7709 відвідувачів онлайн

Вбивство активіста з Бахмута Мирошниченка: засуджених за напад достроково звільнили для служби за контрактом в ЗСУ

мирошниченко

Суд дозволив умовно-дострокове звільнення засуджених Миколи Барабаша та Олександра Баришка, які відбували покарання за напад на активіста Артема Мирошниченка у 2019 році. 

Про це повідомило видання ZMINA з посиланням на відповідь Слов’янського міськрайонного суду Донецької області на журналістський запит, інформує Цензор.НЕТ.

Обоє звільнені для проходження військової служби за контрактом під час дії особливого періоду. 13 лютого 2025 року Полтавський районний суд звільнив Барабаша (2003 р.н.), а 12 лютого Первомайський міськрайонний суд - Баришка (2002 р.н.). За обома встановлено адміністративний нагляд.

Слов’янський міськрайонний суд у червні 2024 року визнав їх винними за ч. 2 ст. 121 та ч. 4 ст. 187 КК України (тяжкі тілесні ушкодження, розбій). Баришко отримав дев’ять років і один місяць позбавлення волі, Барабаш - вісім років.

Напад на активіста Мирошниченка

На активіста і волонтера з Бахмута Артема Мирошниченка увечері 29 листопада 2019 року напали двоє п'яних неповнолітніх.

6 грудня 2019 року Мирошниченко помер від завданих побоїв.

Місцевий активіст Павло Островський заявляє, що причиною нападу на Мирошниченка стала його проукраїнська позиція і те, що він говорив українською мовою.

У суді один із підозрюваних в нападі і його адвокат попросили, за словами одного з місцевих активістів, перекладача з української мови на російську.

Суд спростовує інформацію про те, що причиною нападу на Мирошниченка, який згодом помер через побої, стало те, що він говорив українською мовою.

Топ коментарі
+24
Боюсь ці два підара принесуть ще більше зла в лавах ЗСУ
показати весь коментар
18.04.2025 17:18
+21
при важких злочинах (вбивство) - ніяких контрактів !

ці подонки за місяць-два опиняться у вагнерах

.
показати весь коментар
18.04.2025 17:14
+13
Само собою....після перемиря всіх військових пересажають. Це класика. А чому? - бо Майдан НЕ БУВ РЕВОЛЮЦІЄЮ...під час революції старі еліти треба фізично знищити
показати весь коментар
18.04.2025 17:13
Коментувати
Сортувати:
Само собою....після перемиря всіх військових пересажають. Це класика. А чому? - бо Майдан НЕ БУВ РЕВОЛЮЦІЄЮ...під час революції старі еліти треба фізично знищити
показати весь коментар
18.04.2025 17:13 Відповісти
при важких злочинах (вбивство) - ніяких контрактів !

ці подонки за місяць-два опиняться у вагнерах

.
показати весь коментар
18.04.2025 17:14 Відповісти
коли вони зрадять, а скоріш за все так і буде, то після допиту феесбе, будуть у той же час відправлені у найближчий м'ясний штурм. пішки. навіть віслюка не видадуть, вже не кажу про самокат. наші дроноводи виконають справедливий вирок.
може, то й добре, що не в тюрязі ми їх утримаємо та годуємо....
показати весь коментар
18.04.2025 17:24 Відповісти
А хлопцям, що на позицію з ними підуть, ти спину прикривати будеш? Щоб втікти до своїх, вони постріляють тих що поряд, а ти якийсь роман видумуєш.
показати весь коментар
18.04.2025 18:48 Відповісти
тобто, ти вирішив, що це я, той суддя котрий такий вирок видав?
ти вирішив, що в моу україни зовсім кончені дегенерати, що не розуміли коли пропонували такий варіант, засудженим дати можливість піти на війну?
до чого, твої виперди?
буть людиною, не закатуй істерик з будь якого приводу!
показати весь коментар
18.04.2025 18:54 Відповісти
Ти понавидумував якоїсь дурні, приплів дроноводів і тобі "добре, не в тюрязі ми їх утримаємо та годуємо", а я значить обгадив твої мрії? В 22-му в Харкові прийняли сепара в ТРО, дали зброю, перше, що він зробив - розстріляв своє відділення. Випускати таких паскуд - горя не оберешся.
показати весь коментар
18.04.2025 19:06 Відповісти
то піди і плюнь у харю зе!лідару і зе!шмигалю!
чи, хто приймає такі рішення?
я? мій сусід юра? тьотя галя, що огірки продає?

скільки загинуло, від дебільних наказів? від безглуздих шикувань на плацу? виставок досягнень в центрах прифронтових міст?
не зайобуй підписників цензора!
показати весь коментар
18.04.2025 19:13 Відповісти
Я б залюбки і не тільки плюнув, бо доброго в їхніх діях ніц не бачив - все з гнилою підковиркою, якщо не нахабне шкідництво. Я тобі не хамив, а хотів звернути увагу, що наслідки можуть бути хєрові.
показати весь коментар
18.04.2025 23:03 Відповісти
можуть бути.
але, є багато прикладів, набагато більше ніж істота у харкові, які показують, як люди з криміналітету, стають героями захисниками україни.
отой хлопак на прізвище тітушко, котрого всі знають, як приклад.
показати весь коментар
18.04.2025 23:08 Відповісти
Ризик благородна справа, але у хлопців на передовій ризиків по гланди і на потилиці очей нема - нехай ті, що випускають, на фронті за своїми амністованими самі наглядають.
показати весь коментар
18.04.2025 23:56 Відповісти
беруть усіх підряд, зніміть вже нарешті рожеві окуляри!
показати весь коментар
18.04.2025 17:25 Відповісти
тим більше сепари. Вже забули, як в Харкові в 22-му сепара в тероборону взяли і зброю дали? Скільки хлопців та паскуда поклала?
показати весь коментар
18.04.2025 18:42 Відповісти
Боюсь ці два підара принесуть ще більше зла в лавах ЗСУ
показати весь коментар
18.04.2025 17:18 Відповісти
Не бійтеся. Це точно. Навіть не здивуюсь, що будуть "наводити" вогонь кацапів на українські позиції...
показати весь коментар
18.04.2025 17:24 Відповісти
Выражение "война все спишет" не просто так существует.
показати весь коментар
18.04.2025 17:21 Відповісти
от ви, наприклад, кажете "прігожин"...
показати весь коментар
18.04.2025 17:24 Відповісти
Це не москальські зеки-убивці, це свідомі українські ув'язнені. Не переплутайте.
показати весь коментар
18.04.2025 17:24 Відповісти
Лови Володька 15 рубликов и отдыхай. Сегодня ты достаточно высрался тут под каждой новостью
показати весь коментар
18.04.2025 17:29 Відповісти
Я російську не розумію, пропонуйте свої фублі комусь іншому)
показати весь коментар
18.04.2025 17:30 Відповісти
все ты ,,валодья,, понимаешь
показати весь коментар
18.04.2025 18:18 Відповісти
на раху побегут
показати весь коментар
18.04.2025 17:26 Відповісти
Зелені мразі.
показати весь коментар
18.04.2025 17:34 Відповісти
Якщо вони вбили людину тільки за те що вона розмовляла украінською мовою, то невже хтось гадає що вони будуть самовіддано воювати за Украіну? Це ж і іжаку зрозуміло що вони погодились на контракт до ЗСУ тільки як можливість використати цю нагоду для втечі.... Добре ще якщо просто підуть у ЗСЧ ще у навчальному центрі, а не отримавши зброю на нулю перейдуть на сторону ворога....
показати весь коментар
18.04.2025 17:51 Відповісти
будуть стріляти нашим в спину
показати весь коментар
18.04.2025 18:07 Відповісти
Знайшли привід всіх з небагатьох, кого посадили, сепарів повипускати в той час, як патріотів саджають за якісь надумані дрібниці.
показати весь коментар
18.04.2025 18:53 Відповісти
А що це за суд, якщо потерпілий помер в лікарні то чого не перекваліфікували справу у вбивство?
показати весь коментар
18.04.2025 19:18 Відповісти
та блд...казали ж що по "тяжким" не будуть звільняти для служби в ЗСУ!!!
показати весь коментар
18.04.2025 20:50 Відповісти
Тільки в спец загін особливого призначення для схильних до зради.
Інакше це гол у свої ворота.
показати весь коментар
19.04.2025 08:34 Відповісти
А вони точно будуть воювати в ту сторону, в яку треба?
показати весь коментар
19.04.2025 12:37 Відповісти