4633 відвідувача онлайн

Вбивство активіста з Бахмута Мирошниченка: засуджених за напад достроково звільнили для служби за контрактом в ЗСУ

мирошниченко

Суд дозволив умовно-дострокове звільнення засуджених Миколи Барабаша та Олександра Баришка, які відбували покарання за напад на активіста Артема Мирошниченка у 2019 році. 

Про це повідомило видання ZMINA з посиланням на відповідь Слов’янського міськрайонного суду Донецької області на журналістський запит, інформує Цензор.НЕТ.

Обоє звільнені для проходження військової служби за контрактом під час дії особливого періоду. 13 лютого 2025 року Полтавський районний суд звільнив Барабаша (2003 р.н.), а 12 лютого Первомайський міськрайонний суд - Баришка (2002 р.н.). За обома встановлено адміністративний нагляд.

Слов’янський міськрайонний суд у червні 2024 року визнав їх винними за ч. 2 ст. 121 та ч. 4 ст. 187 КК України (тяжкі тілесні ушкодження, розбій). Баришко отримав дев’ять років і один місяць позбавлення волі, Барабаш - вісім років.

Напад на активіста Мирошниченка

На активіста і волонтера з Бахмута Артема Мирошниченка увечері 29 листопада 2019 року напали двоє п'яних неповнолітніх.

6 грудня 2019 року Мирошниченко помер від завданих побоїв.

Місцевий активіст Павло Островський заявляє, що причиною нападу на Мирошниченка стала його проукраїнська позиція і те, що він говорив українською мовою.

У суді один із підозрюваних в нападі і його адвокат попросили, за словами одного з місцевих активістів, перекладача з української мови на російську.

Суд спростовує інформацію про те, що причиною нападу на Мирошниченка, який згодом помер через побої, стало те, що він говорив українською мовою.

Топ коментарі
+24
Боюсь ці два підара принесуть ще більше зла в лавах ЗСУ
показати весь коментар
18.04.2025 17:18 Відповісти
+21
при важких злочинах (вбивство) - ніяких контрактів !

ці подонки за місяць-два опиняться у вагнерах

.
показати весь коментар
18.04.2025 17:14 Відповісти
+13
Само собою....після перемиря всіх військових пересажають. Це класика. А чому? - бо Майдан НЕ БУВ РЕВОЛЮЦІЄЮ...під час революції старі еліти треба фізично знищити
показати весь коментар
18.04.2025 17:13 Відповісти

Завантаження...