Трамп заявив, що США не будуть бомбардувати хуситів бо ті "капітулювали"

Президент США Дональд Трамп заявив, що "хусити більше не хочуть воювати", а американці припиняють бомбардування їх позицій.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Учора ввечері у нас були дуже хороші новини: хусити… оголосили нам, що більше не хочуть воювати. Вони просто не хочуть воювати, і ми поважатимемо це й припинимо бомбардування – вони капітулювали", - стверджує Трамп.
Він каже, що США повірять хуситам на слово, оскільки "вони кажуть, що більше не підриватимуть кораблі, і в цьому мета того, що ми робили".
"Хусити знищили багато кораблів, які "чудово плавали по різних морях. Це стосується не тільки протоки, а й інших місць. І я повірю їм на слово, і ми негайно припинимо бомбардування хуситів", – зазначив президент США.
Удар по аеропорту в Ізраїлі це довів.
Поки існує Іран у нинішньому вигляді, у хуситів будуть ракети і розрахунки, які можуть їх запускати. Бо самі хусити можуть хибащо прутня у верблюдицю запустити.