10158 відвідувачів онлайн

Зеленський підписав закони про продовження воєнного стану та мобілізації до 6 серпня

Зеленський продовжив воєнний стан до 6 серпня

Президент Володимир Зеленський підписав закони про продовження воєнного стану та загальної мобілізації до 6 серпня 2025 року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті парламенту.

Так, президент підписав проєкт закону про продовження воєнного стану №13172, а також про продовження строку загальної мобілізації №13173.

Напередодні Верховна Рада підтримала продовження воєнного стану та загальної мобілізації на 90 днів.

Топ коментарі
+15
А далі що? Ні ВПК, ні регулярних поставок важкою зброї, ми повністю залежимо від партнерів, але і у них запасів все менше і менше. Що дасть воєнний стан без зброї? Тільки продовження влади сонцесяйного?
показати весь коментар
18.04.2025 12:52 Відповісти
+13
Так продовжуйте, чого так скромно. Підказати? Давайте допоможу:
1. Не просрав 25% території
2. сидів на кріслі 7 років, як сонцесяйни
3. Не довів корупцію до апогею
4. Не відловлював людей як скот на вулиці

Що ж ви так скромно далі не пишете?)
показати весь коментар
18.04.2025 13:04 Відповісти
+11
Уряд національної єдності на чолі з Порошенком.
показати весь коментар
18.04.2025 12:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На жаль може... Доведено мудрим нарідом.
показати весь коментар
18.04.2025 12:53 Відповісти
ні. аналізи зеленського в пальчевського бачив
показати весь коментар
18.04.2025 13:01 Відповісти
з ними ********** водиться. вчиться прославляти обдовбиша зеленого. курси **************** проходить.
показати весь коментар
18.04.2025 13:07 Відповісти
А куди ж так спішимо? Чи намагаємось довести Трампу, що його "мирні зусилля" до самої с*аки?
показати весь коментар
18.04.2025 12:51 Відповісти
А далі що? Ні ВПК, ні регулярних поставок важкою зброї, ми повністю залежимо від партнерів, але і у них запасів все менше і менше. Що дасть воєнний стан без зброї? Тільки продовження влади сонцесяйного?
показати весь коментар
18.04.2025 12:52 Відповісти
Що пропонуєте?
показати весь коментар
18.04.2025 12:53 Відповісти
Уряд національної єдності на чолі з Порошенком.
показати весь коментар
18.04.2025 12:54 Відповісти
Так продовжуйте, чого так скромно. Підказати? Давайте допоможу:
1. Не просрав 25% території
2. сидів на кріслі 7 років, як сонцесяйни
3. Не довів корупцію до апогею
4. Не відловлював людей як скот на вулиці

Що ж ви так скромно далі не пишете?)
показати весь коментар
18.04.2025 13:04 Відповісти
Дитино, навчись хоч стрілки якісно переводити, а то якось так кострубато виходить)
До речі, дорослі люди зазвичай вміють тримати фокус розмови, а не ховатися за гаслами, коли аргументів бракує. Спробуй і ти - раптом вийде.
показати весь коментар
18.04.2025 13:09 Відповісти
А нічого, що сам сонцесяйний і його ефективні манагери у народа на зарплаті, і вони повинні відповідати на ці питання? Дайте мені посаду, брогь, охорону - тоді і питайте з мене
показати весь коментар
18.04.2025 12:55 Відповісти
Ну то коли все це отримаєте, тоді й озвучуйте оті свої питання, не раніше.
показати весь коментар
18.04.2025 12:57 Відповісти
Ото Деніска ти дописався... Ото дожили... Вже громадяни, на твою думку, не мають право задавати питання владі, та критикувати її. Браво!
показати весь коментар
18.04.2025 13:00 Відповісти
Ви референт-секретар користувача Serhii #597124?
показати весь коментар
18.04.2025 13:04 Відповісти
Коли по факту нічого сказати, а стрілки переводити не навчився)) Якось кострубато виходить, треба ще повчитись))
А, і ще одне: напевно у вашій фантазії ніхто так і немає права на протилежну від вашої думку?)
показати весь коментар
18.04.2025 13:08 Відповісти
Дитячий садок "Козюльки"...
показати весь коментар
18.04.2025 13:10 Відповісти
Адресат вийшов на зв'язок, ваші послуги більше не потрібні.
показати весь коментар
18.04.2025 13:10 Відповісти
Все не вийшов із ролі клоуна!? Як і Блазень з ролі президента. Ходи здоровий, хай щастить.
показати весь коментар
18.04.2025 13:18 Відповісти
Ну то нехай задають. А на форумі ******* - то до сраки.
показати весь коментар
18.04.2025 16:24 Відповісти
А нічого, що їхня зарплата йде з моїх, в тому числі податків? Та і в конституції написано, хто є джеролом влади. Я так розумію, ви прихильних тоталітарних устроїв кацапії, кореї, де на кожне слово проти влади - карна стаття?) От у вас напевно є якась робота, чи може роботодавець вас питати про результат і критикувати? Чи йому таке не дозволено?
показати весь коментар
18.04.2025 13:03 Відповісти
Питання було щодо вашої альтернативи продовженню ВС.
Ви ж почали вимагати попередньо забезпечити вам спецстатус, а потім вже, після виконання вимог - так і бути, снізойдьотє дати відповідь.
Що свідчить про те, що
- або відповіді у вас немає, або (що імовірніше)
- ця відповідь для нас згубна, і тому викличе негативну реакцію читачів, що нівелює все написане вище.
показати весь коментар
18.04.2025 13:09 Відповісти
Отправили агента кацапни главой Сумской ОВА. Все резко метнутся мобилизироваться после такого пи₴деца...В принципе одного из многих.
показати весь коментар
18.04.2025 13:07 Відповісти
Собі п'яту повістку підписав?
показати весь коментар
18.04.2025 13:04 Відповісти
ЙШов 2030 рік, а він все підписує...