5525 відвідувачів онлайн
16 168 50

Свириденко повідомила про підписання меморандуму щодо угоди про корисні копалини зі США. ФОТО

Україна і Сполучені Штати Америки підписали Меморандум, який засвідчує конструктивну спільну роботу команд та намір фіналізувати й укласти угоду.

Як інформує Цензор.НЕТ про це у своєму фейсбуці повідомила віцепрем'єрка - міністерка економіки Юлія Свириденко

Також готується створення Фонду інвестицій у відбудову України. Відповідна угода відкриватиме можливості для значних інвестицій, модернізації інфраструктури та взаємовигідного партнерства України та Сполучених Штатів – саме з такою метою команди працюють над документом.

"Важливо, що ми підтверджуємо нашими домовленостями прагнення Американського народу інвестувати разом з Українським народом у вільну, суверенну та безпечну Україну. Попереду — фіналізація тексту Угоди та її підписання. А далі — ратифікація парламентами. Дякую нашим технічним командам – український та американській – за професійну, конструктивну та швидку роботу", - резюмувала міністерка.

Скот Бессент підписує меморандум щодо угоди про корисні копалини з Україною

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що вже 17 квітня Україна та США можуть в онлайн-форматі підписати меморандум про наміри укладення угоди про корисні копалини.

В свою чергу, президент США Дональд Трамп заявив, що угоду про корисні копалини з Україною буде підписано наступного четверга.

Топ коментарі
+46
Підшийте цей меморандум до будапештського, якщо знайдете, у якому сортирі він висить.
показати весь коментар
18.04.2025 00:05 Відповісти
+27
Це та вчителька, яка заробляє обіцяних Зеленським 4000 штуки баксів в місяць
показати весь коментар
18.04.2025 00:07 Відповісти
+19
Ноунейми вирішують долю Укоаїни на багато поколінь наперед.
показати весь коментар
18.04.2025 00:10 Відповісти

Завантаження...