10439 відвідувачів онлайн

Через викид каналізації РФ у Севастополі масово гинуть дельфіни, - Центр нацспротиву

У Чорному морі загинули дельфіни

У Севастопольській бухті масово гинуть дельфіни через злочинну безгосподарність російської окупаційної адміністрації.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Центр національного спротиву.

За словами представників ЦНС, окупаційні служби міста зливали каналізаційні стоки безпосередньо у море. Забруднення тривало понад добу, що спричинило у тварин сильні болі, блювоту та внутрішні кровотечі.

"Внаслідок цього екосистема Чорного моря знову зазнала непоправної шкоди", - наголошується у повідомленні. Також Центр звернув увагу на те, що це лише один із багатьох прикладів варварського ставлення окупантів до природи Криму. Через відсутність системної екологічної політики, зруйновані очисні споруди та корупцію Чорне море у Криму перетворюється на стічну яму.

ЦНС закликав міжнародні екологічні організації звернути увагу на цей випадок та вимагати відповідальності від колаборантів за екоциди на тимчасово окупованих територіях.

Топ коментарі
+9
Де москалі там смерть!!!
показати весь коментар
30.05.2025 15:11 Відповісти
+7
Рузкій мір - дєльфінам!
показати весь коментар
30.05.2025 15:08 Відповісти
+7
Та хЄр вони ложили на ті міжнародні організації! Просто кацапсячих свинособак треба знищити, а тих хто залишится живий відправити за порєбрік.
показати весь коментар
30.05.2025 15:14 Відповісти

Завантаження...