9823 відвідувача онлайн

Росія винна у збитті літака рейсу MH17 у 2014 році, - рішення Міжнародної організації цивільної авіації

Міжнародна організація цивільної авіації визнала Росію відповідальною за збиття рейсу MH17

Рада Міжнародної організації цивільної авіації при ООН (ICAO) назвала Росію відповідальною за збиття пасажирського літака рейсу MH17 в липні 2014 року. 

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ Нідерландів, які разом з Австралією ініціювали спір проти Росії в ICAO, передає Цензор.НЕТ.

У березні 2022 року Австралія і Нідерланди ініціювали в ІСАО розгляд проти Росії щодо аварії у 2014 році малайзійського літака рейсу MH17.

Там заявляли, що РФ порушила статтю 3 Конвенції про міжнародну цивільну авіацію 1944 року (Чиказька конвенція), яка зобовʼязує утримуватися від застосування зброї проти цивільних повітряних суден.

Рішення ухвалили в понеділок, 12 травня, шляхом голосування членів Ради ІКАО, і "значна більшість" членів Ради підтримала позицію Нідерландів та Австралії, йдеться в повідомленні.

"Я задоволений рішенням Ради ICAO насамперед заради родичів жертв рейсу MH17. Це рішення не може позбавити їх горя та страждань, але це важливий крок до встановлення правди, справедливості та відповідальності. Крім того, це чіткий сигнал для міжнародної спільноти, що держави не можуть порушувати міжнародне право без наслідків", - зазначив міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп.

У найближчі тижні Рада ICAO розгляне, яким чином Росія надасть правове відшкодування. Далі рада має зобовʼязати РФ розпочати переговори з Нідерландами та Австралією і сприяти цьому процесу.

Нагадаємо, пасажирський Boeing-777 "Малайзійських авіаліній", що виконував рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, зазнав катастрофи над тимчасово окупованою частиною Донецької області 17 липня 2014 року. На борту лайнера перебували 298 осіб, всі вони загинули.

Суд у Гаазі 17 листопада 2022 року визнав російського терориста Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), генерала ГРУ Генштабу збройних сил РФ, главу "ГРУ ДНР" Сергія Дубинського та громадянина України Леоніда Харченка винними у збитті літака рейсу MH17 та вбивстві 298 людей, їх засудили до довічного ув'язнення. Також вони мають виплатити 16 млн євро компенсацій.

Топ коментарі
+35
Майже 11 років знадобилось, щоб назвати руzzьких свиней руzzькими свинями! Браво!!! Це насправді потужно!
показати весь коментар
12.05.2025 22:13 Відповісти
+29
а Зелена Шмаркля віддала русні ключового свідка по цій справі - Цемаха!!
показати весь коментар
12.05.2025 22:15 Відповісти
+21
Ну винна... і що далі? Стурбована стурбованість?
показати весь коментар
12.05.2025 22:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну винна... і що далі? Стурбована стурбованість?
показати весь коментар
12.05.2025 22:10 Відповісти
Твій варіант.
показати весь коментар
12.05.2025 22:12 Відповісти
сбити літак %уйла у відповідь )) коли воно буде летіти у Стамбул ))
показати весь коментар
12.05.2025 22:16 Відповісти
Україну звинуватять у розвязанні бактеріологічної війни, бо з пошкоджених чемоданів все ото поллється донизу.
показати весь коментар
12.05.2025 22:21 Відповісти
то не ми )) а какіевашидаказательства? авашидаказательстванедаказательсва .. воно само впало ... птахи у двигун попали )) а то шо з чемоданів - то малюски з великою вдячністю поїдять ))
показати весь коментар
12.05.2025 22:26 Відповісти
Та за молюски Грєта Тумберг взагалі замучає всіх виробників чемоданів.
показати весь коментар
12.05.2025 22:41 Відповісти
***** )) чумадани теж сосійскі ))
показати весь коментар
12.05.2025 22:54 Відповісти
***** літає тільки з супроводжуючими винищувачами , а боягузам знадобилось , аж 9 років , щоб нарешті визнати факт терроризму
показати весь коментар
14.05.2025 06:54 Відповісти
А далі раша виплатить компенсації родичам загиблих і авіакомпанії за втрату літака.
показати весь коментар
12.05.2025 22:14 Відповісти
чекай як МАУ чекає від Ірана
показати весь коментар
12.05.2025 22:22 Відповісти
Бєні зараз не до цього.
Ще Трамп почує.
Бо фінансова розвідка США, що по статусу 100500 вище ЦРУ, хоче з ним побалакати.
показати весь коментар
12.05.2025 22:45 Відповісти
Мау не чекає ЗЕ пробачив Ірану те непорозуміння офіційно.
Як і відмовився від репарацій по Криму, теж офіційно.
Яка у людей память кротка, любе лайно можно у голову вливати через пару днів. Усе забудуть
показати весь коментар
12.05.2025 22:47 Відповісти
можете надати обидва лінки на якихось нормальних поважних ресурсах?
показати весь коментар
12.05.2025 22:59 Відповісти
Частина родичів загиблих в авіакатастрофі пасажирського літака "Міжнародних авіаліній України" у січні 2020 року над Тегераном отримала компенсації у розмірі 150 тис. доларів. Про це повідомив інформагентству IRNA заступник голови Управління цивільної авіації Ірану Араш Худаї.
За його словами, близькі решти жертв у разі відповідного поводження з їхнього боку також отримають зазначену суму.
https://strana.today/news/242585-v-irane-upal-ukrainskij-samolet-so-180-passazhirami-na-bortu.html
показати весь коментар
13.05.2025 13:21 Відповісти
В той авиакатастрофе пассажирами біли иранци. Украинцами біли только пилотьі. МАУ что получила?
показати весь коментар
13.05.2025 16:47 Відповісти
Нарешті !
показати весь коментар
12.05.2025 22:11 Відповісти
Майже 11 років знадобилось, щоб назвати руzzьких свиней руzzькими свинями! Браво!!! Це насправді потужно!
показати весь коментар
12.05.2025 22:13 Відповісти
а Зелена Шмаркля віддала русні ключового свідка по цій справі - Цемаха!!
показати весь коментар
12.05.2025 22:15 Відповісти
Не факт. Ще достатньо тих, для яких "нє всьо так адназначна"
показати весь коментар
12.05.2025 22:45 Відповісти
Ось тепер росії каюк!
показати весь коментар
12.05.2025 22:14 Відповісти
Кацапи почнуть здогадуватись що Кремль весь цей час їм брехав?
показати весь коментар
12.05.2025 23:16 Відповісти
Якщо кацапи почнуть здогадуватись,то вже будуть не кацапи.Золотой дождь від ***** ще ніхто не відміняв.
показати весь коментар
13.05.2025 15:03 Відповісти
Японапідарасамать! Таневже? Тобто не український Су-25? Але ви якось пошвидили. Всього 11 років! Почекали б ще років піісят.
показати весь коментар
12.05.2025 22:15 Відповісти
Як там справи по розстрілам на Майдані у 2014 ?
показати весь коментар
12.05.2025 22:17 Відповісти
Це ж, начебто, не Зеленський починав розслідування та включив тормоз. Невже ще при Порошенку тормоза включили? Не може бути. Нікагда. -- Ось тому за Порошенка у другому турі я голосував вимушено, щоб не Зеленський. Але не вийшло. Правда вже не впевнений чи була б різниця. Бо з 14 до 19 нікого з антимайдану так і не притягли до відповідальності.
показати весь коментар
12.05.2025 22:46 Відповісти
Ну а святі прислужники алтару Юриспруденції, після усунення Порошенка, і зняття з них анафеми:
Портнов, Татаров і багато інших кристально чесних непідкупних суддів, все розблокували.
показати весь коментар
12.05.2025 22:59 Відповісти
а в это время жадный к деньгам и власти помогает ЗСУ и своими личными деньгами! а достойные люди и твои кумиры вроде бойко и тимошенко юльки как то не спешат!
показати весь коментар
13.05.2025 15:23 Відповісти
дурко, до чого тут Порошенко? Цє ж твій зейло , подарував ключового СВІДКА ЦеМАХА , якого , так тяжко здобули розвідники при Порошенко , Червінський , а гнида Зейло на раз-два , не давши навіть допитати на прохання Голандії
показати весь коментар
14.05.2025 07:02 Відповісти
ну тоді зробите так, щоб болотяні літаки літали виключно в небі рашки та не перетинали його кордон
показати весь коментар
12.05.2025 22:15 Відповісти
,,Гдє фаші дакасатєльстфа,,?(c)
показати весь коментар
12.05.2025 22:18 Відповісти
Эпично!
показати весь коментар
12.05.2025 22:38 Відповісти
ОЦЕ ТАК ШВИДКІСТЬ!!!
ДУЖЕ ОПЕРАТИВНО РОЗГЛЯНУЛИ!!!
показати весь коментар
12.05.2025 22:40 Відповісти
Ще в когось є сумніви що ця війна триватиме не одне десятиліття?
показати весь коментар
12.05.2025 22:46 Відповісти
Рашка міжнародні закони не визнає.... іЩо далі?
показати весь коментар
12.05.2025 22:44 Відповісти
Туреччина, Єгипет, Дубай закриють небо для свинопсів. Ні. Накладуть на ці країни санкції? Ні. То ж цей вирок ні про що
показати весь коментар
12.05.2025 22:47 Відповісти
надо было на 80-летие объявить.как день победы.
показати весь коментар
12.05.2025 22:52 Відповісти
а в чем новость?
какие действия будут предприняты?
показати весь коментар
12.05.2025 23:04 Відповісти
ніяких
показати весь коментар
12.05.2025 23:21 Відповісти
Чергове підтвердження того що кацап - найбрехливіша потвора на планеті
показати весь коментар
12.05.2025 23:14 Відповісти
Ну і що тепер? Не минуло і 11 років...
показати весь коментар
12.05.2025 23:18 Відповісти
І хто покараний ?
показати весь коментар
12.05.2025 23:20 Відповісти
зейло, виконавця Цемаха ,подарував ***** , а ***** , завдяки трампло зараз реабілітований ! Тупорилі страуси , як в Україні 73% , по всьому Світу
показати весь коментар
14.05.2025 07:07 Відповісти
Всього лише 11 років пройшло.
показати весь коментар
12.05.2025 23:46 Відповісти
Не пройшло і пів року!!!! А що були сумніви!!!
показати весь коментар
13.05.2025 02:16 Відповісти
У літаку було майже 300 людей, якби це цинічно не звучало але кацапи зараз вбивають в рази більше і їм пофіг, думаєтеїх злякає звинувачення у вбивстві 300.
показати весь коментар
13.05.2025 07:17 Відповісти
Їх не лякає навіть смерть своїх. Скоро буде мільйон загиблих росіян. І ЩО?!
показати весь коментар
13.05.2025 08:46 Відповісти
божьи мельницы мелят медленно....
показати весь коментар
13.05.2025 12:06 Відповісти
релігія - опіум для нарІду
показати весь коментар
13.05.2025 15:26 Відповісти
Безпринципні сцикливі шавки. 11 років боялись сказати вголос те про що всі навколо кричали. З тих пір непокаране зло помножилось в тисячі разів. І рахунок смертей йде вже на сотні тисяч.
показати весь коментар
13.05.2025 16:06 Відповісти
Кому это уже сейчас интересно? Там за полгода при желании можно было все доказать. Пусть засунут эти протухшие выводы себе в одно место.
показати весь коментар
13.05.2025 18:05 Відповісти