12117 відвідувачів онлайн

Панаіотіді про обшук ДБР: "Все це вже було у 2013. Свавілля осіб в погонах"

Панаіотіді про общук

Колишня заступниця міністра економіки Світлана Панаіотіді прокоментувала обшук ДБР, що відбувся в неї вдома.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

"Без ухвали суду. Без ознайомлення з постановою про невідкладні слідчі дії. Навіть витягу з ЄРДР не дали, щоб пересвідчитися, що справа відкрита. 

Класична "схема" тиску і зловживання, коли ти в погонах. Недалеко від сусіда в методах, власне. О 6.30 ранку, вломитися без документів та пояснень, розповідати, що все законно, бо можуть. Протягом семи годин.

Власне, все це вже було у 2013. Свавілля осіб в погонах", - написала Панаіотіді у фейсбуці.

Світлана Панаіотіді обіймала посаду заступниці міністра економіки у 2019-2021 роках, у 2015-2019 роках була державною уповноваженою Антимонопольного комітету України.

Панаіотіді повідомила про обшук

Топ коментарі
+9
Так це ж орли ТАТАРОВА та бариги Єрмака - канєшна 2013 рік то вони
показати весь коментар
23.04.2025 18:46 Відповісти
+9
73% повернули мракобесіє
показати весь коментар
23.04.2025 18:50 Відповісти
+5
Зебіл нічим не відрізняється від Овоча. Хіба що більшим нахабством
показати весь коментар
23.04.2025 19:00 Відповісти

Завантаження...