Путін оголосив про "Великоднє перемир’я", - Кремль. ВIДЕО (оновлено)
Російський диктатор Володимир Путін нібито оголосив про Великоднє перемир'я.
Про це повідомили у Кремлі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ.
Також зазначається, що Путін наразі проводить зустріч із начальником генштабу ЗС Росії Герасимовим.
За словами Путіна, Великоднє перемир'я почне діяти сьогодні з 18 години за російським часом. Він начебто наказав на період Великоднього перемир'я зупинити всі бойові дії.
Великоднє перемир'я триватиме до 00.00 ночі з неділі на понеділок, заявив Путін.
Також російський диктатор заявив, що Україна має наслідувати приклад РФ щодо перемир’я.
"Виходимо з того, що українська сторона наслідуватиме наш приклад. Водночас наші війська мають бути готові до відбиття можливих порушень перемир'я та провокацій з боку противника, будь-яких його агресивних дій", - сказав Путін.
А якщо серйозно - це ж класика: зробити себе миротворцем, порушити перемир'я та звинуватити Україну. За 11 років можна було вивчити
Не вірю.