Я б хотів бути Папою, - Трамп

Президент США Дональд Трамп, вважає, що він став би найкращим новим Папою Римським.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".
"Папи? Я б хотів бути Папою. Це був би мій найперший вибір", - так відповів Трамп на прохання журналіста прокоментувати майбутні вибори понтифіка.
Пізніше він дав зрозуміти, що жартує і "нікому не віддає перевагу" з-поміж претендентів на посаду Папи, хоча й згадав про архієпископа Нью-Йорка Тімоті Долана.
"Маю сказати, що у нас є кардинал з Нью-Йорка, який дуже хороший. Тож подивимося, що буде", – додав президент США.
Топ коментарі
+28 Urs
показати весь коментар
29.04.2025 23:42 Відповісти Посилання +26 Mark Montoya
показати весь коментар
29.04.2025 23:42 Відповісти Посилання +21 Luiza
показати весь коментар
29.04.2025 23:42 Відповісти Посилання