не кидаєтесь на кім чен ина, чи на Сі Цзінпіня, які допомагають кацапам? Трамп - це той же Зєлєнскій, але більшого масштабу. Його виборці - ті ж зебіли, лише американські. І одні, і другі відчувають наслідки власного вибору. І одних, і інших доять друзяки і оточення їхніх обраниз кумирів. А вони і далі щвинувачують у цьому весь світ, лише не себе. Американці ще вдосталь відчують наслідки обрання Трампа. Тільки мене це не тішить, як не твшать і біди тих, хто голосував за Зєлєнского/Єрмака, бо ми всі в одному човні а біда б'є у човен, а не вибірково у тих, хто її накликав. Якщо ви зрозуміжте, що світ навкодо вас є диким, де кожен сам за себе у боротьбі і у відповідальності за - ви станете дорослою. Можливо, вже і час.
показать весь комментарий
13.04.2025 13:37 Ответить
То рудий клоун замість ракет клав асфальт?
показать весь комментарий
13.04.2025 14:23 Ответить
Царства небесного загиблим співчуття постраждалим це не люди таке роблять а людожери терористи треба давити як тарганів всіх і всюди
показать весь комментарий
13.04.2025 11:05 Ответить
маму трампа могилу обосу
показать весь комментарий
13.04.2025 11:05 Ответить
До чого тут єрмак із СВОїм оп...
показать весь комментарий
13.04.2025 11:06 Ответить
показать весь комментарий
13.04.2025 11:08 Ответить
Пора, ой пора вже застосовувати методи МОСАД! Нелюдам немає місця на Землі.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:09 Ответить
Нам пора застосовувати не тільки методи Моссад , а й методи Цахал.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:12 Ответить
2 ракеты по центру города...
показать весь комментарий
13.04.2025 11:11 Ответить
в iранi заявили-що вiдмова Украiною вiд ядерноi зброi при кучмi стала для них надзвичайно повчальною! нiякi оголошенi рудим перемирיя не тiльки не працюють,та й не можуть бути гарантiями в майбутньому! за прикладом iндii,пакистану та iзраiлю,Украiна маэ повернути собi ядерну зброю.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:11 Ответить
Ты забыл одну очень важную деталь.

Ну то есть ты на полном серьезе считаешь, что если конвенциональное оружие не летит по Москве, потому что кое кто в нашей власти этого не хочет, то почему-то ядерное полетит?
показать весь комментарий
13.04.2025 11:45 Ответить
На Вербну неділю. Коли св'ятять гусята.....
Це власне і є відповідь на те, чи християни кацапи. Хто завгодно, але не християни. Вони - сатаністи.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:12 Ответить
Справжні чеченці - мусульмани, які не є сатаністами. Справжні буряти - буддисти, які теж не є сатаністамм.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:25 Ответить
Буряти та ічкерійці - то поневолені Московією народи. Серед яких потрібно вести пропаганду стосовно збройного повстання проти московії., а не поливати їх гівном,через деяких злочинців
показать весь комментарий
13.04.2025 11:38 Ответить
Треба негайно робити міністру закордонних справ офіційну заяву про те, що мирний план Трампа фактично є пітримкою путіна в геноциді українців. Нехай Трамп пояснить , чому він працює на путіна. А якщо він промовчить -то це можна вважати доказом його роботи на путіна.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:12 Ответить
Вони засц&ть...в них питання " корисних копалин" в пріоритеті...
показать весь комментарий
13.04.2025 11:41 Ответить
Так, прильотів з людськими жертвами після початку так званих переговорів кратно побільшало
показать весь комментарий
13.04.2025 12:00 Ответить
Спеціально вдарили свинособаки по центру де людяно в Вербну неділю коли люди до церкви йдуть.Вмиротворення агресора веде до таких наслідків
показать весь комментарий
13.04.2025 11:14 Ответить
Росія повинна бути знищена. Гарантія миру - це знищення фашистської Росії
показать весь комментарий
13.04.2025 11:14 Ответить
допоки такі як ви будете московію називати "расеєю" та з великої літери писати до того часу під@расія кацапія на крайній варіант московія не розвалиться(((
показать весь комментарий
13.04.2025 11:41 Ответить
расєя це якесь хороше дуже святе слово? расєя хороша, це кацапія погана?
показать весь комментарий
13.04.2025 12:20 Ответить
янек реальний дибіл)))
показать весь комментарий
13.04.2025 13:09 Ответить
А за кого ти голосував у другому турі 2010?
показать весь комментарий
13.04.2025 13:31 Ответить
тикай(те) язика свого у піхву своїй овечці а не незнайомим людям,дегенерете
брись під шконку кацапський брудний виродок
показать весь комментарий
13.04.2025 15:34 Ответить
Так а все ж, за кого ВИ голосувало у другому турі 2010?
показать весь комментарий
13.04.2025 17:57 Ответить
а чому потрібно робити вибір між здлодієм і злодійкою???
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
там два чоботи пара вірно?
показать весь комментарий
13.04.2025 19:53 Ответить
Чому так важко просто відповісти на таке просте питання...?
показать весь комментарий
13.04.2025 19:55 Ответить
Кривий Ріг зійшов з рук, як і решта звірячих прильотів. Тепер Суми. А деж наші Нептуни, Паляниці та решта малюнків? Поки не буде адекватної відповіді будуть гинуть наші діти. А тепер НПЗ ми не палим, по містам не стріляєм. Скавчим. Скавчим. І скавчим... Гидко...
показать весь комментарий
13.04.2025 11:16 Ответить
А ти що, відосіка не бачив?
показать весь комментарий
13.04.2025 11:18 Ответить
😢немає в країні свого Черчіля...лише зграя жадібних менеджерів яким все по&&
показать весь комментарий
13.04.2025 11:40 Ответить
Ермак и Путин по-прежнему не разрешает официально называть россиян фашистами и нацистами. Не работает наша ссыкливая пропаганда. Еврей Витькофф при виде нациста Путина аж кончил прямо в пампесы.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:30 Ответить
Называю россиян официально фашистами и нацистами. Как думаешь, хотя бы один россиянин из-за этого помер?

Тогда зачем тебе нужны эти бесполезные действия? Самолюбие потешить? Ну тогда ты такой же как Зеленский, с той разницей что тот неуравновешенный - на троне.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:42 Ответить
Надо называть нацистами россиян в наших коммюнике, в дипломатии и всем офицалам. Этого нет. И не для россиян, а для всего гнилого Запада, что жмут российским спортсменам, космонавтам, артистам и Путину вонючие руки на камеру. Каждый Витьккофф, что кончил в труселя при виде Путина, должен знать, что он преклоняется перед нацистом. И он должен это прочитать, а не где-то догадаться.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:51 Ответить
Чтобы что?

Чувак, вот просто представь себе Сомали. Которое выходит в СМИ и называет нацистами условно говоря американцев. Поржешь? Конечно поржешь.

Вот и с нас поржут, потому что дипломатия - не в том, чтобы называть РФ нацистами, а в том чтобы подговорить авторитетные страны называть РФ нацистами, и делать это надо не публично, а в сауне с Маском.

Дипломатия - это не про правду, дипломатия это про эффективность.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:56 Ответить
Чувак, у нас такая эффективная дипломатия, что CNN даже выпустила материал, а как так получилось, что в окружении Трампа нет ни одного проукраинского чувака. О чем ты, чувачелло, какая сауна, наша элитка и дип корпус давно на это забили.... С нас и так ржут не переставая, мы для них Сомали, какая сауна, у Маска там сидит агентура РФ в буквальном смысле.
показать весь комментарий
13.04.2025 12:11 Ответить
🔞 Попередньо відомо, що російська ракета влучила в тролейбус.

Офіційних даних про кількість загиблих ще немає.

Але місцеві стверджують, що жертв може бути близько двох десятків.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:30 Ответить
Да там судя по видео - вся улица устелена.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:41 Ответить
біьше 20ти людей
показать весь комментарий
13.04.2025 11:47 Ответить
в тролейбус і легковуху, два прильоти
показать весь комментарий
13.04.2025 11:30 Ответить
Зеленський просто забов'язаний на 9 травня в'їбашити по мацкві
показать весь комментарий
13.04.2025 11:34 Ответить
Він нічіво нікаму не зобовʼязаний. Ще й шашлики поїде жерти в мацкву на 9 травня.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:38 Ответить
От вас двоих щами пахнет.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:57 Ответить
То навіть не щі і ти не з тої сторони нюхаєш.
показать весь комментарий
13.04.2025 12:22 Ответить
Який цинізм та потворність рассєян..в такий день вдарити саме по цивільних..!!!
Має бути помста..!
Негайно..!! Сьогодні..!!!
показать весь комментарий
13.04.2025 11:38 Ответить
Надеюсь теперь зе-билы поймут, почему Зеленский должен был чуть ли не на коленях перед Трампом ползать, даже ради одной патриотовской ракеты?
показать весь комментарий
13.04.2025 11:40 Ответить
****** русняві підараси!
Прямо на свято. І вони ще хочуть московський патріархат тримати.
Якщо й після цього обстрілу Зєля на заборонить підарів у рясах, то він їхній спільник.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:41 Ответить
так і є - він ще й спільник пуйла
показать весь комментарий
13.04.2025 11:43 Ответить
кацапи то чурбани і під@раси
показать весь комментарий
13.04.2025 11:42 Ответить
Кремлівський виродок цілеспрямовано вбиває украінців ,
а наша відповідь у відосиках херпіду !!
Знищив виробництво наших ракет , а сьогодні
знову бреше людям про якісь міфічні ,, паляниці " 😡
показать весь комментарий
13.04.2025 11:42 Ответить
Сьогодні так багато прихожан біля руської церкви в Києві... немає слів. Вбивають мирних людей, а люди ідуть в церкви, які моляться за здоров'я убивць. Де наші ракети? Де наша відповідь по їх містах?
показать весь комментарий
13.04.2025 11:45 Ответить
Так і я годину тому спостерігала - біля кацапської церкви дуже багато машин, людей різного віку - вони суки святкують
показать весь комментарий
13.04.2025 12:37 Ответить
не здивуюся як що колись розкриють записи і стане відомо що америка просила путіна боляче вдарити по Україні щоб населення змусило зеленського піти на капітуляцію.
показать весь комментарий
13.04.2025 12:16 Ответить
Срампону привіт...
показать весь комментарий
13.04.2025 12:41 Ответить
Суми. Вербна неділя. Вихідний. На вулицях було дуже багато людей. Росія - Путін ударила по центру двома балістичними ракетами.

12:00 відомо про понад 20 убитих…

https://www.facebook.com/nykola.n.nagornyak?comment_id=Y29tbWVudDoyOTA4NTc5MTg0MTA2NDY3MV8xMDMzNTg5MTA1MzEwMzY1&__cft__[0]=AZWI3TyRkIKNBfgy9r-jUN787Uny_p0l_JiYgcvOiOhJ9wiKoGLQI1HHudbpFNgZsu8XrQS9kKabAh5ce_VFOtV6cuB1-t8dFUq0vV5NSjPUtVp2ysoNJBRlakALUwHmzWGhxnN8h0Z_EMgc6K5-wfNPpF0P_7zNC344-IeYAIaixaNuQ2nHIpRHVH0pl9UqGsE&__tn__=R]-R

Трамп- "миротворець", напевно, дав Путіну "Добро!" Америка, Америка...

https://www.facebook.com/jurasinkevych/posts/pfbid053h43rAxgheHQzV9AQBBFJMF4auG98ZbHuXaQqkoBaGGHYNY6utUXR7GMbH4zDEzl?comment_id=1033589105310365&__cft__[0]=AZWI3TyRkIKNBfgy9r-jUN787Uny_p0l_JiYgcvOiOhJ9wiKoGLQI1HHudbpFNgZsu8XrQS9kKabAh5ce_VFOtV6cuB1-t8dFUq0vV5NSjPUtVp2ysoNJBRlakALUwHmzWGhxnN8h0Z_EMgc6K5-wfNPpF0P_7zNC344-IeYAIaixaNuQ2nHIpRHVH0pl9UqGsE&__tn__=R]-R

показать весь комментарий
13.04.2025 12:45 Ответить
підАри вони Є підАри....!
показать весь комментарий
13.04.2025 16:23 Ответить