7922 відвідувача онлайн

Підлітки повідомили про спробу вербування працівниками ФСБ: їх нагородили, - СБУ. ФОТОрепортаж

Двох підлітків із Кривого Рогу, які відмовилися працювати на ФСБ та повідомили правоохоронців про спробу вербування спецслужбами РФ, нагородили.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу СБУ.

Йдеться про двох жителів Кривого Рогу віком 14 та 17 років, яких окупанти намагалися завербувати для вчинення диверсій на території області.

Підлітки повідомили СБУ про вербування ФСБ. Їх нагородили
Підлітки повідомили СБУ про вербування ФСБ. Їх нагородили

"На замовлення фсб неповнолітні мали підпалювати службові авто Сил оборони в обмін на "легкі гроші" з країни-агресора. Такі "пропозиції" вони порізно отримали у месенджерах та соцмережах від представників фсб. Одночасно російські спецслужбісти направили юнакам детальні інструкції на вчинення підпалів з використанням легкозаймистих сумішей.

Однак, підлітки не піддалися на провокації фсб і відразу повідомили про це українським правоохоронцям", - йдеться в повідомленні.

Так, СБУ та Нацполіції вдалося своєчасно задокументувати підривну діяльність ворога, ідентифікувати російських "замовників" та блокувати їхню розвідактивність.

Нагородження відбулося у межах Всеукраїнської інформаційної кампанії "Спали" ФСБшника".

Підлітки повідомили СБУ про вербування ФСБ. Їх нагородили

Топ коментарі
+25
Є ще притомна молодь! Значить не все ще втрачене. Респект!
показати весь коментар
20.05.2025 14:15 Відповісти
+12
Молодці! Та бачу, що владі тільки зараз дійшло, що таких треба заохочувати здавати русню... Це треба було робити з самого початку! А з другого боку треба ввести пожиттєві ув'язнення за будь-яку спробу співпраці з агресором!
показати весь коментар
20.05.2025 14:18 Відповісти
+11
от блін! а мого знайомого підлітка ніхєра не нагородили, хоча завдяки йому "контакт" був заарештований.
показати весь коментар
20.05.2025 14:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Є ще притомна молодь! Значить не все ще втрачене. Респект!
показати весь коментар
20.05.2025 14:15 Відповісти
от блін! а мого знайомого підлітка ніхєра не нагородили, хоча завдяки йому "контакт" був заарештований.
показати весь коментар
20.05.2025 14:17 Відповісти
И шо теперь ?
показати весь коментар
20.05.2025 15:50 Відповісти
Молодці! Та бачу, що владі тільки зараз дійшло, що таких треба заохочувати здавати русню... Це треба було робити з самого початку! А з другого боку треба ввести пожиттєві ув'язнення за будь-яку спробу співпраці з агресором!
показати весь коментар
20.05.2025 14:18 Відповісти
Дурак махровий.
показати весь коментар
20.05.2025 14:20 Відповісти
Я думаю, что скорее всего,Nik Den - обычная кацапская сволочь
показати весь коментар
20.05.2025 15:53 Відповісти
Сподіваюся що не за цього пдрса, який відкрив двері пдрм і вони спокійно зайшли з Криму!
показати весь коментар
20.05.2025 14:27 Відповісти
А ще треба з кацапами влаштовувати гру - ніби-то повівся та палити макети і качати з них гроші і виходити на кураторів, що мешкають в нашому тилу...
показати весь коментар
20.05.2025 14:21 Відповісти
навіщо обличчя співробітника світити
показати весь коментар
20.05.2025 14:25 Відповісти
Щось мені підказує, що це знайшли нагоду нвгородити діточок мусорні чи інших прикоритних істот. Прям як у Кадирова.
показати весь коментар
20.05.2025 14:29 Відповісти
Це нова кацапська методичка, бо дискредитації нашої мододі? 🤬
показати весь коментар
20.05.2025 14:32 Відповісти
Це критичне мислення, але куди тобі це зрозуміти.
показати весь коментар
20.05.2025 14:33 Відповісти
Звісно, це ж тільки кацапи "величні та розумні", куди мені до них! 😁
показати весь коментар
20.05.2025 14:39 Відповісти
Я б тобі порадив сходити до лікаря, якщо ти у всіх не згодних з твоїми думками бачиш кацапів, але босюся, що у твоєму випадку цу вже запізно.
показати весь коментар
20.05.2025 14:41 Відповісти
Я з тобою на болотах цапів не пас, так що по перше не ТИКАЙ, а по друге, я кожного року проходжу чорнобильську медкомісію, в тому числі психіатра, та невропотолога, в мене навідь довідка є, але і без довідки кацапчику, я бачу,що у тебе, ні клепки, ні розуму, ні ОБРАЗОВАНИЯ, щоб тобі було зрозуміло!
показати весь коментар
20.05.2025 16:46 Відповісти
Я буду робити все, що забажаю, так що можеш запхнути своє невдоволення куди подалі. А твоя важка життєва історія мені взагалі до дупи. Так що попустися, неадекват.
показати весь коментар
20.05.2025 17:01 Відповісти
"Це нова кацапська методичка...?". Dmitry Monsev - очередной старый кацапский пописыватель.
показати весь коментар
20.05.2025 15:57 Відповісти
Не знаю, я з ним особисто не знайомий, але кацапією від нього тхне дуже, це точно!
показати весь коментар
20.05.2025 16:49 Відповісти
І в тебе звісно ж є цьому неспростовні докази? Чи це так, просто перднути в калюжу?
показати весь коментар
20.05.2025 17:03 Відповісти
Оце дивлюся на фоточки - такий совок, аж серце радується Поміняти символіку, і тупо 85й рік, а я в третьому класі
показати весь коментар
20.05.2025 14:34 Відповісти
А в глубине кармана патроны от нагана, и карта укреплений советской стороны. ©
показати весь коментар
20.05.2025 14:49 Відповісти
Суд виніс вирок Віталію Куколю, який виготовив вибухівку та замінував дорогу окупантам у березні 2022 року в Сумський області.

Чоловіка визнали частково винним та призначили покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Водночас його звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном в один рік.
показати весь коментар
20.05.2025 14:42 Відповісти
є в Україні справжня молодь. а не тільки мразота малолітня, яка за гроші готова нас вбити - навести ракету, спалити машину, підірвати бомбу.
показати весь коментар
20.05.2025 14:58 Відповісти
Підлітки повідомили про спробу вербування працівниками ФСБ: їх нагородили, - СБУ.

А я дурень сидю... Повідомляю!!! Мене спробували завербувати працівники ФСБ! Куди приїхати за нагородою?

p.s. У тцк не пропонувати
показати весь коментар
20.05.2025 15:08 Відповісти
Так ти і так завербований
показати весь коментар
20.05.2025 19:00 Відповісти
Чистый совок со своей примитивной пропагандой. Аж олдскулы свело.
показати весь коментар
20.05.2025 15:13 Відповісти
К сожалению, ты заполненый кацапским дерьмом по самые мозги - вернее, что сейчас вместо них.
показати весь коментар
20.05.2025 16:01 Відповісти
Уговорили, пойду наполнять мозги(или что там от них осталось) украинским ура-патриотичным дерьмом. Начну истово верить в Хрипатого и пророка его Ермака и святой телемарафон.
показати весь коментар
20.05.2025 17:14 Відповісти
Взагалі то це тупа кацапська віра в сцаря, чи ***********-диктатора не властива українцям. Кравчува якого вважали старим партагенойсе комуняк не обрали на інший строк, Кучму з 99 року почали матюкати, Ющенка почали посилати нафіг зразу на весні 2005 року, за янека сам знаєш, Пороха теж за тиждень чи два почали возити в лайні лицем.
Може краще не уподоблятись підсосам ***** і варто вірити таким хлопцям що на фото і іншим притомним українцям?
показати весь коментар
20.05.2025 18:58 Відповісти
Respect!