РФ суттєво вдосконалила балістичні ракети KN-23 КНДР - вражають цілі зі смертельною точністю, - Буданов

Росія значно вдосконалила північнокорейські балістичні ракети KN-23 і тепер вони вражають цілі зі смертельною точністю.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю The War Zone заявив очільник ГУР МО Кирило Буданов.
Він наголосив, що перша партія ракет КН-23, яку Північна Корея поставила Росії, була вкрай неякісною. Зокрема, майже половина з них, за даними правоохоронців, не лише відхилилися від траєкторії, а й вибухнули в повітрі.
"Відтоді ракети були значно вдосконалені завдяки російській допомозі, тепер вражають зі смертельною точністю. Зараз це абсолютно інша ракета за своїми технічними характеристиками.
Ця допомога Росії безумовно, внесе зміни у військовий баланс у регіоні між Північною та Південною Кореєю", - зазначив Буданов.
Та додав, що подібні зміни можуть поширюватися не лише на КН-23, а й на інші північнокорейські балістичні ракети.
А свого нічого не зробили!
Дипломатію провалили, що нормальних ракет нам ніхто не дав, союзників типу Кіму та ірану немає, власної балістики та ППО на четвертий рік немає також.
Зате є Буланова, шашличний боневтік та патріот ярмак