10593 відвідувача онлайн

Забрав квіти та подарував дівчині: На Рівненщині хлопець обікрав стелу загиблих Героїв. ФОТОрепортаж

У Мізочі Рівненської області 19-річний житель Здовбицької громади, який і раніше неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, викрав квіти зі стели загиблих Героїв і подарував своїй дівчині.

Про це повідомили в поліції Рівненської області, передає Цензор.НЕТ.

"23 квітня близько 12:10 до поліції повідомила 54-річна жінка, що в Мізочі невідома особа викрала штучні та живі квіти, які знаходилися біля стели на честь полеглих захисників України", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, поліцейські офіцери тергромади оперативно встановили зловмисника: ним виявився 19-річний мешканець сусідньої територіальної громади. Хлопець пояснив, що квіти він викрав, щоб загладити провину перед своєю дівчиною, з якою напередодні посварився.

Хлопець вкрав квіти зі стели загиблих Героїв

Правоохоронці склали на порушника адміністративний протокол за ч.2 ст.51 КУпАП (дрібне викрадення чужого майна), а матеріали скерували до суду.

Хлопець вкрав квіти зі стели загиблих Героїв
Хлопець вкрав квіти зі стели загиблих Героїв

Топ коментарі
+13
Пі....рюга😡😡😡
показати весь коментар
27.04.2025 11:00 Відповісти
+12
все залежить від Батьків ...в Україні є традиції, брати з могил нічого не можно , тим більше дарувати ,все піде прахом , а те що цей хлопець ще і з неповагою не тільки до полеглих ,а і до дівчині ,то заслуговує на піддупник від неї ...
показати весь коментар
27.04.2025 11:09 Відповісти
+10
Дурачок. Одне добре, що дівчина (якщо з клепкою), то зметикує накивати пʼятами і якомога далі від такого «романтика»
показати весь коментар
27.04.2025 11:16 Відповісти

Завантаження...