10626 відвідувачів онлайн

Українська команда буде присутня на перемовинах у Лондоні щодо припинення вогню, - ОП

Лондон

Українська команда буде присутня в Лондоні на переговорах щодо припинення вогню в Україні.

Про це заявив радник очільника офісу президента Сергій Лещенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням ZN.UA.

Він не сказав, хто буде входити до складу делегації, але нагадав, що на перемовинах у Парижі цього тижня були голова ОП Андрій Єрмак, міністр закордонних справ Андрій Сибіга та міністр оборони Рустем Умєров.

Якщо ж буде потреба, то склад переговорної групи відкоригують, заявив Лещенко.

Раніше спецпредставник президента США з питань України Кіт Келлог заявив, що американська делегація вирушить до Лондона для участі в переговорах щодо припинення війни в Україні.

Також повідомлялося, що вже наступного тижня в Лондоні може бути узгоджено повне і всеосяжне припинення вогню в Україні.

Топ коментарі
+9
Гндон сeрЛєщ ще живий бл?
показати весь коментар
20.04.2025 20:09 Відповісти
+5
оце так перемога
зелена дипломатія топчик
показати весь коментар
20.04.2025 20:23 Відповісти
+2
Я взагалі не розумію в чому полягає суть оцих так званих перемовин без другої сторони конфлікту. Шапіто якесь.
показати весь коментар
20.04.2025 20:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Велике спасибі , що допустять нас бодай поприсутствовать на збіговищі таких важних господ.
показати весь коментар
20.04.2025 20:02 Відповісти
погодилися ж зелені перед 24 лютого 2022 року на розмінування 20 ділянок. Погодяться в тепер на щось, вигідне для московитів.
показати весь коментар
21.04.2025 07:55 Відповісти
Невже ермак не поїде? це буде катастрофа!
показати весь коментар
20.04.2025 20:03 Відповісти
Лещенко не сказав, хто буде входити до складу делегації, але нагадав, що на перемовинах у Парижі цього тижня були голова ОП Андрій Єрмак, міністр закордонних справ Андрій Сибіга та міністр оборони Рустем Умєров.

ПОВНИЙ Є(рмако)банат Ахметівсько -ПРиЯнуковичевського розливу ...
показати весь коментар
20.04.2025 20:29 Відповісти
Костюмы оденьте, а то могут отменить "присутствие".
показати весь коментар
20.04.2025 20:07 Відповісти
Я взагалі не розумію в чому полягає суть оцих так званих перемовин без другої сторони конфлікту. Шапіто якесь.
показати весь коментар
20.04.2025 20:09 Відповісти
Погоджують перелік поступок агресору і як це все правильно донести до українців, щоб виглядало як перемога.
показати весь коментар
20.04.2025 20:24 Відповісти
Гндон сeрЛєщ ще живий бл?
показати весь коментар
20.04.2025 20:09 Відповісти
оце так перемога
зелена дипломатія топчик
показати весь коментар
20.04.2025 20:23 Відповісти
будут стоять на крыльце, почосывая ице, пока не вынесут решение
показати весь коментар
20.04.2025 20:29 Відповісти
Логічно, бо, яке ж припинення, московського вогню в Україні, без самої України??
показати весь коментар
20.04.2025 20:32 Відповісти
"Трясите вагон, создавайте видимость езды!" (с)
показати весь коментар
20.04.2025 20:35 Відповісти
Цікаво а якщо українці б не приїхали, а про москалів відразу ж наскільки пам"ятаю казали що їх там не буде , з ким ба американці перемовлялися ?
показати весь коментар
20.04.2025 20:42 Відповісти
Лєщенко тепер ще щось коментує.Це піздець
показати весь коментар
20.04.2025 22:15 Відповісти
А хто такий Ермак?
показати весь коментар
21.04.2025 00:10 Відповісти