4868 відвідувачів онлайн

Напередодні Великодня і після нього можливі нові удари РФ. Є дані від розвідки, - Зеленський

Зеленський попередив про нові удари Росії

Дані спецслужб та розвідки свідчать про підготовку Росії до нових ударів по Україні.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський  під час нагородження енергетиків, інформує Цензор.НЕТ.

"Знаємо, до чого готується Росія. Є дані від наших спецслужб, від розвідки. Зараз – і напередодні Великодня, і після нього – можливі нові удари Росії. Ми будемо й надалі захищати нашу країну, нашу енергетику. Але цей захист – не тільки в ракетах ППО, не тільки військові його забезпечують. Всі, хто сумлінно та якісно працює в кожній громаді, у кожній нашій області, – усім ми вдячні за те, що Україна зі світлом, Україна відновлюється", - зазначив він.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будріс висловив стурбованість з приводу можливих нових жорстоких атак Росії на Україну у зв'язку з Великодніми святами.

Топ коментарі
+16
як ти вже забїав, пустодзвін довбаний
показати весь коментар
17.04.2025 16:07 Відповісти
+12
Він вірить даним розвідки!, в 2022 році було навпаки, несподівано.
показати весь коментар
17.04.2025 16:00 Відповісти
+12
"Зараз - і напередодні Великодня, і після нього - можливі нові удари Росії" - Та ти шо, сУрьОзно?
А схід Сонця не пробував передбачити? Розвідка нічого про це не казала?
показати весь коментар
17.04.2025 16:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
17.04.2025 15:57 Відповісти
Він вірить даним розвідки!, в 2022 році було навпаки, несподівано.
показати весь коментар
17.04.2025 16:00 Відповісти
То ж була розвідка "піндосів". Вони нагнітали паніку і вапщє не вірили що Бубон буде стильно виглядати в зелених немитих кальсонах і неголений
показати весь коментар
17.04.2025 16:33 Відповісти
воно притрушенний нарцис.....
показати весь коментар
17.04.2025 16:40 Відповісти
Це щось нове сказав ? в цьому році лише дві чи три ночі що Україну не атакували шахеди.
показати весь коментар
17.04.2025 16:04 Відповісти
Чого ж ти розвідку не слухав до 22р?
показати весь коментар
17.04.2025 16:04 Відповісти
Розвідка якась безкорсна. Толку від таких нікчемних - без конктетики заяв
показати весь коментар
17.04.2025 16:04 Відповісти
А під час Великодня таваріщі в кремлі пообіцяли вові не стріляти..?
показати весь коментар
17.04.2025 16:05 Відповісти
як ти вже забїав, пустодзвін довбаний
показати весь коментар
17.04.2025 16:07 Відповісти
Дякуємо, кеп. А то ми вже подумали, що кацапи вирішили припинити обстріли та бомбардування українських міст.
показати весь коментар
17.04.2025 16:13 Відповісти
За 2024 рік Рашка випустила по Україні 200+ балістичних ракет.
У 2025 році потужність обстрілів навіть збільшилася.
Так що, НЕ чекати обстрілів у найближчі дні може тільки ТУПІЦА.
"Дякую" за попередження, Капітан Очевидність!
показати весь коментар
17.04.2025 16:14 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2025 16:16 Відповісти
"Зараз - і напередодні Великодня, і після нього - можливі нові удари Росії" - Та ти шо, сУрьОзно?
А схід Сонця не пробував передбачити? Розвідка нічого про це не казала?
показати весь коментар
17.04.2025 16:21 Відповісти
Як це він насмілився прочитати, що раптом став вірити даним розвідки?
показати весь коментар
17.04.2025 16:22 Відповісти
дибіл Буданги!!
Цапи щодня вбивають і руйнують.
Коли вже це ЗЕхайп закінчиться..
показати весь коментар
17.04.2025 16:31 Відповісти
А бодунов тобі не сказав коли будемо пити кавувялті
показати весь коментар
17.04.2025 16:41 Відповісти
Шо оно несёт?Предвидец хренов,это и так ясно.
показати весь коментар
17.04.2025 17:02 Відповісти
То може треба було натиснути на ***** і продовжити енергоперемир'я, ні? Краще добивати енергосистему? Клоп гундосий і гнида.
показати весь коментар
17.04.2025 17:18 Відповісти
Да потужно накрило
показати весь коментар
17.04.2025 18:17 Відповісти
приЗедент с яйцами, яичный приЗедент
показати весь коментар
17.04.2025 18:25 Відповісти
Вава сратех, він сам розвідка, все знає, читає записки дєрьмака
показати весь коментар
17.04.2025 18:50 Відповісти
Ішак почав реагувати на дані розвідки лише на четвертому році війни. Фест верховний головком! З таким мудаком війна буде тривати вічно.
показати весь коментар
17.04.2025 19:24 Відповісти