9415 відвідувачів онлайн
2 444 15

Папа Римський у Великодньому посланні згадав про "спустошену війною" Україну

Папа Римський на Великдень

Папа Франциск вперше після перенесеної пневмонії звернувся до вірян на Великдень. Хоча основний текст благословення зачитав помічник, Папа особисто привітав присутніх словами "Браття і сестри, з Великоднем!"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на агентство Reuters.

88-річний понтифік за порадою лікарів не очолив традиційну Великодню месу у Ватикані, але з'явився наприкінці заходу з посланням, відомим як "Urbi et Orbi" ("Місту і світу"), яке зачитував від його імені кардинал Анджело Комастрі.

У Великодньому посланні понтифік згадав про "спустошену війною" Україну, закликавши до миру та заохотивши сторони конфлікту до зусиль для досягнення справедливого і міцного миру.

У посланні понтифік також звернув увагу на ситуацію в Секторі Гази, назвавши її "трагічною і жахливою", та закликав палестинське бойове угруповання ХАМАС звільнити заручників.

"Звертаюся до сторін, які воюють: оголосіть про припинення вогню, звільніть заручників і прийдіть на допомогу народу, який голодує і прагне до мирного майбутнього", – йшлося у зверненні Франциска.

Топ коментарі
+15
То все-таки: хто ж спустошує Україну? Війна чи москалі? Чи, може, "сторони"?
показати весь коментар
20.04.2025 17:12 Відповісти
+13
Падло вилізло… Петро не прийняв, а Сатана злякався брати…
показати весь коментар
20.04.2025 17:20 Відповісти
+4
Кінчений колаборант!
Пам'ятається нещодавно він закликав, що расєя чинить правильно з Україною, і благословляв її на військові злочини!
Казав, що Україні треба примеритись зі своїм ворогом!
Пнатифік-кінчене чмо та агент кремля у рясі!
показати весь коментар
20.04.2025 18:01 Відповісти

Завантаження...