6714 відвідувачів онлайн

Забрав квіти та подарував дівчині: На Рівненщині хлопець обікрав стелу загиблих Героїв. ФОТОрепортаж

У Мізочі Рівненської області 19-річний житель Здовбицької громади, який і раніше неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, викрав квіти зі стели загиблих Героїв і подарував своїй дівчині.

Про це повідомили в поліції Рівненської області, передає Цензор.НЕТ.

"23 квітня близько 12:10 до поліції повідомила 54-річна жінка, що в Мізочі невідома особа викрала штучні та живі квіти, які знаходилися біля стели на честь полеглих захисників України", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, поліцейські офіцери тергромади оперативно встановили зловмисника: ним виявився 19-річний мешканець сусідньої територіальної громади. Хлопець пояснив, що квіти він викрав, щоб загладити провину перед своєю дівчиною, з якою напередодні посварився.

Хлопець вкрав квіти зі стели загиблих Героїв

Правоохоронці склали на порушника адміністративний протокол за ч.2 ст.51 КУпАП (дрібне викрадення чужого майна), а матеріали скерували до суду.

Хлопець вкрав квіти зі стели загиблих Героїв
Хлопець вкрав квіти зі стели загиблих Героїв

Топ коментарі
+13
Пі....рюга😡😡😡
показати весь коментар
27.04.2025 11:00 Відповісти
+12
все залежить від Батьків ...в Україні є традиції, брати з могил нічого не можно , тим більше дарувати ,все піде прахом , а те що цей хлопець ще і з неповагою не тільки до полеглих ,а і до дівчині ,то заслуговує на піддупник від неї ...
показати весь коментар
27.04.2025 11:09 Відповісти
+10
Дурачок. Одне добре, що дівчина (якщо з клепкою), то зметикує накивати пʼятами і якомога далі від такого «романтика»
показати весь коментар
27.04.2025 11:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пі....рюга😡😡😡
показати весь коментар
27.04.2025 11:00 Відповісти
Стела - публічне місце місцевої громади. Квіти, виставлені біля стели, стали "внеском фізичної особи до громадської власності". Тому "терпіла" - "сільська громада"...
показати весь коментар
27.04.2025 13:17 Відповісти
"А какая разніца?"
показати весь коментар
27.04.2025 11:08 Відповісти
все залежить від Батьків ...в Україні є традиції, брати з могил нічого не можно , тим більше дарувати ,все піде прахом , а те що цей хлопець ще і з неповагою не тільки до полеглих ,а і до дівчині ,то заслуговує на піддупник від неї ...
показати весь коментар
27.04.2025 11:09 Відповісти
Сьогодні починаютьця поминальні дні (Гробки), на цвинтарах будуть сотні циган та бомжів, які змітають з могил спиртне в рюмках, поминальні гостинці та навідь квіти. Це для такої категорії людей недільнк свято! Дико дивитися, як ці особини напиваютьця і валяютьця п'яними серед могил! 🤬
показати весь коментар
27.04.2025 11:38 Відповісти
Тиждень тому були на кладовиші. Наводили порядок на могилі. Рушшшник на хресті, вивішений торік, так і висів. Замінили на новий...
показати весь коментар
27.04.2025 17:37 Відповісти
Якщо ти залишаєш на могилці квіти,цукорки,алкоголь,хліб тощо,а другого дня приходиш і цього всього вже нема - це означає що дар твій прийнято.Хто то забрав - пташки,бомжі...неважливо...Як Вам такий варіант "традицій"?
показати весь коментар
27.04.2025 16:59 Відповісти
я завжди оставляла навіть домашне вино у трьох літровому бутилі і цукеркі теж...для тих хто хотів випити і закусити... але квіти брати це вже нонсенс ...не тільки моральний а і естетичний !!! піди нарви в степу і буде краса від різнотрав'я , чи у таких мізків не вистачає , ду* а липле понапрягатися ?!!!
показати весь коментар
27.04.2025 17:11 Відповісти
Дурачок. Одне добре, що дівчина (якщо з клепкою), то зметикує накивати пʼятами і якомога далі від такого «романтика»
показати весь коментар
27.04.2025 11:16 Відповісти
То не романтік, а некромант.
показати весь коментар
27.04.2025 13:24 Відповісти
Хто йому дохтур?
показати весь коментар
27.04.2025 11:21 Відповісти
Мусора собі спрощують роботу , ця паскуда неодноразово вчиняв кримінальні проступки , тобто він неодноразово показав що він небезпечний для суспільства і такого краще ізолювати ніж чекати поки це біосміття вчинить тяжкий злочин .
показати весь коментар
27.04.2025 11:33 Відповісти
Zasunut6 w Dupu buket i podpalit6 ! Kurwa
показати весь коментар
27.04.2025 11:39 Відповісти
Пiдпалити в Освенцiмi
показати весь коментар
27.04.2025 13:14 Відповісти
Важлива, чи не важлива, а уйобка тепер знають по морді!
показати весь коментар
27.04.2025 11:40 Відповісти
І де ви побачили його морду?
показати весь коментар
27.04.2025 11:57 Відповісти
Пане Кушнір, це ж не в пустелі відбувалося, хтось та й бачив, можливо й впізнав, тому і кара народна цьому покидьку безповортна!
показати весь коментар
27.04.2025 14:03 Відповісти
Теж вірно.
показати весь коментар
27.04.2025 18:26 Відповісти
Красти в мертвих..
показати весь коментар
27.04.2025 11:54 Відповісти
Так археологи-iсторики приклад показують, грабунками курганних могил. То й не диво Що такi мруть, як мухи. А бодай хоч i бiля пiрамiди Хеопса, чи де ще.
показати весь коментар
27.04.2025 13:11 Відповісти
традиція с цвинтаря красти усьо, що без догляду, тягнеться з глибини століть, ніщєбродів є усюди і завжди
показати весь коментар
27.04.2025 12:04 Відповісти
накол ********.......................................................
показати весь коментар
27.04.2025 12:13 Відповісти
Страшний аморальний поступок. А зєленський, який кладе квіти на могили загиблих героїв, це для моралістів, нормально
показати весь коментар
27.04.2025 12:17 Відповісти
...звичайна 73%ва тупорила какаразніца імені Найвеличнівшивого пристосуванця..
показати весь коментар
27.04.2025 12:21 Відповісти
Креативний ловелас .
показати весь коментар
27.04.2025 12:23 Відповісти
Стосовно бовдура, тiльки орднунг в Освенцiмi виправить ситуацiю. Цiкаво, як подарував своiй дiвчинi, парно-не парно по кiлькостi, тих квiтiв.
показати весь коментар
27.04.2025 13:16 Відповісти
За ноги и об стелу!
показати весь коментар
27.04.2025 13:53 Відповісти
Багаторазово!
показати весь коментар
27.04.2025 14:04 Відповісти
мобілізувати і на 0, ТІЛЬКИ тоді все зрозуміє
показати весь коментар
27.04.2025 14:27 Відповісти
он еще рибенок, только 19 лет, ценный генетический фонд.
показати весь коментар
27.04.2025 16:06 Відповісти
от телепень КУНІ краще б зробив би. мабуть пітух бамбасівець