Фіцо не варто було їхати на парад до Москви. Ми не повинні брати участі у російській пропаганді, - Ліпавський

Словацький прем'єр-міністр Роберт Фіцо не мав їхати до Москви на парад, європейським лідерам не треба брати участь у російській пропаганді.
Про це міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський сказав у Львові, відповідаючи на запитання журналістів, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Я радий, що чеські офіційні політики не поїхали туди. Я вважаю, що ми повинні стояти на боці України й не брати участь у російській пропаганді", - сказав Ліпавський.
Він також наголосив на важливості єдності з Україною саме в той час, коли російське керівництво проводить парад у Москві.
"Вважаю, що поки Володимир Путін і його соратники влаштовують парад на Красній площі в Москві, важливо, щоб ми продемонстрували єдність із Україною. Ви можете бачити тут міністрів - не лише з ЄС, а й з багатьох інших європейських країн", - наголосив він.
Ліпавський нагадав, що перемога у Другій світовій війні була досягнута зусиллями всіх європейських країн, і Росія не має права привласнювати собі це надбання.
"Сьогодні - символічний день. Росія не має монополії на перемогу у Другій світовій війні. Це були спільні зусилля всіх європейських країн - і саме так її слід сприймати. Дуже прикро, що Росія намагається використати цю дату у власних цілях", - сказав він.
а йому навіть модні стрічку і значок кацапи не дали, з неграми поставили тусуватися
щоб дроном не вперіщили..?