4622 відвідувача онлайн

Вбивство Фаріон: суд знову перенесли через скарги Зінченка на самопочуття

Підозрюваному у вбивстві Фаріон Зінченку залишили запобіжний захід без змін

29 квітня в Шевченківському райсуді Львова відбулося чергове засідання у справі про вбивство відомої мовознавиці Ірини Фаріон. Проте слухання знову перенесли - цього разу через скарги підозрюваного Вʼячеслава Зінченка на застуду.

Проце інформує Цензор.НЕТ із посиланням на hromadske..

Зінченко заявив суду, що почувається зле через відсутність обігріву в камері та не витримає кількагодинного засідання. Його адвокат Юрій Немировський підтримав клопотання, зазначивши, що в такому стані підзахисний не може повноцінно захищатися.

Прокурор Дмитро Петльований не заперечував, однак наголосив, що це вже друге перенесення без надання медичних документів. Попереднього разу, 9 квітня, Зінченко скаржився на харчове отруєння.

Донька загиблої Софія Особа назвала дії підозрюваного затягуванням справи. Вона зазначила, що пропустила церковну службу до дня народження матері заради участі у суді.

Суддя ухвалив рішення призначити перерву в розгляді справи та направити запит у СІЗО щодо медичного стану Зінченка та факту звернення по допомогу.

Убивство Ірини Фаріон

Нагадаємо, ввечері 19 липня 2024 року у Львові на вулиці Масарика невідомий стріляв в Ірину Фаріон.

Стрільця, як повідомляють місцеві пабліки, бачили сусіди. Стріляв у Фаріон хлопець 20-25 років. Він чекав її біля виходу, мав пістолет без глушника, був у рукавичках.

Медики прооперували Фаріон, однак врятувати її життя не вдалося.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що правоохоронці розглядають декілька версій вбивств. Серед них: особиста неприязнь та громадсько-політична діяльність Фаріон.

Правоохоронці опублікували світлини та прикмети чоловіка, який може бути причетним до вбивства Фаріон.

У понеділок, 22 липня, у Львові попрощалися з Іриною Фаріон.

25 липня президент Зеленський повідомив про затримання підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон. Глава МВС Ігор Клименко вважає, що підозрюваний може бути лише виконавцем.

26 липня Галицький суд Львова 26 липня відправив 18-річного мешканця Дніпра під варту на два місяці без права внесення застави.

Згодом адвокат подав апеляцію на запобіжний захід.

Запобіжний захід Зінченку залишили без змін.

Справу про вбивство Фаріон перекваліфікували, підозрюваному Зінченку загрожує довічне.

Топ коментарі
+11
А є докази?

Я б на доньку, як замовницю поставила))) вона капець скільки отримає.
показати весь коментар
29.04.2025 11:38 Відповісти
+8
На загальних умовах разом з адвокатами і групою підтримки в загальну камеру а краще до збоченців чого воно досі живе ?
показати весь коментар
29.04.2025 11:36 Відповісти
+7
Вся доказуха шита белыми нитками.
показати весь коментар
29.04.2025 11:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Болезненный мальчик..
показати весь коментар
29.04.2025 11:34 Відповісти
На загальних умовах разом з адвокатами і групою підтримки в загальну камеру а краще до збоченців чого воно досі живе ?
показати весь коментар
29.04.2025 11:36 Відповісти
А є докази?

Я б на доньку, як замовницю поставила))) вона капець скільки отримає.
показати весь коментар
29.04.2025 11:38 Відповісти
Чекисты бы нанимали профи,так как она при Совке была куратором иностранных студентов в львовском политехе и занала столько о вербовках,что не дай бог рассказала из мести..
показати весь коментар
29.04.2025 11:44 Відповісти
Яка ж ти мразь. Постав на свою доньку або сина.
показати весь коментар
29.04.2025 11:57 Відповісти
Кацапедло узкоязичне, застрелься, хвойдо.
показати весь коментар
29.04.2025 12:03 Відповісти
А у вас є докази? Бо скарги на здоров'я подає не донька, а звинувачений. Бо тільки рішення сулу може повернути підозрюємому свободу
показати весь коментар
29.04.2025 12:08 Відповісти
Ви взагалі читати вмієте? Донька окуєнно зараз з мамки отримає. ВИ ьачили фаріоншину бібліотеку??!! Вона там пів історичної вкрала!!! Там звіздець скільки раритетів. А доньку вона з дому вигнала. Зараз донеяка отримає..і хату, і бібліотеку .
показати весь коментар
29.04.2025 12:12 Відповісти
Спадок інше питання. Що вкрала, не вкрала Фаріон, хай доводять СБУ-МВД.
показати весь коментар
29.04.2025 12:20 Відповісти
Ото не агріться на мене.
показати весь коментар
29.04.2025 12:22 Відповісти
Сама бачіла, чі методичку з фсб спустили?
показати весь коментар
29.04.2025 13:27 Відповісти
Марія нєчаєва мабуть то його мамка біснувата, яка виховала вбивцю немічних жінок. Яке ж це паскудство стріляти в дітей та літніх жінок, як це по кацапські .
показати весь коментар
29.04.2025 15:28 Відповісти
У вас є хоч один доказ? Бо немає ні в кого.
показати весь коментар
29.04.2025 11:48 Відповісти
зеленський, Оманські, татаров з портновцями, заводять рака за камінь!!
але ж було і після убивств Чорновола Гонгадзе, Кравченка, Кирпи, Кушнарьова…
показати весь коментар
29.04.2025 11:38 Відповісти
Вся доказуха шита белыми нитками.
показати весь коментар
29.04.2025 11:45 Відповісти
в нас й досі судова система заточена не на встановлення істини та на відновлення справедливості, коли треба насамперед забезпечити справедливе покарання за вчинений злочин, а виключно на захист прав, увага!, підозрюваних, все, крапка,... все інше відходить на 2, або 3 план..., тепер, головне, щоб підозрюваний почував себе комфортно та безпечно й не думав про невідворотність покарання...
показати весь коментар
29.04.2025 11:46 Відповісти
Нема доказів, то й випускайте.
Але ж, нагороди отримали
показати весь коментар
29.04.2025 11:47 Відповісти
де написано, що нема доказів? УФСБ методичці
показати весь коментар
29.04.2025 12:11 Відповісти
Як дописувачі співчувають підозрюваному. Не хочете, щоб такий Зінченко вашу родину відвідав?
показати весь коментар
29.04.2025 11:49 Відповісти
А вже довели його провину? Якщо ні, то ви стаєте на один щабель з іншими, хто спостерігає за цією справою.
показати весь коментар
29.04.2025 12:21 Відповісти
А як її доведеш якщо підсудний затягує судовий процес. Читайте уважно
показати весь коментар
29.04.2025 15:12 Відповісти
Підставний хлопчик. Львів - це не територія зелених, ніколи не була їх і не буде. Тут треба дивитися, хто на цьому полі більше набирав би голосів на виборах, тому й вигідно вбивство Фаріон. І не треба знову спихати на будь-які провокації влади проти своїх конкурентів.
показати весь коментар
29.04.2025 11:51 Відповісти
Який огидний черв"як.
Видно, що воно дебілкувате та й просто сміття.
показати весь коментар
29.04.2025 11:55 Відповісти
а ви на боці звинуваченого? Обігрів йому в камеру? Може ще басейн із дівчатами забезпечити?
показати весь коментар
29.04.2025 12:14 Відповісти
Можете забезпечити..з вашою хвантазією..
показати весь коментар
29.04.2025 12:20 Відповісти
це у вас повне відсутність розуміння щодо СІЗО. ДО того він не крімінальний авторітет чи злодій в законі, щоб щось вимагати. Хай дякує, що це Україна, а не Московія, тому і не потрапив до прес-хати
показати весь коментар
29.04.2025 12:25 Відповісти
Відсідили й маєте розуміння?)) московія з великої..як ви мокш поважаєте..

ВІДВАЛИ від мене! Дістало. В мене своя точка зору на цю бидлородину.
показати весь коментар
29.04.2025 12:28 Відповісти
Слухай, маруха. Ти мені на ... не впала. Звідки в мене той досвід, не твого курячого мізку справа. А хто тебе і куди достає тобі відніше, мене це не турбує
показати весь коментар
29.04.2025 12:34 Відповісти
Він не вбивця . А хто вбив , знають ті, хто одразу отримав нагороди .
показати весь коментар
29.04.2025 12:11 Відповісти
І той , що вимкнув камери спостереження на момент вбивства .
показати весь коментар
29.04.2025 12:13 Відповісти
то вам у прокуратурі треба працювати. ви краще за всіх знаєте, що воно і як було
показати весь коментар
29.04.2025 12:18 Відповісти
Шо вас так ковбасить??? Через ту, що вояків наших обсирала, через мову.
показати весь коментар
29.04.2025 12:24 Відповісти
а хто сказав що мене ковбасить. Я теж вважаю фаріон дурою, від якох було більше шкоди,.Але... Ще більш мене дратує це непорозуміння, що взяло гроші за вбивство, а зараз скаржиться на "слабке здоров'я"
показати весь коментар
29.04.2025 12:29 Відповісти
Ще раз. Смотріть скільки коштує її бібліотека, книги, які вона вкрала. Там бабло рулить - доньці бабло було потрібне.
показати весь коментар
29.04.2025 12:31 Відповісти
саме тому вона купила ВСЕ іМВД. і СБу, і ДБР і ГПУ і суд Звернитесь до лікарні
показати весь коментар
29.04.2025 12:36 Відповісти
Пане , зеленим судам вірити , себе не поважати .
показати весь коментар
29.04.2025 12:45 Відповісти
Можете не вірити а ні судам, а ні слідчим органам. Сам давно не в захваті від нашего "правосуддя", але треба домогатися скорішого розгляду справи, а не затягувати його. Бо якщо невинен зрозуміло, а якщо винен, то рахувати 1 день у СІЗО за 2 у тюрьмі, для нього саме то.
показати весь коментар
29.04.2025 15:07 Відповісти
Ага , скажіть то тим , хто судить контррозвідника Червінського , Тетяну Чорновол , патріотів ,хто шиє справи пану Порошенко , бойових генералів ( 16 чоловік )
показати весь коментар
29.04.2025 18:35 Відповісти
ви уважно читали мою відповід щодо судів? Гадаю що ні? І не треба змішувати мух з котлетами. Де Порошенко і Чорновіл і де цей хитрован. Все одне що порівнювати Тату із Жулькою (БЮТ)
показати весь коментар
29.04.2025 18:58 Відповісти
треба відбити йому нирки, щоб не симулював. Тоді буде справді погане самопочуття - все по-чесному
показати весь коментар
29.04.2025 12:27 Відповісти
Собі відбий
показати весь коментар
29.04.2025 12:29 Відповісти
смотрящий, *****..сь ап стенку
показати весь коментар
29.04.2025 13:32 Відповісти
У жодному разі! Його треба свято берегти ... для зони. Там йому, юному і незайманому сподобається.
показати весь коментар
29.04.2025 15:16 Відповісти
Мотиву так і не оголошено .
Майже рік йде ця справа і чим далі , тим зрозуміліше , що або пацан там ні до чого , або його хтось просто використав
показати весь коментар
29.04.2025 12:41 Відповісти
Як хвоста підняли адепти російського світу, співчувають вбивці. Воно й зрозуміло, всі кацапи кровожерливі .
показати весь коментар
29.04.2025 15:32 Відповісти
мутненько. шото слишком гуманно, ктото прикрывает мальчугана.
показати весь коментар
30.04.2025 03:40 Відповісти