10602 відвідувача онлайн

Затримано чоловіка, який кинув гранату в поліцейських на Миколаївщині: один правоохоронець загинув, ще троє – постраждали. ФОТО

Вдень понеділка, 28 квітня, у Миколаївській області чоловік намагався втекти від поліцейських, кинувши у них гранату. Один правоохоронець загинув, ще троє зазнали поранень.

Деталі інциденту в соцмережі фейсбук розповів голова Національної поліції Іван Вигівський, інформує Цензор.НЕТ.

"Миколаївщина. Сьогодні вдень наряд поліції прибув на виклик про сімейну сварку. Тікаючи від правоохоронців, кривдник дістав гранату та кинув її у бік поліцейських. Четверо поліцейських постраждали", - розповів голова Нацполіції.

поліцейський

Зазначається, що від отриманих травм 21-річний поліцейський сектору реагування патрульної поліції Вознесенського районного управління поліції сержант поліції Максим Рижко загинув під час надання медичної допомоги. Ще трьох поліцейських госпіталізовано.

Озброєного нападника одразу ж затримано.

Топ коментарі
+22
Зовсім молодий хлопчина.пішов з життя через якогось під..аса.співчуття батькам.(((
показати весь коментар
28.04.2025 19:02 Відповісти
+15
цивільні не можуть купити зброю для самозахисту, і ці необучені. так і живемо. зато бандюк з гранатою був.
показати весь коментар
28.04.2025 19:05 Відповісти
+12
Ти. придурок кацапський, не допускаєш, що двоє могли прибути на підмогу? Опудало ти мокрожопе.
показати весь коментар
28.04.2025 19:28 Відповісти

Завантаження...