9825 відвідувачів онлайн

Чоловік напав на військовослужбовця ТЦК у Луцьку: розслідують замах на вбивство

Чоловік напав на військового ТЦК у Луцьку

Чоловік напав на військовослужбовця роти охорони у приміщенні Волинського ТЦК та СП в Луцьку.

Про це Суспільному повідомили в обласному ТЦК та СП, передає Цензор.НЕТ.

Подія трапилася вночі, 16 травня.

Відомо, що військовозобов’язаний завдав поранень військовому, після чого травмованого госпіталізували до реанімації. Нині стан пораненого стабілізували лікарі, його вже перевели з реанімації до профільного відділення.

Нападника затримали. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом замаху на умисне вбивство.

У Нацполіції заявили, що справу наразі не коментують.

Топ коментарі
+33
Тема знаходження "нападника" в приміщенні тцк уночі не розкрита
показати весь коментар
21.05.2025 12:21 Відповісти
+25
Єдині в цій країні кому беззастережно довіряю - це Зеленському ,Гетьманцеву та речникам ТЦК
показати весь коментар
21.05.2025 12:28 Відповісти
+24
А коли тцкашники калічать чи вбивають бусифікованизх - то просто непорозуміння, епілепсія, інфаркт, сам вистрибнув з вікна.
показати весь коментар
21.05.2025 12:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тема знаходження "нападника" в приміщенні тцк уночі не розкрита
показати весь коментар
21.05.2025 12:21 Відповісти
Вдома неспалось вирішив в ТЦК заночувать...
показати весь коментар
21.05.2025 12:23 Відповісти
Може приїхав з вікна вистрибувати, але шось пішло не так
показати весь коментар
21.05.2025 12:30 Відповісти
Поліція осіб, що знаходяться в розшуку, возить цілодобово. Якось так.
показати весь коментар
21.05.2025 14:40 Відповісти
ТО ЧОГО Ж ТИ УКРАЇНУ ВІД кацапів НЕЗАХИЩАЄШЬ ???
ІЛІ ЄТА ДРУГОЄ ???
показати весь коментар
21.05.2025 12:39 Відповісти
А він захищає. Просто в нього інша Україна. Савєцкая.
показати весь коментар
21.05.2025 12:49 Відповісти
А коли тцкашники калічать чи вбивають бусифікованизх - то просто непорозуміння, епілепсія, інфаркт, сам вистрибнув з вікна.
показати весь коментар
21.05.2025 12:26 Відповісти
Єдині в цій країні кому беззастережно довіряю - це Зеленському ,Гетьманцеву та речникам ТЦК
показати весь коментар
21.05.2025 12:28 Відповісти
така ж зараза і у мене
показати весь коментар
21.05.2025 12:32 Відповісти
😂👍👍👍 👍
показати весь коментар
21.05.2025 12:39 Відповісти
Я би назвав це самозахистом, а не замахом.
показати весь коментар
21.05.2025 12:32 Відповісти
Так так так. Я кажуть росіяни, там де 3ххл, там 2 зрадника. Це правда. З 2022 року саме це спостерігаю.
показати весь коментар
21.05.2025 12:36 Відповісти
А ще у вас на болотах хохли ваших жонок натягують щоночі, ага
показати весь коментар
21.05.2025 12:48 Відповісти
ти не зрозумів. але це нормально
показати весь коментар
21.05.2025 13:12 Відповісти
Ти зморозив дурницю, буває.
показати весь коментар
21.05.2025 13:13 Відповісти
Чекаємо коменти тилових пенсіонерів про те ,що немає на вас Сталіна бурятів...
показати весь коментар
21.05.2025 12:33 Відповісти
Если в новости есть ТЦК, значит в комментах будет куча причитающих дочерей офицеров. Вот бы ТЦК и вправду вылавливали мясо для штурмов. Стадо с паспортами Украины любителей по 2.20, которые вскрывают позиции московитов, разминируют проходы. Великолепно же.
показати весь коментар
21.05.2025 12:34 Відповісти
Вінувати ТЦК бо вороженьки мають згинути як роса на сонці.
показати весь коментар
21.05.2025 12:35 Відповісти
Нікчемність законодавства, уже ОЧЕВИДНА!!
Але ж, Закон - це нормативний юридичний акт вищого державного (представницького) органу або безпосередньо народу, що володіє вищою юридичною силою і містить первинні (початкові) правові норми країни.(с)
НевідкладніСТЬ, потреби внесення змін до законодавства щодо посилення суворості ПОКАРАННЯ за дії, що призвели до нанесенню шкоди здоров'ю Українців, втрати території держави та зашкодили національним інтересам України, ОЧЕВИДНІ з 2019 року, ще з перших випадків смертей від Ковід-19, а тим більше, з 2022 року!
Але діяльність стефанчука+зеленського+шмигаля, блокує=саботує внесення необхідних ЗМІН до законодавства України в Особливий період!
показати весь коментар
21.05.2025 12:37 Відповісти
ухилянти Є ПОСІБНИКАМИ кацапів.
показати весь коментар
21.05.2025 12:38 Відповісти
героическому тцкашнику- три медали, два ордена и звезду героя
показати весь коментар
21.05.2025 12:39 Відповісти
І зустрічі з Портновим
показати весь коментар
21.05.2025 12:49 Відповісти
А у вас на ТОТ є мобілізація?
показати весь коментар
21.05.2025 12:50 Відповісти
Не знаю як на ТОТ, а у нас сьогодні зранку отак наздоганяли, щоб "оповістити"
показати весь коментар
21.05.2025 12:55 Відповісти
Не хочеш захищати Україну, будеш воювати за рашку, хто ховається від призову, такий самий зрадник, як і той хто воює проти України!
показати весь коментар
21.05.2025 12:40 Відповісти
показати весь коментар
21.05.2025 12:43 Відповісти
Сашко, в якій бригаді воюєш?
показати весь коментар
21.05.2025 12:44 Відповісти
Шкільний автобус, на який номер в телеграмі ти скидаеш координати ЗСУ?
показати весь коментар
21.05.2025 12:47 Відповісти
На твій, як завжди.
показати весь коментар
21.05.2025 12:56 Відповісти
Низький уклін тобі, Олександре за захист нашої Батьківщини. Дякуємо що з перших днів на передовій захищаєш наше нікчемне життя.
показати весь коментар
21.05.2025 12:48 Відповісти
показати весь коментар
21.05.2025 12:59 Відповісти
Який там замах? У ТЦКуна стався напад епілепсії, через що він впав головою об землю і юився об неї в конвульсіях, а свідомий громадянин намагався йому допомогти. За це нагородити треба!
показати весь коментар
21.05.2025 12:47 Відповісти
Нащо працівника ТЦК було везти до реанімації? Треба було везти до ВЛК та зразу до військової частини.
показати весь коментар
21.05.2025 13:07 Відповісти
Одразу на полігон біля кордону, під кацапську ракету.
показати весь коментар
21.05.2025 13:30 Відповісти
О, знову військовий ТЦК.
А як тільки ТЦК когось калічать, раптом стають працівниками.
Я вже починаю розуміти як розрізнити працівників ТЦК і військовослужбовця ТЦК.
Хоча я б всіх називав НКВД
показати весь коментар
21.05.2025 13:21 Відповісти
А просто тцкашникам не треба ночувати з незнайомими людьми.
показати весь коментар
21.05.2025 13:31 Відповісти
ТЦК це готель? Скільки коштують двомісні апартаменти на одну ніч?
показати весь коментар
21.05.2025 13:32 Відповісти
стаття 36 КК пункт пятий звільняє від відповідальності в перевищенні міри самооборони при нападі групи осіб.
показати весь коментар
21.05.2025 15:07 Відповісти
Ага так у Луцьку кримінал , а в Харкові то ***********? От блді
показати весь коментар
21.05.2025 16:39 Відповісти
Не хочеш воювати,міняй стать!
показати весь коментар
21.05.2025 18:08 Відповісти
А ви вже поміняли?
показати весь коментар
21.05.2025 18:19 Відповісти
Я,на відміну від більшості коментаторів,не сцикун,ВЛК пройшов в2022 р. і в 2025р.,броні не маю ,є обмеження по здоров"ю,не призвали бо 50+,а може ще мобілізують,так що твій коментар мимо!
показати весь коментар
21.05.2025 20:54 Відповісти
Ви ж пишете здається про "воювати", а не про "оновити дані й пройти ВЛК".
показати весь коментар
22.05.2025 09:15 Відповісти
Прийла повістка,йди до ТЦК,а там ,як Бог дасть,воюватимеш ,чи ні!
показати весь коментар
22.05.2025 18:55 Відповісти
Ловко придумано) І так і так ви в білому)
показати весь коментар
26.05.2025 14:13 Відповісти
тцкашник сам выпрыгнул с третьего этажа тцк сквозь решётку. 100%.
показати весь коментар
22.05.2025 03:30 Відповісти