7427 відвідувачів онлайн

Мати задушила 9-місячну доньку на Одещині: через плач дитини в жінки стався нервовий зрив, - Нацполіція

на Віннчині стався вибух у кабінеті керівника підприємства

Поліцейські затримали жительку Одеського району за підозрою у вбивстві дитини. Подія сталася цієї ночі за місцем мешкання громадянки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікацій Нацполіції.

Як зазначається, сьогодні вранці 43-річна жителька одного з населених пунктів Яськівської громади повідомила в поліцію про смерть дев’ятимісячної донечки, зазначивши: дитина померла несподівано.

Однак, під час слідчих дій поліцейські з’ясували, що мати у стані нервового зриву через плач маляти спричинила йому тілесні ушкодження.

"Попередньо, смерть дитини настала внаслідок асфіксії (удушення). Точну причину встановить судово-медична експертиза", - наголошують у поліції.

Фігурантку затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення їй про підозру в умисному вбивстві малолітньої дитини. Цей злочин карається позбавленням волі на строк до 15-ти років або довічним ув’язненням.

В рамках провадження, розпочатого за п. 2 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України, призначено низку експертиз. Триває слідство.

Топ коментарі
+17
У меня жена родила в 42, растет умный и хороший ребенок, а ты селюк сам туда иди
показати весь коментар
03.05.2025 21:47 Відповісти
+17
Ні, пля, у 43 роки одразу потрібно одягати хустку, брати паличку і сидіти на лавочці, обговорюючи повій (тобто всіх осіб жіночої статі від 8 років до 99) та смокчучи карамельки...
Студент чи школяр?
показати весь коментар
03.05.2025 22:13 Відповісти
+10
Людська психіка- складна штука. Залишимо вердикт за психіатрами.
показати весь коментар
03.05.2025 21:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
43? Мати?
В дупу...
показати весь коментар
03.05.2025 21:38 Відповісти
У меня жена родила в 42, растет умный и хороший ребенок, а ты селюк сам туда иди
показати весь коментар
03.05.2025 21:47 Відповісти
Ти гарацкой?
показати весь коментар
03.05.2025 21:56 Відповісти
Ні, пля, у 43 роки одразу потрібно одягати хустку, брати паличку і сидіти на лавочці, обговорюючи повій (тобто всіх осіб жіночої статі від 8 років до 99) та смокчучи карамельки...
Студент чи школяр?
показати весь коментар
03.05.2025 22:13 Відповісти
так написав наче їй 63.
у європі сердній вік народження першої дитини 29.4 роки..
показати весь коментар
03.05.2025 22:27 Відповісти
Це не мати , а якась злюща істота ,
яка не мала права бути матірʼю !
показати весь коментар
03.05.2025 21:50 Відповісти
Людська психіка- складна штука. Залишимо вердикт за психіатрами.
показати весь коментар
03.05.2025 21:57 Відповісти
Не обязательно. Могла просто совершить импульсивный поступок из-за нервного срыва.
показати весь коментар
03.05.2025 22:17 Відповісти
Ви ніколи не чули про після родову діпресію? Мабуть ні... А це хвороба і жінка, в залежності від псіхіки, може в такому стані не контролювати себе. І це не залежить від віку людини... Так можна обвинуватити тих, хто жив поруч з нею-не допомогали, своєчасно не звернули уваги на її стан...
показати весь коментар
04.05.2025 07:49 Відповісти
В психушку таких изолировать. с запретом рожать себе подобных, через стирилизацию.
показати весь коментар
04.05.2025 08:47 Відповісти
Я тоже раньше не понимал людей, которые неадекватно реагируют на мелочи. Пока на своей шкуре не испытал нечто похожее на нервный срыв на фоне накопившихся проблем в жизни.
Так что возможно эта женщина была бы хорошей матерью, если бы не стечение обстоятельств.
показати весь коментар
04.05.2025 12:39 Відповісти
Шановний, манкурт ще не те може утнути. Питання лише в тому, мовляв, чому ми такi терпимi до манкуртiв. чесслово, як отi терпiли.
показати весь коментар
04.05.2025 08:36 Відповісти
ЗЫ... и о, да, це не злюща iстота, а потвора iз сiмейства живодерiв. А, мовляв, стан афекту - то вiдмазка для психлiкарнi.
показати весь коментар
04.05.2025 08:42 Відповісти
Максимально жорстке покарання було б, якби це зробив чоловік. Бабі, в абсолютній більшості випадків, воно мінімальне або, взагалі, умовне. У нас судова практика, коли за одинакові злочини чоловіки і жінки отримують абсолютно різні неспівставні покарання.
показати весь коментар
03.05.2025 23:13 Відповісти
післяпологова депресія. Вперше чую щоб чоловік народжував
показати весь коментар
03.05.2025 23:14 Відповісти
Ну от будь-ласка: нівчомнівінавата.
показати весь коментар
03.05.2025 23:16 Відповісти
як народите - відпишіться. Будете також нівчомнівінавата.
показати весь коментар
03.05.2025 23:27 Відповісти
Так у вас же є свобода репродуктивного рішення, яке ви приймаєте усвідомлено і абсолютно добровільно, відносно цієї природної біологічної функції. Наявність вагіни не повинно давати права для подвійних юридичних стандартів
показати весь коментар
04.05.2025 00:22 Відповісти
вагіна = зло !)
показати весь коментар
06.05.2025 14:31 Відповісти
Скоріше всього у жінки була після родова діпресія, а це хвороба, з якої жінка може і не вийти...
показати весь коментар
04.05.2025 07:53 Відповісти
,,Післяродова депресія"-це коли заміж ,,сходила", дитину народила і гештальт закрила, а тепер не розуміє, нащо їй, взагалі, чоловік, який починає дуже бісити і поводити себе вона починає вкрай непотребно.
показати весь коментар
04.05.2025 08:10 Відповісти
Вот вам и одесская манкуртка. Не удивлюсь, шо она - наркрманка... А сколько еще здесь ненавидящих нас манкуртов, готовых при случае нас изничтожить... Плохо мы работаем по отщепенцам.
показати весь коментар
04.05.2025 08:32 Відповісти
У тебе теж післяродова депресія?
показати весь коментар
04.05.2025 08:48 Відповісти
Це черговий бойовий дід форуму з "розстрільної команди"