9858 відвідувачів онлайн

Росія отримує від КНДР широкий спектр зброї: від 122-мм гаубиць до САУ "Коксан", - Буданов

Скільки Коксанів отримала Росія від КНДР

Асортимент озброєння, яке Північна Корея надає Росії, досить широкий: від 122-мм гаубиць Д-74 і 107-мм піхотних реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) до 240-мм РСЗВ і 170-мм самохідних артилерійських установок M1989 "Коксан".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю The War Zone заявив очільник ГУР МО Кирило Буданов.

"Коксан", на жаль, показує себе в бою досить добре. Вона стріляє з досить великої відстані, і вона досить хороша з погляду точності", - зазначив він.

Буданов зазначив, що Росія отримала 120 одиниць САУ. 

"Але я думаю, що постачання буде продовжуватися, тому що ці гармати досить добре себе демонструють. Для нас це прикро, тому що це артилерія для стрільби на великі відстані", - зазначив голова ГУР МО.

Буданов додав, Росія та КНДР продовжують розширювати співпрацю. Переваги відносин Москви з Пхеньяном очевидні: російському диктатору Владіміру Путіну потрібні зброя та солдати для війни проти України, лідеру КНДР Кім Чен Ину — гроші й військові технології.

Що відомо про САУ "Коксан"

"Коксан" – це 170-мм самохідна артилерійська установка, аналог радянських великокаліберних систем 2С7 "Пион" та 2С7М "Малка".

Такі гармати вважаються одними з найбільш потужних та далекобійних видів озброєнь у класі ствольної артилерії.

Дальність стрільби "Коксанів" – до 40 км, а при використанні снарядів з реактивним прискорювачем – до 60 км.

Топ коментарі
+8
Зате Україну увесь вільний світ схвально поплескує по плечу!
показати весь коментар
10.06.2025 11:27 Відповісти
+7
Буданга вирішив з надпотужнішим потужність спічей помірятися?
показати весь коментар
10.06.2025 11:27 Відповісти
+6
проблема в том -что россия не отримует -а покупает за хорошее бабло -технологии и продовольствие - а Украина даже не просит - а требует от Запада ракеты -самолеты и ПВо - проблема конечно не в Украине - а антиукраинской власти -набитой евреями -москалями и татарами и конечно в западной трусливости -циничности и желании -чтобы россия - не дай Бог - не проиграла войну и в ней не началась революция с 40 000 ядерных боеголовок
показати весь коментар
10.06.2025 11:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зате Україну увесь вільний світ схвально поплескує по плечу!
показати весь коментар
10.06.2025 11:27 Відповісти
Зате у нас замість зброї відосики та клумби
показати весь коментар
10.06.2025 11:37 Відповісти
Дороги будують. Вже кілька місяців на Одеській трасі біля південного кладовища дурдом. Будують якусь мегарозвязку яка там нахрін не потрібна. Перпендикулярний трасі потік авто там незначний, для перетинання і розворотів були світлофори і все всіх хватало проїхати без питань. Але ж треба мільярди закопати замість дронів і ППО проти шахедів що щоночі кошмарять всю країну і вільно як вдома кружляють над столицею
показати весь коментар
10.06.2025 11:50 Відповісти
Влада краде час,гроші і життя
показати весь коментар
10.06.2025 12:24 Відповісти
https://www.youtube.com/shorts/0Sbmjct9Wzs
показати весь коментар
10.06.2025 13:12 Відповісти
Буданга вирішив з надпотужнішим потужність спічей помірятися?
показати весь коментар
10.06.2025 11:27 Відповісти
Тому, гешефтники Трамп з венсом, і мусолять лайно московське, своїми губами, упродовж 130 днів!! Президент Байден, такого злочину проти Мирної України, не робив! ЄС з НАТО ще чешуться, після двох десятиліть, залякування їх *******!!
Слава Україні!
показати весь коментар
10.06.2025 11:29 Відповісти
проблема в том -что россия не отримует -а покупает за хорошее бабло -технологии и продовольствие - а Украина даже не просит - а требует от Запада ракеты -самолеты и ПВо - проблема конечно не в Украине - а антиукраинской власти -набитой евреями -москалями и татарами и конечно в западной трусливости -циничности и желании -чтобы россия - не дай Бог - не проиграла войну и в ней не началась революция с 40 000 ядерных боеголовок
показати весь коментар
10.06.2025 11:31 Відповісти
Будванга розійшлася
показати весь коментар
10.06.2025 11:36 Відповісти
Пупси готові все віддати - окрім ядерки - Пд Корея на ж ненападе - та й Трамп обіцяв їх провідати
показати весь коментар
10.06.2025 11:37 Відповісти
Здається мені, що цим собакоїдам дуже потрібні пересувні будиночки.
показати весь коментар
10.06.2025 11:51 Відповісти
На замітку ГУР. Між іншим ,боров ИН є цілком легітивна військова ціль, після того що він робить для України. Так що ду-май-те!
показати весь коментар
10.06.2025 12:05 Відповісти
І?
Це щоб боялися?
Чи ще щось.
показати весь коментар
10.06.2025 12:05 Відповісти
Буданга страху нагоняє, за циїмось наказом працює?
показати весь коментар
10.06.2025 15:53 Відповісти
Не потрібно себе й інших дурити - це озброєння китайського походження. Бо ніяка КНДР, зокрема гарматних стволів серійно не виробляє. Не кажучи вже про двигуни і тверде паливо для балістичних ракет.
Китай давно і наполегливо допомагає пітьмі - підтримує її фінансову систему та боєздатність окупаційних військ. А наша дипломатія про це мовчить.
Питання - чого боятись оголосити про це на весь Світ ?
показати весь коментар
10.06.2025 20:00 Відповісти
пора киму кишки выпускать...