9 років ув’язнення отримав чоловік за наругу над 59 могилами Січових Стрільців та воїнів УГА, - прокуратура. ФОТОрепортаж
За наругу над 59 могилами Січових Стрільців та воїнів УГА мешканця Стрийщини засуджено до 9 років ув’язнення. Злочин він вчинив у 2021 році на території старого кладовища у Стрию.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Львівської обласної прокуратури.
За публічного обвинувачення прокурорів Стрийської окружної прокуратури 23-річного чоловіка визнано винним у нарузі над могилою (ч. 4 ст. 297 КК України).
Призначене покарання – 9 років позбавлення волі.
У чому звинувачують вандала
Прокурори в суді довели, що у березні 2021 року мешканець одного з сіл Стрийського району, перебуваючи в стані наркотичного сп’яніння, вчинив наругу над могилами на території старого кладовища у Стрию.
Зокрема, обвинувачений зруйнував 59 надмогильних бетонних пам’ятників на місці поховання воїнів інтернаціоналістів – Легендарних Українських Січових Стрільців та воїнів Української Галицької Армії.
Чоловіка "на гарячому" застав охоронець кладовища і відразу викликав правоохоронців.
Сума збитків, завдана протиправними діями обвинуваченого, становить майже 700 тис. грн.
До набрання вироком законної сили фігурант перебуватиме під вартою.




59 могил разрушил, значит 59 лет пусть и получит!
І на який термін увʼязнення заслуговує ця мерзенна істота?