9578 відвідувачів онлайн

Пресслужба Шмигаля про автомобіль дружини: За роз’ясненнями НАЗК службові авто не потрібно декларувати

шмигаль

У декларації прем'єр-міністра Дениса Шмигаля був відсутній автомобіль Range Rover Sport, оскільки за роз'ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції службові транспортні засоби не потрібно декларувати.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"У декларації Дениса Шмигаля був відсутній автомобіль Range Rover Sport 2022 року випуску, про який йдеться в сюжеті "Слідство.інфо", оскільки існує пряма вказівка органу, який відповідає за запобігання корупції, про невнесення таких транспортних засобів до декларації", - йдеться у відповіді пресслужби Кабміну.

Зазначається, що автомобіль Range Rover Sport є службовим автомобілем, яким дружина прем'єра Катерина Шмигаль користується як директор ПП "КАДіС УА" (згідно з наказами про її призначення директором ПП та про передачу у службове користування директору службового автомобіля).

Також у пресслужбі додали, що згідно з роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції службові транспортні засоби не потрібно декларувати, що зокрема підтверджується листом НАЗК на запит прем’єра, оскільки службові автомобілі надаються у користування не конкретній особі, а будь-кому, хто обіймає конкретну посаду.

"Проте, враховуючи увагу громадськості до цього питання, прем’єр-міністр в дозволені терміни вніс уточнення в декларацію, зазначивши право на користування вищезгаданим автомобілем дружиною Катериною Шмигаль. Це зроблено для того, аби уникнути спекуляцій і забезпечити максимальну прозорість. Позиція прем’єр-міністра завжди була і залишається незмінною: діяти чітко в рамках правового поля", - йдеться у відповіді.

Як свідчить Єдиний державний реєстр декларацій, Шмигаль вніс виправлену декларацію за 2024 рік у якій автомобіль Range Rover Sport зазначений як службова авто дружини.

Раніше "Слідство.Інфо" випустили матеріал, згідно з яким дружина прем’єра придбала Range Rover Sport та зареєструвала його на новостворену фірму. Журналісти допустили, що дружина Шмигаль може користуватися автівкою у особистих цілях, а це передбачає декларування майна. Однак у декларації премʼєра автівки не було.

Топ коментарі
+15
Що не не дружина, любого приблуди з Урядового кварталу, на посаді в органах державної влади, то «ефективна» власниця ФОП з міліонними прибутками, чи подібно шмигалівні, ефектний менегер, якоїсь наглядової Ради по «Химкиним курям, чи Мотреним яйцям», як і сірожа на Укрзалізниці?!?!
Про їх родичів і друзів, взагалі, ОКРЕМА ТЕМА для антикорупційних структур! Добре, що про це ЗНАЮТЬ Західні Партнери, а не тільки слідчі, з ГПУ та СБУ…
показати весь коментар
30.04.2025 22:02 Відповісти
+10
показати весь коментар
30.04.2025 22:17 Відповісти
+9


здається ахметовський холуй шмигаль ніщеброд )
показати весь коментар
30.04.2025 21:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:


здається ахметовський холуй шмигаль ніщеброд )
показати весь коментар
30.04.2025 21:57 Відповісти
******* службовий автомибильчик - 75.000$ - 150.000$ і далі... Але я впевнений, що вона 50 грн на дрони пожертвувала і записала кілька відео у фейсбуці у вишиванці
показати весь коментар
01.05.2025 00:08 Відповісти
Що не не дружина, любого приблуди з Урядового кварталу, на посаді в органах державної влади, то «ефективна» власниця ФОП з міліонними прибутками, чи подібно шмигалівні, ефектний менегер, якоїсь наглядової Ради по «Химкиним курям, чи Мотреним яйцям», як і сірожа на Укрзалізниці?!?!
Про їх родичів і друзів, взагалі, ОКРЕМА ТЕМА для антикорупційних структур! Добре, що про це ЗНАЮТЬ Західні Партнери, а не тільки слідчі, з ГПУ та СБУ…
показати весь коментар
30.04.2025 22:02 Відповісти
показати весь коментар
30.04.2025 22:17 Відповісти
Як би службовим був ЛуАЗ то в Україні зараз вже б виготовляли авто не гірші за ренжровери.
показати весь коментар
30.04.2025 22:18 Відповісти
цікавіше що це за служба така, що потрібен не простий автомобіль, а модифікації СПОРТ
показати весь коментар
30.04.2025 23:10 Відповісти
эскорт сервис
показати весь коментар
01.05.2025 07:59 Відповісти
для мальчиков с интересом к доживающим старушкам
показати весь коментар
01.05.2025 08:00 Відповісти
ноу коментс.........
показати весь коментар
30.04.2025 22:23 Відповісти
А можуть бути службові валізи з готівкою?
показати весь коментар
30.04.2025 22:48 Відповісти
З коштів,за які придбане авто,податки в Україні сплачені?
показати весь коментар
30.04.2025 22:54 Відповісти
наивный вы,премьер всея Украины и налоги???из одного кармана в другой перекладывать,посетители олх с промом оплатят,у них счас акция ,,23% с каждой гривней,сплати и не благодари,,
показати весь коментар
01.05.2025 08:03 Відповісти
Відмазали!!! І переробили документи заднім числом, напевно за годину!!! Підараси!!!
показати весь коментар
30.04.2025 22:57 Відповісти
занятой человек,ворует мильёнами а вы про какие-то копейки отвлекаете
показати весь коментар
01.05.2025 08:04 Відповісти
Акуєть "службове авто" під час Війни...... треба ще одне "міністерство єдності" відчиняти ******.....
показати весь коментар
01.05.2025 00:12 Відповісти
Я не виправдовую Шмигаля, але це ПП. Інша річ, що це за ПП і якою фуйнею займаються під прикриттям. У виді діяльності написано, що здачею в оренду
показати весь коментар
01.05.2025 07:26 Відповісти
Даремно подав виправлення - якщо за роз'ясненням НАЗК декларувати не потрібно, то виправлення може бути прирівнено до подання завідомо недостовірних відомостей, а за це вже є відповідальність.

Якщо мав роз'яснення, треба було посилати нах... тих журналістів, які до нього докопалися. Ну, показати їм то роз'яснення і порадити їм піти у пішу еротичну мандрівку.
показати весь коментар
01.05.2025 00:50 Відповісти
вы реально верите в ответственность для так называемой ,,элиты,,-вы таки до сих пор смотрите по вечерам новости шлюхофона,смотрите лучше каналы о животных
показати весь коментар
01.05.2025 08:07 Відповісти
Шмигаль,тут ти не прошмигнеш. Підприємство тільки створене. Оборотів коштів немає. За чиї кошти придбано автомобіль? Чи сплачені з цих коштів податки до бюджету?
показати весь коментар
01.05.2025 06:42 Відповісти
Ой шо, сеснсаціі не стало ))) писаки записали машину за 42 кілобакси у елітні))) рав4 дорожче тоді коштували))
показати весь коментар
01.05.2025 09:51 Відповісти
на том, что отсутствие мозга у тибя позволяет делать такие вапросы!
показати весь коментар
01.05.2025 11:53 Відповісти
Мой дигиират, я тибе падскажу: "Зазначається, що автомобіль Range Rover Sport є службовим автомобілем, яким дружина прем'єра Катерина Шмигаль користується як директор ПП "КАДіС УА" (згідно з наказами про її призначення директором ПП та про передачу у службове користування директору службового автомобіля)"
показати весь коментар
01.05.2025 14:13 Відповісти
И почему дураки и невигласы так крикливы? Мой идиот, а ты точно уверен, что декларировать нужно не фирму целиком, а каждый канцелярский стол в фирме по отдельности?
ПС: ********* для изучения: "згідно з роз'ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції службові транспортні засоби не потрібно декларувати, що зокрема підтверджується листом НАЗК на запит прем'єра, оскільки службові автомобілі надаються у користування не конкретній особі, а будь-кому, хто обіймає конкретну посаду. "
показати весь коментар
02.05.2025 10:57 Відповісти
Боже, только не пропадай никуда! Такой хрестоматийный идиот в пене от собственного гавна редко попадается! Любопытнейшее получается исследование!

"30млн. уставного фонда, с которого купили авто ***** шмыгаля кто декларировать должен?!?!"

1. Сержик, душка, речь идёт о декларации Шмыгаля, соответственно декларировать должен он.
2. Если ты в состоянии нажать клавишу на клавиатуре, то по адресу https://public.nazk.gov.ua/documents/2fd6f298-526f-4e56-99b1-0fe240dcbce7
ты сможешь прочитать лично, что Шмыгаль "30млн. уставного фонда" задекларировал. На всякий случай, уважая твою ущербность, я ниже этот кусок скопировал.

Если ещё есть вапросы - не стесняйся!

№Загальна інформація про субʼєкта господарювання, дата набуття праваВартість частки у грошовому вираженні, грнЧастка у статутному (складеному) капіталі (% від загального капіталу)Інформація про передачу корпоративних прав в управлінняІнформація щодо особи, якій належить обʼєкт1

Найменування юридичної особи: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАДіС УА"

Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 45176595

Організаційно-правова форма: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Країна реєстрації головного офіса: Україна

Дата придбання майна (набуття права): 19.02.2024

30000000

100

Не передано

дружина

Прізвище: Шмигаль

Ім'я: Катерина

По батькові (за наявності):Анатоліївна
показати весь коментар
03.05.2025 12:11 Відповісти