8109 відвідувачів онлайн

Росіяни просунулися біля Одрадного, Троїцького на Донеччині та в Новенькому, Басівці та Журавці на Сумщині, - DeepState. КАРТИ

Російські загарбники мають просування на Донеччині та на прикордонні Сумщині.

Про це повідомляє моніторинговий проєкт DeepState, інформує Цензор.НЕТ.

"Ворог просунувся біля Одрадного, Троїцького (Донецька обл), в Новенькому, Басівці та Журавці (Сумська обл)", - йдеться у повідомленні.

просування ворога

просування ворога

просування ворога

Топ коментарі
+34
Ну що, довийобувались з "курською операцією" ,яка перетворилась на Сумську.
показати весь коментар
24.05.2025 19:50 Відповісти
+20
Мабуть з цим верховним голов комом(чотирижди ухилянтом) ,голов комом і мінісстром оборони годі сподіватись на контрнаступ.
показати весь коментар
24.05.2025 19:44 Відповісти
+20
Мне казалось логичным что в тылу у курской группировки наших войск должны были быть построены укрепления в несколько рядов, чтобы если б нам пришлось отходить - было бы куда.
показати весь коментар
24.05.2025 20:03 Відповісти

Завантаження...