3782 відвідувача онлайн

Портнова застрелили в Іспанії

Андрія Портнова вбили в Іспанії. Що відомо

Ексзаступника голови адміністрації Януковича Андрія Портнова вбили в іспанському місті Посуело-де-Аларкон.

Про це пише Cadena SER, передає Цензор.НЕТ.

"Чоловік на мотоциклі чекав на жертву біля шкільних воріт, і коли Портнов прибув, він вистрілив у нього, а потім втік", - пише видання.

ЗМІ стверджують, що у 4 кулі влучили у груди та одна в голову. 

Портнов їхав у "Мерседесі", перед тим як на нього напали 2 чи 3 особи.

За даними Reuters, це відбулося біля воріт Американської школи.

"Злочинець, високий худий чоловік, перебуває в розшуку після того, як він застрелив жертву і зник через Каса-де-Кампо", - пише El Mundo.

У мережі також оприлюднили фото з місця вбивства.

Іспанські ЗМІ називають попередньою причиною вбивства "боргову проблему".

Андрія Портнова вбили в Іспанії. Що відомо

Портнов перебував під санкціями США з грудня 2021 року. Його внесли до переліку осіб за так званим "актом Магнітського", куди вносять високопосадовців, причетних до порушення прав людини та масштабної корупції.

Топ коментарі
+98
Сподіваюся, не фейк
Тримаю кулаки
показати весь коментар
21.05.2025 12:35 Відповісти
+69
Здоров'я підарасу!
показати весь коментар
21.05.2025 12:36 Відповісти
+65
Ворога потрібно знищувати як і на фронті так і у тилу
показати весь коментар
21.05.2025 12:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Слава українському Моссаду!!!
показати весь коментар
21.05.2025 14:43 Відповісти
Можливий варіант, що кацапи самі цю падлу і замочили, як відпрацьований матеріал. Ця мерзота не довела до кінця покладені на нього задачі. Порохоботи, АТОвці, активісти не розстріляні, патріоти не в концтаборах, Київ за три дні не взяли і т. п.
Контроль над судовою системою можуть напряму вести молоді агенти типу татарова і без зайвої ланки. ІМХО
показати весь коментар
21.05.2025 14:49 Відповісти
Гарна назва. Замінити б ще 2 слова: Іспанію на кремль, а портнова на х*йло...
показати весь коментар
21.05.2025 14:56 Відповісти
мавр зробив свою справу - став непотрібен.росія так завжди й чинить з своїми шістьорками - які дуже багато знають.іменно через портнова кацапи руйнували Україну зсередини останні роки.
показати весь коментар
21.05.2025 14:58 Відповісти
В ОП траур.
показати весь коментар
21.05.2025 14:59 Відповісти
На московії більший; такого цінного, непотопляємого агента в Україні втратили.
показати весь коментар
21.05.2025 15:20 Відповісти
заїбок.
тупа тварина отримала в тупий собачий рот.
що там дубінський?
показати весь коментар
21.05.2025 15:15 Відповісти
Ну, просто стріт-флеш для Держави! Гадаю, буде і флеш-рояль.
показати весь коментар
21.05.2025 15:16 Відповісти
Чудова, оптимістична новина!
Кому скинуть 20 гривень на продовження такої красоти?
показати весь коментар
21.05.2025 15:20 Відповісти
А чому стрілявший одразу злочинець, не все так однозначно. Здоров'я потерпівшому.
показати весь коментар
21.05.2025 15:30 Відповісти
***,отличная работа,кто некст,******* на букву С?
показати весь коментар
21.05.2025 15:39 Відповісти
Ну що андрюша, допомогли тобі твої москалі?
показати весь коментар
21.05.2025 15:49 Відповісти
скоришь за все кацапи і замочили цього виродка
показати весь коментар
21.05.2025 16:08 Відповісти
Варто в день поспати так тут зразу така новина
показати весь коментар
21.05.2025 15:53 Відповісти
АЛИЛУЙА
показати весь коментар
21.05.2025 16:07 Відповісти
Підпав під остаточні санкції які вже не оскаржиш.
показати весь коментар
21.05.2025 16:09 Відповісти
показати весь коментар
21.05.2025 16:27 Відповісти
Гебня знескоджує своїх пішаків.
показати весь коментар
21.05.2025 16:34 Відповісти
Соломка вже в дорозі, постелять...Сам Янек вислав ячню соломку..
показати весь коментар
21.05.2025 16:39 Відповісти
Просяна м"якіша... З неї у Голландії, колись, папір, робили...
показати весь коментар
21.05.2025 21:28 Відповісти
показати весь коментар
21.05.2025 16:41 Відповісти
Яка сумна новина
показати весь коментар
21.05.2025 16:42 Відповісти
показати весь коментар
21.05.2025 16:44 Відповісти
А шановні хоч зають,депутатом якої партіі він був?Не "регіонал",а славнозвістної "поцриотичної" партіі "батьківщина(родіна)".Привіт опозіціонерки Ю.Тімошенко за такі кадри.Но винен у сьому Порошенко,який "збагатився у 80 разів на посту презідента.Вона ж закатувала істерікі на алігаохичних каналах.
показати весь коментар
21.05.2025 16:47 Відповісти
Не сперечайтеся, обидва ви праві. З 90-х по сьогодні (майже весь час) Державою керувала прокацапсько-кримінальна банда, що й вилилося вже у відверту, гарячу війну з відповідними наслідками. Нажаль, вже запізно пісями мірятися; треба країну боронити від кацапні. Як показав чинний світовий політичний розклад, або ми їх, або вони нас...
показати весь коментар
21.05.2025 17:09 Відповісти
То ти раніше не цікавився політикою, раз таке пишеш. Портнов зрадив Тимошенко і пішов на службу до Януковича заступником глави Адміністрації президента ще в 2010-му. Це "нормальна" практика наших політиків - хто виграв вибори, до того й ідуть. Той же олігарх Веревський був у БЮТ, а потім, коли Тимошенко програла вибори, в регіонах. Павленко, якого вони хочуть зробити кандидатом в президенти від ОПЗЖ був в "Нашій Україні". Перебіжчиків повно.
показати весь коментар
21.05.2025 18:29 Відповісти
Трохи не так. Він працював на обох у справі дискредитації Бджоляра. За хорошу роботу був відзначений новою посадою.
показати весь коментар
21.05.2025 21:38 Відповісти
Частково можна погодитися, але Ющенко непогано так і сам себе дискредетував універсалом єдності з регіоналами і "любими друзями". Бандити не сіли в тюрьми, а просто "порішали" і той же Ахмєтов за правління Ющенка збільшив свої статки у 6 разів.
показати весь коментар
22.05.2025 07:04 Відповісти
його кацапи прибрали, дуже багато знав про крим-2014 та лугандонію. українські соплежуї на таке не здатні.
показати весь коментар
21.05.2025 16:53 Відповісти
Русских генералов и прочих чуть ли не в центре Москвы смогли, а тут застеснялись что ли?
показати весь коментар
21.05.2025 17:10 Відповісти
почерк фсб-шних щурів. До того ж гепнуть хряка (поміченого в військових злочинах) на території мацкви це одне, а на території ЄС це зовсім інше.
показати весь коментар
21.05.2025 17:25 Відповісти
добавлю - дійсно наших успішних операцій не так бачато. більше кацапйо свою мокруху перекида на нас.
показати весь коментар
21.05.2025 18:20 Відповісти
Аж раптом зателефонував ківа...
показати весь коментар
21.05.2025 16:56 Відповісти
показати весь коментар
21.05.2025 20:34 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
21.05.2025 22:52 Відповісти
Яка там буде реакція оп і хто його замінить по справах на Порошенка?
показати весь коментар
21.05.2025 17:10 Відповісти
Здоров'я підарасу! Жаль ********* і дірку не замочили. Таке лайно не повинно залишати по себе генетичний матеріал.
показати весь коментар
21.05.2025 17:16 Відповісти
+++++++++
показати весь коментар
21.05.2025 17:42 Відповісти
Шакалом был по шакальи сдох.
показати весь коментар
21.05.2025 17:28 Відповісти
"Да, обязательно. Я в мае месяце буду в Украине", - заявил Портнов, отвечая на вопрос, возвращается ли он в Украину после победы на президентских выборах Владимира Зеленского.

Новоизбранный президент Украины вступает на пост не позже 30 дней после официального объявления результатов выборов. Соответственно, это должно произойти в мае 2019 года.

Официально в команде Владимира Зеленского отрицают сотрудничество с Портновым. Однако, по данным издания, нардеп Валерий Писаренко, замглавы депутатской группы "Возрождение" и давний соратник Портнова, взял на себя роль неформального представителя Владимира Зеленского в Верховной Раде.

https://censor.net/n3123621
показати весь коментар
21.05.2025 17:30 Відповісти
КОЛОМОЙСКИЙ ПРЕДОСТАВИЛ ПОРТНОВУ МАШИНУ И ЖИЛЬЕ ПО ВОЗВРАЩЕНИЮ В УКРАИНУ, - СХЕМЫ

https://nashemisto.dp.ua/ru/2019/12/14/kolomojskij-predostavil-portnovu-mashinu-i-zhile-po-vozvrashheniju-v-ukrainu-shemy
показати весь коментар
21.05.2025 17:31 Відповісти
Первым предвестником якобы возвращения "старой политики" стало прибытие в Украину Андрея Портнова, экс-заместителя руководителя Администрации президента Януковича.

Он приехал за день до инаугурации Владимира Зеленского.

https://www.bbc.com/ukrainian/features-russian-49009160
показати весь коментар
21.05.2025 17:33 Відповісти
Най буде.
Побільше б таких "самокатів"
показати весь коментар
21.05.2025 17:40 Відповісти
Уже при новой власти Портнов чувствует себя абсолютно комфортно. Портнов также имеет отношение к роспуску парламента в этом году.
Он якобы помогал готовить проект президентского указа. По крайней мере, https://www.facebook.com/andrey.portnov.56/posts/278800566364467 обнародовал заготовку текста указа еще до его появления, но в штабе Зеленского https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelenskyi-portnov/29860792.html отрицали сотрудничество с Портновым.


Похоже, что Портнов также мог придумать команде Зеленского юридическую схему, которая позволяет брать на работу в Администрацию президента всех, кто не прошел люстрацию.

Суть схемы заключается в изменении названия администрации. Прокомментировал это сам
Портнов. «Зеленский ликвидировал указом Администрацию президента и создал Офис президента, поэтому вопрос распространения на руководителей президентской команды закона о люстрации больше не стоит», - написал он в своем телеграмме.


https://argumentua.com/stati/nepokarannoe-zlo-vozvrashchaetsya-i-rastet-kto-takoi-andrei-portno
показати весь коментар
21.05.2025 17:41 Відповісти
Портнов подавав Татарову патрони?

Судячи з того, як президентська команда захищає підсанкційного Портнова, той, як мінімум, у реальності Президента Зеленського подавав Татарову патрони.

Бо хоча Зеленськийhttps://blogs.pravda.com.ua/authors/golovan/66ccc442c9dfb/ на публіку і обурюється наявністю проблем з викриттям тих, хто виправдовує рашистську агресію, Портнов за ним, як за кам'яною стіною.

СБУ відкрито і офіційно відмовилося виконувати https://reyestr.court.gov.ua/Review/120252326 ухвалу суду, згідно з якою мало внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про https://blogs.pravda.com.ua/authors/golovan/668e422f79623/ портновське "вербальне сприяння" агресору.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/golovan/66cee91642adc/
показати весь коментар
21.05.2025 17:45 Відповісти
Шарія б ще застрелили!
показати весь коментар
21.05.2025 17:45 Відповісти
Шарій сьогодні вийшов з дописом про вічну пам"ять другові й звинуватив владу Зеленсткго у вбивстві
показати весь коментар
21.05.2025 20:36 Відповісти
на все свій час
показати весь коментар
21.05.2025 22:53 Відповісти
Дістали гниду!
показати весь коментар
21.05.2025 17:46 Відповісти
Багатообіцяючий (обнадійливий ) почин...Головне. щоб з рештою НЕ барилися... Виконавця--кілера---до найвищої нагороди: "Леон пам*ятає"
показати весь коментар
21.05.2025 17:46 Відповісти
Ну то що, Шмигаль, кажеш нема підстав для санкцій...!?
показати весь коментар
21.05.2025 17:48 Відповісти
Портнова пристрелили в Іспанії.
показати весь коментар
21.05.2025 17:52 Відповісти
Портнов - одна з ключових фігур у системі влади Зеленського

Юрій Бутусов

СНБО Зеленского санкции против Портнова ввести не посмеет - ведь все манипуляции с украинским правосудием осуществляются, как мы понимаем, по заказу самого президента и его офиса.

И сам Зеленский покрывает эту схему, блокирует рассмотрение законопроекта по ликвидации ОАСК, хотя это предусмотрено и меморандумом с МВФ и декларацией с президентом США Байденом от 30 августа.

https://glavcom.ua/columns/yuriybutusov/portnov-klyuchova-lyudina-v-sistemi-vladi-zelenskogo-805604.html
показати весь коментар
21.05.2025 17:55 Відповісти
Повернення Андрія Портнова у 2019 році

Після перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах у квітні 2019 року до України повернувся Андрій Портнов - колишній заступник глави адміністрації президента Віктора Януковича, який після Революції Гідності виїхав з країни (здебільшого перебував у Відні).

Уже в травні 2019 року Портнов почав дуже активно публікувати агресивні дописи в соцмережах, спрямовані проти:

ветеранів АТО/ООС,

волонтерів,

активістів Майдану,

прихильників Петра Порошенка (яких він зневажливо називав "порохоботами"),

та загалом усіх, хто позиціонував себе як проукраїнські патріоти.

Цитата й тональність

Один із його відомих дописів (приблизно у травні 2019 року) звучав приблизно так:"Тепер ми покінчимо з цією епохою порохоботства, патріотизму на крові й грабунку країни під прикриттям війни…"

Портнова сприймали як символ "реваншу" сил Януковича, бо:

він раніше займався розробкою "диктаторських законів" 16 січня 2014 року;

відомий як "юридичний куратор режиму Януковича";

відкрито погрожував переслідуваннями політичним опонентам.
показати весь коментар
21.05.2025 20:37 Відповісти
Кампанию Зеленского финансирует окружение Портнова, Фукса и бывшие «бютовцы»: документ

https://prm.ua/ru/kampaniyu-zelenskogo-finansiruet-okruzhenie-portnova-fuksa-i-byivshie-byutovtsyi-dokument/
показати весь коментар
21.05.2025 18:00 Відповісти
траур будет?
показати весь коментар
21.05.2025 18:02 Відповісти
Ага, вже і масовку з плакальщицями підвезли
показати весь коментар
21.05.2025 19:38 Відповісти
Єрмаку і всьому охфісу президента великий привіт!
показати весь коментар
21.05.2025 18:06 Відповісти
"Татаров і Портнов за підтримки Зеленського закривають справи проти "беркутівців": Бутусов про заставу для Пацеляка

https://politerno.com.ua/2024/08/17/tatarov-i-portnov-za-pidtrymky-zelenskogo-zakryvayut-spravy-proty-berkutivtsiv-butusov-pro-zastavu-dlya-patselyaka/#
показати весь коментар
21.05.2025 18:12 Відповісти
Ходят слухи - Портнов собирался озвучить компромат на ЗЄ...
показати весь коментар
21.05.2025 18:13 Відповісти
Шмигалю того ж.
показати весь коментар
21.05.2025 18:22 Відповісти
Десь у Іспанії жиденько обстрається толя шарій..... не може зупинитись.🤣🤣🤣
показати весь коментар
21.05.2025 18:41 Відповісти
#обсирається
показати весь коментар
21.05.2025 23:52 Відповісти
Шарж,та все-таки:
показати весь коментар
21.05.2025 19:11 Відповісти
Надіюсь кілери так само пристрелять ворогів України таких, як Єрмак, Шарій, Татаров, Гєтьманцев і т.д. Роботи в кілерів ще багато!
показати весь коментар
21.05.2025 19:35 Відповісти
Дай Бог здоров'я кіллеру!
показати весь коментар
22.05.2025 07:53 Відповісти
Чорна мітка всій зеленій плісняві. З почином!
показати весь коментар
21.05.2025 19:44 Відповісти
Якщо це правда, то значить є Бог на світі і справедливість
показати весь коментар
21.05.2025 19:52 Відповісти
Здохла падаль-туда и дорога.Не плохо бы было если также закончат зелёная мразь вместе с Дерьмаком
показати весь коментар
21.05.2025 20:06 Відповісти
Невідомим патріотам респект!
показати весь коментар
21.05.2025 20:17 Відповісти
Яка сумна новина
показати весь коментар
21.05.2025 20:39 Відповісти
Дітей у школу а сам хто знає де його занесе ! Розійшлися дороги з дітками !
показати весь коментар
21.05.2025 21:28 Відповісти
Тимоха писалит
показати весь коментар
21.05.2025 21:49 Відповісти
Сподіваюся, що правда, а не інсценування. Крові не видно
показати весь коментар
21.05.2025 21:56 Відповісти
Їх треба пачками мочити, тоді толк буде. Мосад так робить. Ворогів народу
показати весь коментар
21.05.2025 22:00 Відповісти
Якщо цю операцію організував буданов, я визнаю його як професійного розвідника і буду писати з великої букви
показати весь коментар
21.05.2025 23:20 Відповісти
О-о-о!!!
Не новина, а просто бімба!
Навіть так: БІМБА!!!
...Новоприставленому - міцного здоров'я. Лихим парфумам у пеклі - карколомних пригод та найнепристойніших утіх з новоприставленим!
показати весь коментар
22.05.2025 01:01 Відповісти
Земля стекловатой, клоуну приготовиться.
показати весь коментар
22.05.2025 08:31 Відповісти
Його вбили, бо мав компромат на зе і його банду
показати весь коментар
22.05.2025 09:04 Відповісти
https://youtu.be/kp7eWlKW_gw?si=Om7iwjDQWY9rI25S
«Он был моим другом!» Царев раскрыл, кто заказал портнова.
показати весь коментар
22.05.2025 09:42 Відповісти
Сторінка 4 з 4