Свириденко повідомила про підписання меморандуму щодо угоди про корисні копалини зі США. ФОТО
Україна і Сполучені Штати Америки підписали Меморандум, який засвідчує конструктивну спільну роботу команд та намір фіналізувати й укласти угоду.
Як інформує Цензор.НЕТ про це у своєму фейсбуці повідомила віцепрем'єрка - міністерка економіки Юлія Свириденко
Також готується створення Фонду інвестицій у відбудову України. Відповідна угода відкриватиме можливості для значних інвестицій, модернізації інфраструктури та взаємовигідного партнерства України та Сполучених Штатів – саме з такою метою команди працюють над документом.
"Важливо, що ми підтверджуємо нашими домовленостями прагнення Американського народу інвестувати разом з Українським народом у вільну, суверенну та безпечну Україну. Попереду — фіналізація тексту Угоди та її підписання. А далі — ратифікація парламентами. Дякую нашим технічним командам – український та американській – за професійну, конструктивну та швидку роботу", - резюмувала міністерка.
Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що вже 17 квітня Україна та США можуть в онлайн-форматі підписати меморандум про наміри укладення угоди про корисні копалини.
В свою чергу, президент США Дональд Трамп заявив, що угоду про корисні копалини з Україною буде підписано наступного четверга.
