8371 відвідувач онлайн

Мати задушила 9-місячну доньку на Одещині: через плач дитини в жінки стався нервовий зрив, - Нацполіція

на Віннчині стався вибух у кабінеті керівника підприємства

Поліцейські затримали жительку Одеського району за підозрою у вбивстві дитини. Подія сталася цієї ночі за місцем мешкання громадянки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікацій Нацполіції.

Як зазначається, сьогодні вранці 43-річна жителька одного з населених пунктів Яськівської громади повідомила в поліцію про смерть дев’ятимісячної донечки, зазначивши: дитина померла несподівано.

Однак, під час слідчих дій поліцейські з’ясували, що мати у стані нервового зриву через плач маляти спричинила йому тілесні ушкодження.

"Попередньо, смерть дитини настала внаслідок асфіксії (удушення). Точну причину встановить судово-медична експертиза", - наголошують у поліції.

Фігурантку затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення їй про підозру в умисному вбивстві малолітньої дитини. Цей злочин карається позбавленням волі на строк до 15-ти років або довічним ув’язненням.

В рамках провадження, розпочатого за п. 2 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України, призначено низку експертиз. Триває слідство.

Топ коментарі
+17
У меня жена родила в 42, растет умный и хороший ребенок, а ты селюк сам туда иди
показати весь коментар
03.05.2025 21:47 Відповісти
+17
Ні, пля, у 43 роки одразу потрібно одягати хустку, брати паличку і сидіти на лавочці, обговорюючи повій (тобто всіх осіб жіночої статі від 8 років до 99) та смокчучи карамельки...
Студент чи школяр?
показати весь коментар
03.05.2025 22:13 Відповісти
+10
Людська психіка- складна штука. Залишимо вердикт за психіатрами.
показати весь коментар
03.05.2025 21:57 Відповісти

Завантаження...