8874 відвідувача онлайн

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 990 800 осіб (+1100 за добу), 384 літаки, 10 881 танк, 28 623 артсистеми, 22 671 бойова броньована машина. ІНФОГРАФІКА

ліквідація

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 990 800 російських загарбників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу ЗСУ.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника із 24.02.22 по 3.06.25 орієнтовно становлять:

особового складу ‒ близько 990800 (+1100) осіб,

танків - 10881 (+7) од,

бойових броньованих машин ‒ 22671 (+8) од,

артилерійських систем – 28623 (+48) од,

РСЗВ – 1402 (+1) од,

засоби ППО ‒ 1176 (+1) од,

літаків – 384 (+12) од,

гелікоптерів – 336 (+0) од,

БПЛА оперативно-тактичного рівня – 38748 (+126),

крилаті ракети ‒ 3271 (+0),

кораблі /катери ‒ 28 (+0) од,

підводні човни  - 1 (+0) од,

автомобільної техніки та автоцистерн  – 50607 (+145) од,

спеціальна техніка ‒ 3905 (+0)

Інфографіка

Топ коментарі
+27
Минув 4122 день москальсько-української війни.
210!! одиниць знищеної техніки та 1100! чумардосів за день.
Слава СБУ, попередні результати великих 12 кацапланів.
Арта, ППО та логістика норм, броня трохи виповзла на прогулянку.
Сукупна арта перевалила за 30000!
Чумардоси менше ніж за 1% від першого ляма.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 990 000 це більше, ніж все населення Архангельської області разом з Ненецьким АО.
показати весь коментар
03.06.2025 08:43 Відповісти
+26
День параши 12 июня. Порадуем их миллионом дохлых свинособак.
показати весь коментар
03.06.2025 07:52 Відповісти
+24
Раша заявила про знищення 11 літаків.Супутникові знімки про 13.Знищити і пошкодити-дві великі різниці.Пошкоджений літак можна відновити(провда,відновити ту 95 великий знак питання).
Знищений літак відновити неможливо.
А СБУ ще вчора заявили,що знищено і пошкоджено 41 корито.
Значить,12 знищено,решта пошкоджено.
показати весь коментар
03.06.2025 08:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сподіваюсь, по літачках це не остання цифра.
показати весь коментар
03.06.2025 07:40 Відповісти
Дійсно чому 12 а не 41?
показати весь коментар
03.06.2025 07:47 Відповісти
Раша заявила про знищення 11 літаків.Супутникові знімки про 13.Знищити і пошкодити-дві великі різниці.Пошкоджений літак можна відновити(провда,відновити ту 95 великий знак питання).
Знищений літак відновити неможливо.
А СБУ ще вчора заявили,що знищено і пошкоджено 41 корито.
Значить,12 знищено,решта пошкоджено.
показати весь коментар
03.06.2025 08:15 Відповісти
решта догниють та будуть розкрадені найближчим часом
показати весь коментар
03.06.2025 08:32 Відповісти
Тільки на одному аеродромі було знищено повністю 8 літаків. Про це знімав рашистський пожежний який їх гасив. Судячи з відео кількості пожеж з інших аеродромів є сподівання що на них згоріло не менше літаків. Тобто цифра повністю знищених повинна бути далеко за 12 обо даже за 20 літаків. А інші напевно не зайнялися а просто добряче пошкоджені
показати весь коментар
03.06.2025 08:38 Відповісти
Це, до речі може бути одним з непрямих факторів визначення - скільки у них літаків в робочому стані було. Справні літаки були заправлені, тому влучання в крила дрона з БЧ в кілограмм-два призводило до займання літака і вигоряння повністю. А несправні, донори комплектуючих тощо - були з сухими баками, бо нікуди вже ніколи не збирались літати.
показати весь коментар
03.06.2025 09:11 Відповісти
З сухими баками вони б ще сильніше вибухнули. Бо сам по собі керосин горить погано, а от пари керосину добре вибухають. Да і не факт що ті літаки які не зайнялись підлягають ремонту чи експлуатації. Як і не факт що із супутника можна побачити пошкодження на таких великих літаках із за вибуху маленького дрона, якщо вони не згоріли повністю. Да і взагалі я дивуюсь чому нам дають такі погані фото із супутників, наче ці супутники ще з минулого століття, якщо даже в гугл картах якість в 10 разів краща
показати весь коментар
03.06.2025 09:24 Відповісти
Щодо парів - це очевидно. Тому я і написав "непрямих факторів". Бо там "вилка" визначення дуже велика і без відео високої чіткості хєра зо два зрозумієш - то "вспішка" чи "вибух" і чи горить паливо або ні.

Щодо фото з супутників - безкоштовних супутникових знімків високої якості у відкритому доступу - хєра нам. Гуглокартами насолоджутесь. Всі фотки супутникові купуються за гроші. І ті, хто купив - не дуже ******* придбане вивалювати в інтернет для забави хом'яків форумних.
показати весь коментар
03.06.2025 10:48 Відповісти
впевнений, що реальне уялення які борти були у нельотному стані, точно було, бо за рік моніторингу супутникових знімків цих летовищ це було точно з'ясовано, а кількість дронів на вантажівці була лімітованою десь приблизно до 30 штук, і витрачати їх на нелітаючий хлам було би не логічно.
показати весь коментар
03.06.2025 11:18 Відповісти
Та да. То я загнався в бондіану, де бонд з першого погляду, по-шерлок-холмсівськи, все визначав . Витратити 1.5 роки на дикої складності логістику, агентурне занурення, винайм виробничого приміщення, легалізацію, складання 150 дронів, вирішення всіх технічних проблем з "дачними будиночками", навчання десятків операторів, тренування тощо... І не виконувати щоденний аналіз супутникових знімків для селекції цілей?!? Ви абсолютно праві.
показати весь коментар
03.06.2025 11:57 Відповісти
цікаво те, що тепер операція "фурія" може повторюватись з різними варіаціями, бо дрони можуть плисти по річках на плавзасобах, або заміновані фури можуть заїжати на виробництва, як це сталось вчора на Заволжському моторобудівному заводі... І ніякі смотрові ями не допоможуть, якщо вибуховий пристрій з механічним підривачем притоплений у цистерні. І саме складне в цьому не завезти контрабандою надійний вибуховий пристрій, складений професіоналами. на теріторію рф, а отримати інформацію звідки, як і коли вантажі заїжджають на критичні виробництва.
показати весь коментар
03.06.2025 12:46 Відповісти
Все це можливо було і рік назад, і 3 роки назад. Все впирається в виконавців. Якщо в тебе є ініціативні, ідейні, розумні, самостійні виконавці - матимеш (ГУР МО) magura 5 для контролю акваторії Чорного моря та дрони з "дачних будиночків" (СБУ), які луплять стратегічні ракетоносці ядерної тріади. А якщо в тебе 100% "виконавців" - це вчорашні кришевателі бізнесів (ФСБ) і недолугі намазувачі "новачком" дверних ручок (ГУ ГШ ВС РФ), то будеш виглядати дебілом, який в "бірюльки грається" (підлітків через тєлєгу "заряджає").

Зараз в України, в результаті 11 років війни - ідейних і ініціативних (втрата рідних чи майна - ініціативність в багатьох піднімає на небачений рівень) стає все більше і більше. Вже реально побутовому рівні в багатьох є знайомі, які "та пішов туди-то на фірму дрони складати за зарплату, навчився дечого, з людьми поспілкувався, постачальників зрозумів, звільнився, разом з 3 товаришами в підвалі напівзакинутого виробничого приміщення зробили складальний цех дрон-комплектів, та похєр їм, що про них всі знають, в них там такий підвал, що бомбосховищем раніше було і воно такого розміру, що там треба 10 іскандерів, щоб їх закуток знищити". В мене такі є. Допомагаю чим можу.
показати весь коментар
03.06.2025 13:36 Відповісти
якщо маєш якісь канали де можно придбати сталевий дріт\пруток діаметрами від 4 до 6 мм, то буду вдячний. Форма оплати може бути безготівка на юрособу. або на карту. Пересилку Новою поштою сплачу.
показати весь коментар
03.06.2025 14:01 Відповісти
Еммм. Це проблема? Весною купував 2км тросу сталевого 3мм (6х7) просто в першому ліпшому інтернет-магазині. Спокійно надіслали новою поштою 10 котушок по 200м.
показати весь коментар
03.06.2025 14:12 Відповісти
так, це проблема.
показати весь коментар
03.06.2025 14:35 Відповісти
https://rozetka.com.ua/ua/458767604/p458767604/?gad_source=1&gad_campaignid=20077525632&gbraid=0AAAAADlXhI6pf5eUS4pkHmKkHIljt1Zkb&gclid=Cj0KCQjwuvrBBhDcARIsAKRrkjc9H7GmjTUDah6KrDd1IP2Wz3JalRb5rTUu3k2zhm0h9lXY4M6b8_kaAnW_EALw_wcB Дріт.
показати весь коментар
03.06.2025 14:22 Відповісти
Дякую, але по такій ціні за метр дрота питома ціна життя одного кацапа дуже висока. Мені потрібно вбивати їх значно дешевше, бо люди вже трохи замахались донатити.
показати весь коментар
03.06.2025 14:34 Відповісти
Та да, то треба виходити на поставщиків.
показати весь коментар
03.06.2025 15:14 Відповісти
ви маєте на увазі виробників. Але там теж не так все дешево, бо елементи все одну будуть коштувати майже як готовий гвинт з накатаною різьбою.
показати весь коментар
03.06.2025 18:30 Відповісти
Тобто справа в ціні, а не в наявності. Ну так говоріть одразу ціну, яку хочете. Але круг 6мм дешевше 6.60-7 грн не бачив.
показати весь коментар
03.06.2025 19:00 Відповісти
тут не тільки ціна, ще багато логістичних факторів, а також марка\механічні якості дроту, бо різний дріт по різному рубається - сильно м'який "залипає", а після партії твердого приходиться везти ножі на шліфовку.. Тому використовуємо і неліквіди метизів підходящого розміру.
Ціна до 30 тис. за тону мене влаштовує, і доставку НП у Київ я сплачу. Мені головне щоб бухти були розрізані навпіл з одного боку, щоб немічні пенсіонери могли їх розвантажити вручну.
показати весь коментар
03.06.2025 20:13 Відповісти
Оце я отак і з своїх колег-менеджерів по краплині вичавлюю технічне завдання.
показати весь коментар
04.06.2025 09:22 Відповісти
пошкоджені ці літаки відновити вже не можно, бо якщо якась нервюра або інший силовий елемент пробитий вражаючими елементами (я впевнений що для б\ч цих дронів знайшли потрібну кількість шариків з карбіда вольфраму) то зробити нову вже ніде і нікому. Теж саме стосується елементів фюзеляжа\крил\хвостового оперення, бо на заводі на матричному дворі вже давно матриці і пуансони були спіжжені на "цвєтмєт", бо вони зроблені із свинцю та цинку.
показати весь коментар
03.06.2025 11:10 Відповісти
День параши 12 июня. Порадуем их миллионом дохлых свинособак.
показати весь коментар
03.06.2025 07:52 Відповісти
є усі ханси на це !!! Слава ЗСУ !!!
показати весь коментар
03.06.2025 07:56 Відповісти
Утилізація моськовського лайна триває !! Слава ЗСУ !!))
показати весь коментар
03.06.2025 08:06 Відповісти
Літаки 12 і це знищені які ніяким чином не відновлять, є ще уражені (пошкоджені) ймовірність відновдення яких ще під питанням - і де горлопани зі своїм скигленням про завищені втрати від ГШ.
З початку року рівно 200 000 чумардосів і чергові ювілейні 10 тисяч які відкрили фінішну пряму до грандіозного галаконцерту "хотят лі рускіє вайни".
показати весь коментар
03.06.2025 08:19 Відповісти
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
03.06.2025 08:37 Відповісти
Минув 4122 день москальсько-української війни.
210!! одиниць знищеної техніки та 1100! чумардосів за день.
Слава СБУ, попередні результати великих 12 кацапланів.
показати весь коментар
03.06.2025 08:43 Відповісти
показати весь коментар
03.06.2025 08:45 Відповісти
Оооо, нові регіони кацапії канули в лєту! Гарна новина! Слава Героям ЗСУ! 👍
показати весь коментар
03.06.2025 10:36 Відповісти
І літачки!!!
Слава ЗСУ!!! 🇺🇦💛💙🇺🇦