Росіяни створили "анклав" у Кіндрашівці на Куп’янщині, - DeepState

Російські загарбники створили "анклав" у селі Кіндрашівка в Куп’янському районі Харківської області.
Про це повідомляє моніторинговий паблік DeepState, інформує Цензор.НЕТ.
У DeepState нагадали, що нещодавно противник підіймав прапор в центрі Кіндрашівки з метою створення видимості об'єктивного контролю над селом.
"За інформацією підрозділів, які там перебувають, ворог дійсно присутній в центральній частині села, а саме група, яка прорвалася в Кіндрашівку, досі там перебуває, але не має логістики з основною лінією окупантів", - йдеться у повідомленні.
Стефанчуки+зеленський+шмигаль, та оте РНБОУ, зовсім не зтурбовані, з 2019 року?!?! Акакаяразніца… квартал95, в дії…