9547 відвідувачів онлайн

Росіяни створили "анклав" у Кіндрашівці на Куп’янщині, - DeepState

Ситуація в Кіндрашівці

Російські загарбники створили "анклав" у селі Кіндрашівка в Куп’янському районі Харківської області.

Про це повідомляє моніторинговий паблік DeepState, інформує Цензор.НЕТ.

У DeepState нагадали, що нещодавно противник підіймав прапор в центрі Кіндрашівки з метою створення видимості об'єктивного контролю над селом.

"За інформацією підрозділів, які там перебувають, ворог дійсно присутній в центральній частині села, а саме група, яка прорвалася в Кіндрашівку, досі там перебуває, але не має логістики з основною лінією окупантів", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+12
на жаль, це не анклав,це- окупований населений пункт. Те, що познчено сірим-завтра буде коричневим
показати весь коментар
08.06.2025 20:05 Відповісти
+6
Бездарно утраченное Очеретино до сих пор аукается. В Очеретено теперь у московитов Хаб, Плацдарм и ЗОНА РЛС.
показати весь коментар
08.06.2025 20:10 Відповісти
+6
СРАТЬєхі з ОПУ та РНБОУ, проведуть чергове серіал-шоу, Ставка, більша, ніж минула!
Стефанчуки+зеленський+шмигаль, та оте РНБОУ, зовсім не зтурбовані, з 2019 року?!?! Акакаяразніца… квартал95, в дії…
показати весь коментар
08.06.2025 20:30 Відповісти

Завантаження...